Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit gondol Sigmund...

Jobbikosok mit gondol Sigmund Freud Elméletéről miszerint minden ember biszexuálisnak születik, és csak a környezet hatására vállnak heteroszexuálissá vagy meleggé. Nos vélemény?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 A kérdező kommentje:
A méhen belül sok minden dől el, ez a genetika.
2011. júl. 19. 18:03
 22/113 anonim ***** válasza:
33%
gondoltam hogy ennél a kérdésnél majd jön a sok jobbikos és elkezdi fröcsögni hogy zsidószigmundfrajd emberellenes, teszik ezt úgy hogy egy mondatot nem olvastak róla. Sőt sztem sokak most hallották először egy állítását.
2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
82%

"Jobbikosok mit gondol Sigmund Freud Elméletéről miszerint minden ember biszexuálisnak születik, és csak a környezet hatására vállnak heteroszexuálissá vagy meleggé. Nos vélemény?"


Jobbikosként azt gondolom, hogy provokációnak szántad a kérdést. Magyarként meg azt, hogy nem tudsz fogalmazni ugyanis teljesen értelmetlenül tetted fel a kérdést.

Átlagemberként pedig azt mondanám el erről, hogy én már 2 naposan megmarkoltam a nővérke mellét a kórházban. Szóval nem hinném, hogy abban a két napban dőlt el, hogy b.zi leszek vagy sem...

2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 A kérdező kommentje:
Mell anyatej.
2011. júl. 19. 18:04
 25/113 anonim ***** válasza:
100%

"Mell anyatej."


Pontosan. Kellemest a hasznossal. :)

2011. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 A kérdező kommentje:
Jobbikosok az ipari forradalom és a felvilágosodás előtti korszakban.
2011. júl. 19. 18:07
 27/113 anonim ***** válasza:
4%

Ha Sigmund Freud echte magyar lett volna akkor pedig az ő elméleteit éltetnék.

Sok magyarnak mindent el lehet adni, a lényeg hogy nemzeti legyen.

Viszont ha valaki kutató zsidó volt, akkor jöhet a "fujjzsidó"

Jobbikosok töröljétek magakotak facebookról mert Zuckerberg is zsidó.

2011. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 A kérdező kommentje:
Amúgy hány jobbikos olvas Rimbaud vagy Verlaine verseket?
2011. júl. 19. 18:10
 29/113 anonim válasza:

"jobbikosként":


Azt hogy ez is csak egy elmélet, egy ember véleménye


Az én véleményem meg az hogy minden ember heteroszexuálisnak születik és csak a (rossz) környezet hatására válik mássá

Esetleg még lehet a gének hibája amivel sokan dobálódznak de ez ma még nem bizonyítható


Mindenesetre azt kijelenthetjük tényként hogy nem egy pozitív dolog (illetve a pozitívként történő beállítása se helyénvaló dolog) - de ez már egy másik téma

2011. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már...hogy születnénk biszexuálisnak? Mikor világra jövünk azt sem tudjuk, hogy mi az a férfi, mi az a nő és mi az a szex. Az csak serdülő korban dől el, hormonok, környezet stb...Nem hinném, hogy rá lehet-e mondani azt, hogy betegség, hiszen mindig is jelen volt a világban a homoszexualitás. Az viszont beteges, hogy a szexualitásunkat mások orra alá dugjuk. Ugyan úgy undorító, ha egy hetero pár enyeleg mások előtt, mint egy homo pár...Ezt a Jobbik iránti ellenszenvet meg sosem értettem. Középkor? Az nektek középkor, hogy védeni kéne a leendő tiniket és felnőtteket attól, hogy drogos, prosti, tolvaj és gyilkos legyen? Mert a Tv-ben más se megy...
2011. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!