Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van itt az, hogy ha...

Miért van itt az, hogy ha bírálod a magyarokat, akkor rögtön magyarellenes vagy?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy azok, akik rögtön magyarellenesnek bélyegeznek, nem képesek a saját népüket kritikával szemlélni?

Mondogatják, hogy szembe kell nézni a problémákkal, de valamiért csak és kizárólag más csoportokat tartanak felelősnek, a magyarokat sosem?

Mintha egy népnek sose lenne befolyása abba, ami történik vele...


2011. aug. 8. 10:54
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

"Akik magyar földön élnek (ami a kárpátokon belül van)"


Tehát aki mondjuk az USA-ban él, vagy Ausztráliában, vagy Kongóba költözött ki az már nem magyar?

gratulálok...

2011. aug. 8. 17:30
 42/53 A kérdező kommentje:

"Egyéni felelősség, hallottál erről?"


Hallottam

azokat kérdezd, akik mindent a zsidókra vezetnek vissza...

2011. aug. 8. 17:31
 43/53 A kérdező kommentje:

"3. Ha szellemi párbajra hívsz, először talán fegyverkezz fel!

XD"



Hát azt inkább neked kéne

ikszdé

A te logikád alapján csak azért magyar valaki, még ha mondjuk Felvidéken él, mert a Kárpátmedencében él (ez szimpla irredentizmus), de az már nem, aki az USA-ban...

vaslogika

2011. aug. 8. 17:32
 44/53 A kérdező kommentje:

"zerinted ez a 9 millió agyonadóztatott, agyonnyomorgatott, kihasznált, erkölcsileg hazavágott, átvert, önzővé és reménytelenné tett, valóvilágon-nevelkedett és szappanoperákkal kimosott, "


1 .kb. 4 millió ember adózik, azt sem úgy, ahogy kéne...

2. ha ennyire nyomorgunk (tényleg nem túl jó a helyzet, de a te szöveged mindenképpen túlzás), akkor miből telik kocsikra, házra, plazma TV-re, nyaralásra mégis még így is annyi embernek?

3. az erkölcsöt ne keverd ide. erkölcsös időkben is szarban voltunk már

4. tehát a valóvilág már több, mint 100 éve létezik? óó, hát megvan minden baj forrása...

mert ugye azért nem az illető hibás aki azt a sz@rt nézi, ugye?

akkor te vagy én miért nem nézzük?

MERT ÍGY DÖNTÖTTÜNK!

2011. aug. 8. 17:35
 45/53 A kérdező kommentje:

" nélkülöző és a kákán is csomót kereső "


ez azért igen nagy csomó volt a kákán...

olyannyira hogy már téged is befont

ikszdé

2011. aug. 8. 17:36
 46/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:53

ezzel teljes mértékben egyetértek

2011. aug. 8. 17:38
 47/53 gr. Shadow ***** válasza:
0%

Tudod kedves kérdező, az az érzésem hogy te egy fizetett megmondóemberke vagy. Ráadásul a realitásérzéked is sérült.

Ha majd vitaképes leszel, szólj és vitatkozhatunk. Addig hangoztasd a liberális igéidet és haladj tovább a rothadó narancsból rakott és döglött kék madaraktól meg száraz szegfűkkel szegélyezett úton.

2011. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

"Tudod kedves kérdező, az az érzésem hogy te egy fizetett megmondóemberke vagy. Ráadásul a realitásérzéked is sérült.

Ha majd vitaképes leszel, szólj és vitatkozhatunk. Addig hangoztasd a liberális igéidet és haladj tovább a rothadó narancsból rakott és döglött kék madaraktól meg száraz szegfűkkel szegélyezett úton."


Tipikusan a gyengék taktikája: visszavonulót fújni azzal a zárómondattal, hogy korlátolt vagy, világosodj meg, stb. De! Milyen alternatívát kínálsz nekünk Te, vagy a Jobbik? Egy izolacionista, vérkeresztény, erőltetett ideológiájú rendszert? Esetleg (kiindulva Vona Gábor megnyilatkozásaiból) vissza akarnátok redukálni Magyarországot egy iszlám ország fejlettségi szintjére is, szemléltetve a magyar-iszlám kapocs megbonthatatlanságát...? :)

2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 gr. Shadow ***** válasza:
0%

"Tipikusan a gyengék taktikája: visszavonulót fújni azzal a zárómondattal, hogy korlátolt vagy, világosodj meg, stb. De! Milyen alternatívát kínálsz nekünk Te, vagy a Jobbik? Egy izolacionista, vérkeresztény, erőltetett ideológiájú rendszert? Esetleg (kiindulva Vona Gábor megnyilatkozásaiból) vissza akarnátok redukálni Magyarországot egy iszlám ország fejlettségi szintjére is, szemléltetve a magyar-iszlám kapocs megbonthatatlanságát...? :)"


Máris iszlamista vagyok pedig hagylak kibontakozni?

Mindenesetre bár a legkevésbé sem szeretem az iszlámot

(Bár a bűnös bűnhődjön tételükkel egyetértek)

Egyébként ha a két rossz közül kell választani, akkor inkább az iszlám mint a cionista. :-)

A törökök kevesebb kárt tettek, illetve visszafordíthatóbb károkat okoztak!


Alig várom a következő bemagolt liberális kirohanásodat, addig is öleld kebledre a házi kedvenceiteket: az integrációra várót, az úszósapkást és a homárt. XD

Előre a narancsligetbe liberátor elvtárs! :-D

2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

"Alig várom a következő bemagolt liberális kirohanásodat, addig is öleld kebledre a házi kedvenceiteket: az integrációra várót, az úszósapkást és a homárt. XD

Előre a narancsligetbe liberátor elvtárs! :-D"


Micsoda kis intellektuális szónoklat. Nagyon okos kis ember lehetsz, ha szerinted attól, hogy nem értek egyet a Jobbik politikájával, egyből libsi, bolsi, zsideszes, zsidóbérenc magyarellenes vagyok... :) Gratulálok, és még ti lennétek a naaagy toleráns nemzetiek...hát hogyne, én meg Ed Norton vagyok :) Egyébként nem a Fideszre szavaztam, ezt (hogy stílusos legyek) elkúrtad, nem is kicsit... :)

Egyébként ahogy látom Te fekete-fehérbe látod a világot...vagy cionista, vagy iszlamista. Vagy jobbikos, vagy riherongy zsidóbérenc. Vagy árpádsávos, vagy vörös. Ha szerinted ezt is az agymosó libsi gépezet mondatja velem, akkor csak sajnálni tudlak... :)

2011. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!