Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van itt az, hogy ha...

Miért van itt az, hogy ha bírálod a magyarokat, akkor rögtön magyarellenes vagy?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy azok, akik rögtön magyarellenesnek bélyegeznek, nem képesek a saját népüket kritikával szemlélni?

Mondogatják, hogy szembe kell nézni a problémákkal, de valamiért csak és kizárólag más csoportokat tartanak felelősnek, a magyarokat sosem?

Mintha egy népnek sose lenne befolyása abba, ami történik vele...


2011. aug. 8. 10:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
47%
Miért van az, hogy akik ezért magyarellenesnek bélyegeznek legalább a fele országot gyűlölik, gyalázzák?
2011. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
hasonlót kérdeztem én is...
2011. aug. 8. 10:58
 3/53 anonim ***** válasza:
77%
Mert le kellene már szokniuk a magyaroknak arról, hogy mindenért csak magukat hibáztatják. Ugyan olyanok vagyunk, mint más népek, ugyan annyi jogunk van hibázni is és nyerni is.
2011. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
42%
Lehet cigányozni, zsidózni, de Magyarország sorsáról csak a magyarok tehetnek. Mégis miért kell másokra fogni? Azért amiért az emberek többsége a saját bajaiért is másokat okol: hülye a főnök, a szülő, a tanár, a szomszéd, mindenki csak én nem. Ez egy tipikus magyar mentalitás.
2011. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

"Ugyan olyanok vagyunk, mint más népek, ugyan annyi jogunk van hibázni is és nyerni is."


Mi az, hogy mindenért magukat hibáztatják?

nyilván nem arra gondolok, hogy van valaki, aki trollkodni jár ide és direkt ír gyalázkodásokat magyarul.

a nemzeti öntudat és magabiztosság nem egyezik azzal, hogy mindig másokat hibáztatunk, magunkat sose.

2011. aug. 8. 11:05
 6/53 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert ők magyarabbak a magyarnál (ami végülis lehetetlen), ezzel nagyjából ki is merült az összes erényük.
2011. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
58%

Eleve kit tartunk magyaroknak, ugye? :) Itt van a kutya elásva...


Aki gazdag, biztosan nem magyar. Aki szavazáson a Fidesz, MSZP, LMP, vagy független jelölt rublikáját ikszelte be, az sem magyar. Nem látod értelmét a rovásírásos helységnévtábláknak? Nem tartod fontosnak a magyar Hiszekegy kitáblázását minden sarokra? Nem vagy magyar :)


Szóval igen érdekes kérdés, kik is a magyarok... :) Ezzel szerintem más megvilágításba kerül a "magyarellenes" jelző is :)

2011. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:05


ezt tedd fel külön kérdésként

ha engem kérdezel, általában azért, mert igen erős a különbség azok között, akik kompletten zsidókat bírálják, szemben azokkal, akik Izrael politikáját ítélik el.

2011. aug. 8. 11:07
 9/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:06


hát igen

egyébként ezt a kérdést egy másik ihlette, melyben a kérdező nem tudott aludni, ameddig itt a GYK-n meg nem nyugtatják, hogy a Jobbik fog nyerni a köv. választáson...

2011. aug. 8. 11:08
 10/53 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj hogy nincs tapasztalatok külföldről hazai szemel könnyűnek tűnnek a külföldiek de ott is vannak problémák

csak ezt nem veszitek számításba !

2011. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!