Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a "hazafiakról", akik a metrón üvöltözve törnek zúznak zsidóznak, cigányoznak, magukat felsőbbrendűnek képzelik?

Figyelt kérdés
Számomra meghökkentő, hogy pont ők cigányoznak, akik semmivel sem viselkednek jobban a deviáns cigányoknál...
2011. szept. 4. 05:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
15:18 - Lefizetik őket. 1 sör és 1 feles 1 szavazat ára. Elmennek szavazni, mert van, akitől ők is félnek.
2011. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Ordítozó és törő-zúzó hazafiakat még nem láttam. Ellenben cigányt már több ezret...
2011. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

"Ez hazugság. Az is ugyanúgy bűn! De most nem a cigányokról volt szó!

A saját szennyest már kényelmetlen felvállalni?

ja és igen, mikor épp előttem randalíroznak és rongálnak, akkor bizony zavar és feltűnő, te f@sz! Ha cigány, ha nem!"


Az egyik az, hogy ez nem hazugság, a másik pedig az, hogy goromba dolog csak azért bántani valakiket, mert csak jól akarják érezni magukat és még a hazájukat is szeretik. Mindezt persze egy korrupt közlekedési társaság szándékosan lerongyolt metrójában, amire egyébként sem költenek 2 fillért sem. Szóval a metrók állapota miatt ne a hazájukat szerető gyerekeknél reklamálj, hanem a fenti korrupt uraknál akik nem költenek erre, csak saját zsebre. De legalább nem késelnek meg senkit, mint a cigányok, és azért emlegetem őket, mert minden éremnek két oldala van, de ezt többnyire az felejti el, aki kellőképpen ostoba.

2011. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

"jóó, nem kell ez a szélsőjobbos bullshit!"


Ez egyszerűen hihetetlen. Leírok egy nagyon is helyén való tényt, erre kapok egy olyan beszólást, amit csak a hülye kültelki tolvaj fekák használnak, miután végigkefélték a majompopulációt és lemásztak a fáról.

2011. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

"Akik habzó szájjal, őrjöngve, mások testi épségét veszélyeztetve üvöltik, hogy " cigányvérben fürödtünk mer' a zsidó elfogyott" azok ugye nem nácik?

barom!

Ennyit rólatok."


Téged ilyenkor az zavar, hogy nem bántják a magyarokat? Mert ez bizony hungarofóbia. Tudod a fent említett kéményseprők nem csak dalolják, hanem tesznek is érte, de gondolom a dolognak ez a része egyáltalán nem fáj neked.

2011. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

"Részegnek lenni nem érdem, erény, vagy felsőbbrendűségre bizonyíték!

Ugyanúgy viselkedtek azok a trógerek, mint a cigányok!"


Tényleg? Ők is leszúrtak egy kézilabdázót?

2011. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
80%

"Visszatérve:

Tehát szerinted az megengedhető, hogy magyarok törjenek zúzzanak, idős emberek előtt hadonásszanak...

Akkor nem értem, hogy mi a a cigányokkal a bajod, hiszen a skinheadek nagyon hasonlítanak rájuk ilyen tekintetben!


Az az igazság, hogy a többségi társadalom mindenkit, aki balhézik megvet, utál és undorodik tőle.

nem kell játszani a mártírt és a cigánybűnözéssel jönni, mikor éppen a ti sz@ros gatyátok kerül terítékre!

Megint jött a cigányozás, holott a kérdésben magukat nácinak vallókról, skinheadekről van szó.

(talán láttam közöttük egy anglománt is)"


De kell jönni velük, mert mint már mondtam, az éremnek két oldala van. Továbbá ha minden magyar úgy szórakozna mint ők, akkor nem lenne egy épkézláb kocsma sem az egész országban. Attól függetlenül persze elítélem a rongálást, de azt még jobban, ha valaki ezt úgy állítja be mint te, mivel éppen láttál pár fiatalt, akik csak kiengedték a gőzt, és jól érezték magukat. Le merném fogadni, hogy a javuk még a 20. életévét sem töltötte be. Egyébként ha ennyire idegelt a dolog, akkor miért nem osztottad le őket, és takarítottál össze szépen mint jól nevelt polgár?

2011. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

[link]


A cikk jól kifejti a véleményemet.

2011. szept. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

"Ordítozó és törő-zúzó hazafiakat még nem láttam. Ellenben cigányt már több ezret..."


Nézz körül jobban.

Hiába tagadod, a saját szememmel láttam.

2011. szept. 5. 12:34
 50/63 A kérdező kommentje:

"csak azért bántani valakiket, mert csak jól akarják érezni magukat és még a hazájukat is szeretik."



Be beszélj mellé!

Úgy szeretik a hazájukat, hogy közben törnek zúznak és deviáns életmódot folytatnak?


"Mindezt persze egy korrupt közlekedési társaság szándékosan lerongyolt metrójában, amire egyébként sem költenek 2 fillért sem"


értem. Tehát ha amúgy is sz@r valami, akkor tegyük még sz@rabbá! Szélsőjobbos logika...


"Szóval a metrók állapota miatt ne a hazájukat szerető gyerekeknél reklamálj, hanem a fenti korrupt uraknál akik nem költenek erre, csak saját zsebre."


De ha tovább rongálják, akkor bizony náluk kéne reklamálnom.

"De legalább nem késelnek meg senkit, mint a cigányok,"


Kb 1 éve egy fradi-újpest után bizony megkéseltek egy 16 éves srácot. Nem ez volt az első eset.


" mert minden éremnek két oldala van, de ezt többnyire az felejti el, aki kellőképpen ostoba."


akkor te bizony kellőképpen ostoba vagy, mert te meg az érem másik oldalát nem látod, azt hiszed, ha valaki nemzeti érzelműnek állítja be magát, az rögtön tisztességes ember...


". Leírok egy nagyon is helyén való tényt, erre kapok egy olyan beszólást, amit csak a hülye kültelki tolvaj fekák használnak, miután végigkefélték a majompopulációt és lemásztak a fáról."


Miféle tényt? Ha rongál, tökmindegy a haja, le kell csukni! Ja ez a majmos szöveg, meg újabb bullshit. :)


"Téged ilyenkor az zavar, hogy nem bántják a magyarokat?"


Hol írtam ilyet te korcs?


Engem minden olyan tevékenység zavar, mely BÁRMILYEN EMBERT bánt. Ha te ezt nem így látod, akkor nem velem van a baj.


"Tudod a fent említett kéményseprők nem csak dalolják, hanem tesznek is érte, de gondolom a dolognak ez a része egyáltalán nem fáj neked."


De igen fáj. Már én érzem magam hülyén, hogy egy a felelősség alól kibújó kis skinheadmozsdatóval vitázom, aki minden mondatában másra próbálja meg azt a felelősséget hárítani, amit a saját táborához tartozók is elkövetnek. Nagyon is érdekel a cigány probléma.

DE MOST NEM ERRŐL VAN SZÓ EBBEN A KÉRDÉSBEN!


Tényleg nem bírod felfogni vagy készakarva játszod a hülyét?

"Tényleg? Ők is leszúrtak egy kézilabdázót?"

Egy 16 éves srácot hozzájuk hasonlók szúrtak le, mert nem annak a csapatnak drukkolt aminek ők...

2011. szept. 5. 12:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!