Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a "hazafiakról", akik a metrón üvöltözve törnek zúznak zsidóznak, cigányoznak, magukat felsőbbrendűnek képzelik?

Figyelt kérdés
Számomra meghökkentő, hogy pont ők cigányoznak, akik semmivel sem viselkednek jobban a deviáns cigányoknál...
2011. szept. 4. 05:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező,te egy olyan túlzó ember lehetsz,aki betegesen védi a cigányokat,és a zsidókat(vagy valamelyik te magad vagy)."


Akár cigány volnék, akár zsidó én legalább fizetek adót, nem verekszem és üvöltözöm részegen, talán ne én legyek már a hibás a lumpenek viselkedése miatt..

Honnan a fenéből veszed, hogy zsidó/cigányvédő lennék?

Ha nem tetszik a skinheadek deviáns magatartása, akkor rögtön liberális vagyok mi?

-.-

édes jó istenem...

Én még nem találkoztam ilyennel,amit leírtál!"

2011. szept. 4. 08:04
 12/63 A kérdező kommentje:

"Valamit szerintem is beneztel, a tores-zuzas, rongalas a ciganyokra jellemzo."


Mit néztem be?

Ott voltam, b@szod!

Rohadtul nem cigányok voltak, hanem tökrészeg bőrfejű idióták, némelyik már talán a 30-hoz is közelített...

Most komolyan azt akarjátok beadni, hogy biztos csak képzelődtem és ilyen nincs, a kopasz polgártársak kis angyalok...

Egyébként a kérdésben nem a cigányokról van szó, jó lenne foglalkozni kicsit azokkal is akik deviánsok, de nem cigányok!

2011. szept. 4. 08:06
 13/63 A kérdező kommentje:

"Természetesen továbbra is szívesen látunk vendégként bárkit, aki betartja a játékszabályokat, újabban viszont a vendégek saját szabályokat hoznak magukkal és mindenki másra igyekszenek kiterjeszteni ezeket. "


Akkor ezeket a bőrfejűeket sem látod szívesen, remélem...

Talán azokat a szabályokat, mint pl: nem rongálunk és üvöltözünk az utcán, nem inzultálunk másokat talán be kéne hozni, még akkor is ha az itt élők még nem jöttek rá erre a feltétlenül fontos szabályra.

Engem rohadtul nem érdekel, hogy ez egy mélyebben húzodó problémában gyökerezik. Akkor se rongáljon és ne cigányozzon, mikor ő sem képes viselkedni.

2011. szept. 4. 08:08
 14/63 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:00


Azt hiszem értem. Mindenesetre ez elég szomorú.

2011. szept. 4. 08:09
 15/63 anonim ***** válasza:
54%

07:56 - elnyomásban élünk, ezt a vak is látja.


08:08 - természetesen én sem szeretem a balhés fiatalokat, de ez valóban csak tünet. Majd ha béke lesz és szabadság, nem fognak üvöltözni.

2011. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
Akkor arra adjál választ, hogy a többi ember miért nem üvöltözik?
2011. szept. 4. 08:15
 17/63 A kérdező kommentje:

"elnyomásban élünk, ezt a vak is látja."


már aki. én például teszek érte, hogy ne éljek elnyomásban.

2011. szept. 4. 08:16
 18/63 anonim ***** válasza:
79%

Akkor te biztosan nem fizetsz adót..


Elég furán működik itt a jövedelmek újraelosztása, sokan (nem mondom, melyik etnikum) beadják intézetbe a saját gyerkőceiket, majd hivatásos nevelőszülőként kiveszik őket onnan, ezért gyerkőcönként havi 80.000 Ft-ot kapnak.


Legszomorúbb az egészben, hogy ha elmennének dolgozni, tényleg nem tudnának megélni.

2011. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
75%
Valaki magyarázza már el, hogy a metrókocsik szétverésének és az ittasan üvöltözésnek mi haszna van? Ezzel mi oldódik meg?
2011. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

"Akkor te biztosan nem fizetsz adót.. "


ezt miből gondolod?


"Elég furán működik itt a jövedelmek újraelosztása"

eddig egyetértünk

", sokan (nem mondom, melyik etnikum) beadják intézetbe a saját gyerkőceiket, majd hivatásos nevelőszülőként kiveszik őket onnan, ezért gyerkőcönként havi 80.000 Ft-ot kapnak."


erre valami bizonyíték is kéne, olvastam ezeket a számolgatásokat a kurucon, de kiderült, hogy ez csak feltételezés.

Továbbá nem hinném ,hogy csak cigányok csinálják ezt.

(mondjuk az tény, hogy van ilyen, de az összegek nem pontosak)


"Legszomorúbb az egészben, hogy ha elmennének dolgozni, tényleg nem tudnának megélni."

ebben van valami...

2011. szept. 4. 08:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!