Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a "hazafiakról", akik a metrón üvöltözve törnek zúznak zsidóznak, cigányoznak, magukat felsőbbrendűnek képzelik?

Figyelt kérdés
Számomra meghökkentő, hogy pont ők cigányoznak, akik semmivel sem viselkednek jobban a deviáns cigányoknál...
2011. szept. 4. 05:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Félreértés elkerülése végett: NEM a cigányokat hibáztatom. Sokkal inkább a politika által meghatározott tendenciákat.
2011. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

"Sokkal inkább a politika által meghatározott tendenciákat."


Egyetértünk. Az elhibázott szociálpolitika az egyik legfőbb oka annak, hogy most így áll a helyzet...

2011. szept. 4. 09:01
 23/63 anonim ***** válasza:
43%

kérdezőnek


bizonyára vannak ilyen emberek, de én éppen tegnak két jobbikos cigány emberrel is találkoztam, akik nem akartak semmit kiírtni, de felérték ésszel (nem úgy mint te) hogy létezik a cigánybűnözés

és nem azzal a 20-30tagú bőrfejű bandával foglalkoztak mint te, hanem a 1000000 hasonló magaviseletű honfitársukkal

2011. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

"de felérték ésszel (nem úgy mint te) hogy létezik a cigánybűnözés"


Hol írtam, hogy nincs cigányokra jellemző bűnelkövetés?

ne képzelődj

"és nem azzal a 20-30tagú bőrfejű bandával foglalkoztak mint te, hanem a 1000000 hasonló magaviseletű honfitársukkal"

már meg ne haragudj, de elég nehéz lett volna nem foglalkozni velük, mikor az orrom előtt hadonásznak, üvöltenek, rongálnak. engedtessék már meg nekem, hogy azzal foglalkozzak, ami foglalkoztat.

2011. szept. 4. 09:20
 25/63 A kérdező kommentje:

"hanem a 1000000 hasonló magaviseletű honfitársukkal" "


ez külön vicces, mivel összesen vannak 1 millióan

2011. szept. 4. 09:20
 26/63 anonim ***** válasza:
82%

hát szerintem költözz valami 80%ban romák lakta településre ott biztosan nyugtod lesz az ilyen vérszomjas skinheadektől


ez nagyjából minden problémádat megoldaná


sok boldogságot, és szebb jövőt!

2011. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
68%
ja és bocs van olyan hogy részeg ember, dehát ha nem hiszed próbáld ki
2011. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

Én is voltam már részeg, mégsem törtem zúztam és zavartam másokat...

"A válasz írója 32%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:23"


Miért kéne nekem odaköltözni? Miért is akarod megszabni, hogy mit csináljak?

Mond csak neked az miért nem szúrja a szemed, hogy a skinek ugyanazt csinálják, amit a cigányokban utálni lehet?

2011. szept. 4. 10:01
 29/63 A kérdező kommentje:

Egyébként az is érdekes, hogy a skinek sem Borsodba mennek le emberkedni...

érdekes módon akkor sehol nincsenek, mikor egy cigány társaság csinálja ugyanazt, amit ők...

Bátor népség mondhatom!

2011. szept. 4. 10:03
 30/63 anonim ***** válasza:
88%
Számomra mindig is érdekes volt, hogy pár részeg magyar fiatal feltűnő jelenség egyeseknek, de egy csapat dühöngő cigány, akik mondjuk agyonvernek értelmiségi családos embereket, nem feltűnő, sőt említésre sem méltó dolog. Továbbá még csak az sem feltűnő ezeknek az embereknek, amikor egy teljes cigánycsalád ordibálja az utcán, hogy "Minden magyar kula!", de azt egyből észreveszik, ha valaki elfingja magát egy zsidó vagy egy cigány mellett, és ne adj isten, egy kicsit rövidebb a haja. Így aztán lehet extázisban üvöltve, habzó szájjal nácizni, meg egyéb képtelenségeket összehordani. Aztán ezek a derék demokraták lepontozzák a válaszomat, és jólesően hátradőlnek a székükben, mivel ma is megmentettek pár gyilkos cigányt néhány 16 éves részeg magyar fiataltól.
2011. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!