Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető egy nagyobb...

Elképzelhető egy nagyobb összetűzés vagy akár polgárháború a közeljövőben a magyarok és a cigányok között?

Figyelt kérdés

Az emberek nagy többségének elege van a cigányokból, a botrányos, kulturálatlan és felettébb visszataszító életmódjukból és viselkedésükből. Persze mondani könnyű, de szerintem nem sokáig feszíthető még a húr, főleg a keleti országrészben. Pl Borsod-Abaúj-Zemplén megye vagy akár máshol.


Nem hiszem hogy a lakosság a végtelenségig fogja ezt tűrni, de szerintetek mikor pattan el tényleg úgy a húr hogy akár polgárháború robbanjon ki?


Szerintetek egy cigányok elleni nagyon kemény fellépés, vagy polgárháború (révén hogy a cigányok és a magyarok között növekszik a feszültség) elképzelhető-e akár a közeljövőben??

Vagy nem lesz ilyen és szó nélkül hagyják ezeket?


Szerintetek mikorra várható az hogy olyannyira elpattan a húr hogy pl polgárháború lesz?

(Vagy akár más országokban)



Mi a véleményetek?


2011. szept. 8. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább azt tudom elképzelni, hogy az elszigetelődő, ám létszámában hirtelen megnövő cigány közösség fog olyan szinten szembehelyezkedni a törvénnyel és a hatalommal, hogy ott csak komoly rendészeti eszközökkel lehet majd valamiféle rendet kierőszakolni. Ennek fenntartása is komoly erőt fog ezután igényelni.


Magyarul elgettósodnak települések, településrészek, ahova majd csak a rendőrök is páncélautóval és csapatban merészkednek majd be.


Nem polgárháború lesz tehát, hanem "törvényenkívüli területek" lesznek.

2011. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
nem hiszem most az embereknek nem a cigányokkal van a legtöbb bajuk hanem a politikusokkal, de hogy polgárháború lesz-e, az ok már meglenne rá de kezdem úgy érezni hogy mi már beletörődtünk a sorsunkba elfogadtuk hogy ilyen politikusaink vannak és hagyjuk hogy bármit megcsináljanak
2011. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz polgárháború, akkor nem lesz fegyver a kezünkben és csak arról szólnak továbbra is a hírek, hogy öt kigyúrt kancigány összever, megszúrkál egyszem hatvankilós ártatlan magyart.

Aki életében csak henyélt, otthon vagy a sitten, az unalmában is testépítésbe kezdett.

Ököllel, falkák ellen már nem tudjuk magunkat védeni.

Nyilvánvaló, hogy lesz valami polgárháború-féleség, mert a kormányok tehetetlenek, a szocializmusban is időzített bombán ültünk, ami fel is robbant aztán.

Ilyenre már késő gondolni, hogy iskolába kényszeríteni, munkát adni neki...

ENNYINEK?

És 10-15 év múlva? Mert már azok is megszülettek!!!

2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2014-ben győzne a Jobbik, nem lenne szükség polgárháborúra, ők "megrendszabályoznák " a büdös , ingyenélő cigókat.
2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Ide nem polgárháború kell, hanem az, hogy rajtuk is be kell verni a kötelezettségeket bármi áron. Ők is Magyarországon élnek, rájuk is ugyanúgy vonatkoznia kéne a törvényeknek, mint ránk.


Ha egy "kissebségit" előnyben részesít a kormány (pl segélyezi, ingyen lakáosk, megélhetési bűnözés ...), ugyanolyan rasszizmusnak lehet elkönyvelni, mintha leköpdösnéd, meg megvernéd, mert cigány vagy rabszolgaként kezeled. Csak tök érdekes, hogy ezért a cigányok nem pofáznak ha előnyt élveznek, de ha már valaki bedob a egy molotov koktélt az ablakot már pofázik.


Ha így nézzük, sokkal rasszistább a FIDESZ, MSZP párt, mint a Jobbik, mivel a Jobbik, csak azt akarta volna, hogy viselkedjenek magyarként ha már itt vannak (pl menjetek el dolgozni, meg ne lopjanak) az miért lenne rasszizmus, ha így lettek volna velünk egyenlők?


Ez is csak az bizonyítja, hogy a FIDESZ MSZP segghülye az egész poltikához, kormányzáshoz és bemagyarázza több millió honfinak az idióta baromságait, akik meg ezt elhiszik.


Itt nem cigányt kellene ölni, hanem 1-2 politikust, majd akkor megtanulnak majd kormányozni.

2011. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A polgárháborút innen vettem :

http://www.youtube.com/watch?v=TmtITd0e-o4


Lakatos Attila vajdának igaza van, ki merte mondani az igazságot, és már rengeteg cigány utálja őt.


Amúgy nem tudom mi lesz. Autonóm terület nem jó ötlet, nem képesek egy államot fenntartani.


De a polgárháború miért olyan elképzelhetetlen?

2011. szept. 9. 13:28
 17/20 Antimod ***** válasza:
78%

Nem lesz.


A cigányok nem egységesek. A romungrók és az oláh cigányok gyűlölik egymást, előbb csépelik egymást halálra, minthogy egységesen fellépjenek valaki ellen.


Inkább arra számítok, hogy éhséglázadások lesznek, mint Szlovákiában 2004-ben, összeverődnek többtucatnyian és erőszakosan kifosztanak kocsmákat, boltokat. Az erőviszonyokat ismerik, tudják mi lenne a következménye, ha elkezdenének csoportosan magyarokra támadni.


Szlovákiában pár hét alatt rend lett, bevetették a hadsereget, és nem volt kímélet. Jajveszékelt is a magyar(országi) sajtó, hogy szegények, milyen brutálisak a szlovákok, és csak ennyi akartak.


Más kérdés, hogy nem maradhatnak a jelenlegi mederben a dolgok. Hogy ki a hibás, most ne kezdjük el fejtegetni, de tény, hogy mióta Miskolc környékén bezárták a gyárakat, azóta nem ritka, hogy 6-7 ember tengődik egy fáskamrában(!).

2011. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Antimod ***** válasza:

ennyi = enni

nem tudom, miért így írtam :)

2011. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én is cigány vagyok (én tisztességesen élek és dolgozok), de egyetértek egyesekkel abban hogy az ingyenélő bűnöző romák ellen tenni kéne valamit, a jobbik tervei között azt olvastam hogy a segélyt munkalehetőségre cserélnék és a családit akkor kapnák ha a gyerek iskolába járna, meg ilyen értelmes dolgokra gondolok, ha polgárháború törne ki akkor végleg csődbemenne az ország és senkinek se lenne jó ha magyar gyilkolná a magyart és az ország romokban állna.
2012. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Bárcsak lenne már.Oly szívesen irtanám a rézbőrű g.ciket.Bár ez az álmom se fog talán soha teljesülni.
2012. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!