Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobb rendszerben el lehet...

Egy jobb rendszerben el lehet majd ítélni Oláh Ibolyát és dalszövegíró környezetét feminista izgatás miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 09:35
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem pánikoltam be és persze nem egyedül röhögök rajtad. Miből gondoltad??? De elég nagy vesztes vagy mivel már nem tudsz semmi más mondani. Szánalmas.
2011. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
26%

Nem pánikoltam be és persze nem egyedül röhögök rajtad -gyorsan írsz, gyakran frissíted az oldalt, hogy láthasd a válaszaimat. Nem hiába volt három perc a válaszra adásod egy ilyen rövid mondatra. Egy-két(az már sok) perc alatt szoktad küldözgetni. Nem számít, szőrszálhasogatás. Nem egyedül röhögsz? Jaj igen elhiszem egy egész csapat van a hátad mögött. Sőt... egy hadsereg, rengeteg barátod van, akik csak azt lesik veled együtt kibe köthetnek bele. Szomorú ez, ha így van :(

Tudod mit? Jelölj be Facebookon, és ha már ennyire kötekedős személyiség vagy kíváncsi vagyok, hogy arccal is mered vállalni magad és nézeteidet. Ez most nem a szokásos "talizzunk a nyóckerben és lezúzlak". Tényleg kíváncsi vagyok milyen embert rejt a világháló túlsó oldala.

2011. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
91%
Már megint jössz a szokásos belebeszélem a másikba dologgal. Ki mondta hogy egy hadsereg? Ne legyél nevetséges. Szomorúan látom hogy te itt keresel barátokat. De az a gond hogy én nagyon nem vagyok rád kíváncsi:D. Nem igazán vagy érdekes személyiség. Szebb életet!
2011. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
91%
Olyan jókat mosolygok rajtatok. Milyen hülyeségen vitáztok. De legalább van kin szórakozni :P
2011. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
40%

Szomorúan látom hogy te itt keresel barátokat - barátokat bárhol kereshet az ember(hogy jött ez ide?), én a katonaságnál és az iskolában egyaránt sokra leltem. Miért emelted ennyire ki a hadsereges részt? Ááá értem, elég zsenge korú vagy még, minden mondatot konkrétumnak veszel, készpénznek. Ha ezt előbb tudom, nem kötök bele a helyesírásodba.

Borítékoltam a válaszod, arc nélkül már nem olyan móka felvilágosultnak lenni. Főleg, hogy hazudozol minden fele össze vissza magadról, hol ennek, hol annak beállítva magadat.

2011. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
38%
Olyan jókat mosolygok rajtatok. Milyen hülyeségen vitáztok. De legalább van kin szórakozni :P - naaa ugye, az élet csupa móka és kacagás.
2011. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem mindegy, hogy veled vagy rajtad nevetnek :)
2011. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
24%
Csak nem mindegy, hogy veled vagy rajtad nevetnek :) - ömm nem vagyok skizofrén, nem szoktam magamban nevetni, még a gép előtt sem. Máskülönben én nem nevettem a nevetős smiliket Madárka rakosgatta. Tehát gondolom te vele nevettél. Jó szórakozást. Igazából én örülök ha megnevettettelek, hiszen boldoggá tettelek és ez jó, vagy nem?
2011. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 Dick Esmen ***** válasza:
76%

[link]


Na és ez maradhatna,kedves kérdező?(amúgy a szövegíró zenekara a kedvenc együttesem)

2011. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
95%
Utálhatjátok a feminizmust, mert vannak akik a női egyenjogúság zászlaja alatt a felsőbbrendűségüket hirdetik, de attól még a női felsőbbrendűségnek nem lesz semmi köze a feminizmushoz.
2011. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!