Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobb rendszerben el lehet...

Egy jobb rendszerben el lehet majd ítélni Oláh Ibolyát és dalszövegíró környezetét feminista izgatás miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 09:35
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
94%
látom van itt más okos ember is a kérdezőn kívül. Ez nem divat. Ha te bármit is azért csinálsz akkor az a te bajod. Egyszerűen a kérdés hülyeség volt, a kérdező meg még inkább. Attól hogy nem nézem le a nőket és nem kezdek el hőbörögni mert szökő évente megjelenik egy ilyen dal a rádióban még nem vagyok divat kozmopolita. Ja egyébként amit írtál elég nagy ökörség. Éhínségek és az erdőirtás nem új keletű, a környezetszennyezés sem ennek a századnak a találmánya. Az ipari forradalom mond neked valamit? Nem ugye?? Rögtön gondoltam! 1 valamiben igazad van. Tényleg egy elmaradott bunkó vagy:D
2011. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
21%

Éhínségek és az erdőirtás nem új keletű, a környezetszennyezés sem ennek a századnak a találmánya. Az ipari forradalom mond neked valamit? Nem ugye?? Rögtön gondoltam! 1 valamiben igazad van. Tényleg egy elmaradott bunkó vagy:D

Ajajj madárkám tudtam, hogy nehéz eset leszel... a környezetszennyezés pontosan a te kozmopolita és elamradott világnézeted következménye. Ipari forradalom? Nekem azt mondja, hogy az emberek bármire képesek, hogy saját kényelmüket biztosítsák. Meddig? Ideig óráig? A fogyasztói(primitív) nyugat európai gondolkodás mód miatt tartunk ott ahol vagyunk. Bármi jobb lett? Nem! Minden csak fokozódott egyre rosszabb lesz, képtelenek vagyunk szinten tartani a kényelmes jólétet.

A kérdésre visszakanyarodva. Konkrétumot nem mondtál, félre beszélsz, azt hiszed divatos, vagány vagy, hogy így gondolkozol. Nem gond, tényleg nem az... a te dolgod, én tiszteletben tartom a kozmopolita-divat hozzáállásodat.

A dalszövegről annyit, hogy én még nem is hallottam róla. Kétlem, hogy bárki befolyásolna. Esetleg téged Madárkám!

2011. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
94%

"egyenlő kereset biztosított a számukra"


melyik bolygón?

[link]

2011. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
63%
hogy nem nézem le a nőket és nem kezdek el hőbörögni mert szökő évente megjelenik egy ilyen dal - és ki nézi le őket? Te vered itt a nyálad, már a monitoromról törlöm, mert Te divatból véded a nőket, mert itt demokrácia van meg egyenlőség. Senki se mondta, hogy egy nő nem egyenlő egy férfival. És ha megkérdezik a véleményem nem rögtön az első dolgom sértegetni másokat.
2011. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
90%

1. ha nem hallottál róla szerintem nem is kellene válaszolgatnod mert teljesen felesleges. Mert azzal is csak azt mutatod hogy idióta vagy, aki beleszól olyan dolgokba amihez köze sincs.


2. Nem vagyok kozmopolita, és nem hiszem hogy divatos vagány lennék ezt csak te próbálod bebeszélni nekem. Ami elég szánalmas mivel azt mutatja hogy sok érved nincs. Bár mi ellen is lenne érved?? Szerintem elég világosan elmondtam a véleményem a dologról.


3. Ha nem tettszik a helyzet akkor miért nem költözöl ki az erdő közepére, villany és víz nélkül? Kíváncsi vagyok hogy már csomagolsz e vajon. Mivel ha tényleg ennyire komolyan gondolnád amit mondasz akkor már úton is lennél Nem hiszem hogy sok embernek hiányoznál.

2011. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
18%

Viviane Reding, az alapvető jogok érvényesüléséért felelős biztos hangoztatta: az uniós tagállamokkal és a szociális partnerekkel együttműködve a bizottság arra törekszik, hogy ne legyen szükség arra, hogy külön rendezvényekkel hívják fel a fizetési eltérésre - és? Nekem csak az jön le ebből, hogy Viviane szerint nem egyenlő a kerest. Hát nyilván igaza van.

De, nem vág témába: [link] - annyi ökörség van ezen az oldalon, hogy hanyatt vágom magam. Attól, hogy bevágsz egy Indexes linket ami ráadásul két-három mondat semmit se bizonyít. Én az látom magam körül, hogy a közeli üzemben ugyanannyit keres a női szalagmunkás mint a férfi. De biztos csak a Marson élek azért.

2011. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
53%

1. ha nem hallottál róla szerintem nem is kellene válaszolgatnod mert teljesen felesleges. Mert azzal is csak azt mutatod hogy idióta vagy, aki beleszól olyan dolgokba amihez köze sincs. - mivan? Miről beszélsz?

2. Nem vagyok kozmopolita, és nem hiszem hogy divatos vagány lennék ezt csak te próbálod bebeszélni nekem. Ami elég szánalmas mivel azt mutatja hogy sok érved nincs. Bár mi ellen is lenne érved?? Szerintem elég világosan elmondtam a véleményem a dologról. - te beszélsz folyamatosan mellé, semmi konkrétum csak a sértegetések, az alpári szöveg, a vessző nélküli írásmód(gondolom nem javítja a Google). Máskülönben: [link] - olvasgasd.

3. Ha nem tettszik a helyzet akkor miért nem költözöl ki az erdő közepére, villany és víz nélkül? Kíváncsi vagyok hogy már csomagolsz e vajon. Mivel ha tényleg ennyire komolyan gondolnád amit mondasz akkor már úton is lennél Nem hiszem hogy sok embernek hiányoznál - Hmmmmm, ha tudnád :D

2011. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pont te beszélsz félre de látom teljesen mind1. Én elmondtam a véleményem egy témában amit te szépen eltereltél és persze azt mondod nem adok konkrét választ. Én már adtam konkrét választ de gondolom nem olvastad mivel nem az erősséged. Ja igen. Irány az erdő vagy egy barlang. Ott vagy már?:D
2011. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom valami hülye Tóta W Árpád rajongó lehetsz ezzel a szöveggel.
2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
94%
Milyen szöveggel te marha. Tudod te mit beszélsz?
2011. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!