Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobb rendszerben el lehet...

Egy jobb rendszerben el lehet majd ítélni Oláh Ibolyát és dalszövegíró környezetét feminista izgatás miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 09:35
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Ágika86, Madárkám (mert gondolom te is ilyen "emancipunci" vagy)


Én pedig azokat a férfiakat sajnálom, akik veletek összekerülnek. Igazán fájhat nekik, hogy amikor egy kis gyengédségre lenne szükségük a párjuktól, akkor csak egy idegbeteg és férfiként viselkedni próbáló nőt látnak maguk előtt, aki a legkevésbé sem érez semmiféle empátiát vagy sajnálatot (ami egy igazi nőnek nagy erénye) a párja iránt.

2011. szept. 16. 10:43
 12/53 anonim ***** válasza:
44%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:23


Egy ilyen felfogású nő az álmom!!!Abszolút igazat és jókat írtál!!!!30F

2011. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hol írtam én olyat, hogy férfiként viselkedő nő vagyok. Mert ez nem igaz. Csak csupán nem értek egyet a nőnek a konyhában a helye típusú gondolkodással (annak ellenére, hogy imádok sütni főzni, de nem azért mert valaki rákényszerít)
2011. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
87%
Ezt benézted Móricka, mivel veled ellentétben én tényleg férfi vagyok.
2011. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
96%

10:23!

Ennek az albumnak a szövegét Ibolya írta, ezt 100%ra tudom.


Amúgy nekem a dalszöveg sokkal inkább azt mondja, hogy nem ért egyet azzal a kettős mércével, amit a férfiak és a nők esetében alkalmaznak. Ez nem a különböző szerepek összemosása, hanem az azonos jogok megadása. Lehet valaki nőies, de illessék meg ugyanazok a jogok, mint egy férfit.


25/F

2011. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Akkor elég töketlen lehetsz Madárkám, ahogy a 10:23-as női hozzászóló is állítja. :)
2011. szept. 16. 11:26
 17/53 anonim ***** válasza:
43%

"Lehet valaki nőies, de illessék meg ugyanazok a jogok,"


Mondj egy két ugyanazon jogot,ami megilleti a nőt is...,csak kíváncsiságból kérdem!

2011. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
95%
Te pedig álszent mivel pont egy ilyen dal miatt teszel fel kérdés, de persze a hím soviniszta szarok nem zavarnak. És pont ezért sajnálatra méltó a feleséged. Az hogy én töketlen vagyok e vagy sem nem hiszem hogy te eltudnád dönteni pár válaszból. Azt viszont ellehet dönteni hogy te buta vagy mint a föld és túl régimódi és ahogy már mondtam hím soviniszta. Szebb életet:)
2011. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
27%

Jaj pardon, Madárkám ez már a XXI század. Környezetszenezéssel, erdőirtással, éhínségekkel, stb stb.

Inkább vagyok egy elmaradott bunkó, mint egy divat kozmopolita mint alapesetben te :D

2011. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
46%

Itt senki sem hím soviniszta, az ilyen viselkedések régen a demokrácia ősatyjának tartott Angliában voltak divatban.

Egyébként nálunk a nőket szavazati jog illeti meg, egyenlő kereset biztosított a számukra, egy nő is lehet orvos, rendőr akár katona is.

2011. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!