Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy jobb rendszerben el lehet...

Egy jobb rendszerben el lehet majd ítélni Oláh Ibolyát és dalszövegíró környezetét feminista izgatás miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 16. 09:35
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Hát van ilyen és kész. (mint ahogy nőgyűlölő szöveg is van)

Amúgy a nő felsőbbrendűséget csak feminácinak hívják v van rendes neve?

2011. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
93%

"Miért emelted ennyire ki a hadsereges részt? Ááá értem, elég zsenge korú vagy még, minden mondatot konkrétumnak veszel, készpénznek."


Nagyon szépen leírtad csak kár hogy nem igaz. A hadseregre te gondoltál amikor azt mondtam nem vagyok egyedül. Szóval hogy is van ez?:) Talán neked vannak gondjaid a korral.



"Borítékoltam a válaszod, arc nélkül már nem olyan móka felvilágosultnak lenni."


Miért vállalnám az arcom. Mi okom lenne rá? Mi az amivel ennyire megbántottam a szegény kis lelkedet?? Erről papolsz miközben te még a nyavalyás nicknevedet sem mered vállalni. Erről ennyit:D


"Főleg, hogy hazudozol minden fele össze vissza magadról, hol ennek, hol annak beállítva magadat."



Erre nem sokat tudok mondani. Mi van?? Hazudozom magamról? Ezt te honnan veszed? Valami konkrétum? Gondolom arra már nem futotta.



Ezen kívül jössz valami hülye bloggal amiről én még nem is hallottam és próbálod belemagyarázni hogy én a rendszeres olvasója vagyok. Hmm. Hogy is van ez?? Te ennyire tudod mit írnak azon a blogon. Talán ilyen sűrűn olvasod?? :)


Na de mind1. Szereztél pár boldog pillanatot mivel ilyen retardálttal régen találkoztam. Szebb életet:)

2011. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Kerdezo"!Te nem feminista izgatas miatt szeretned ha elitelnek Olah Ibolyat...TE a JOBB rendszerben egesz mas miatt szeretned ha nem lennenek Olah Ibolyak...


Kis hazudozo'!:D A rendszert meg majd meglatjuk!:D

2011. szept. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!