Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva, hogy 56 iskolát át...

Nem durva, hogy 56 iskolát át vettek az önkormányzattól a nagy keresztény egyházak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 14:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"A világ ~6-6,5 milliárd vallásos, istenhívő embere ezen fáradozik."


Szóval min fáradozik a Föld teljes lakossága mert én erről nem tudok,hogy bármin is fáradoznánk...



„A nagy keresztény erkölcs nevébe sok ember végezte máglyán”


Elég lejárt lemez. Tele van a net fizetett provókkal akik ezt, és más a kereszténység nevében elkövetett bűnöket szajkóznak.

"

Csakhogy a keresztények NEM a méltatlan embereket követik, hanem a Jézust,a Krisztust, és azokat, akik méltóan követik. A máglyára küldők nem SZERETETTEL tették, amit tettek, ezért kiestek a méltó követőkből, mert ellen tettek a jézusi főparancsolatnak."


Szóval Luther Mártont is a Sátán vezérelte ,mert megakarta újítani az egyházat ,nem akarta hogy búcsúcédulát árusítsanak ,több jogot akart adni a közembernek gondolom ez is a Sátán műve....


Vagy Galileo Galilei-t is azért küldték volna hidegvérrel a halálba ,mert a Sátán megfertőzte az elméjét ,és azt

merészelte állítani hogy nem a Nap forog a Föld körül hanem fordítva.


Vagy gondolom Husz János és John Wycliffe gyűlölettől tocsogó szavaik miatt lettek kivégezve..


A katolikus egyház mindnki inkvizíció elé rángatott aki bírálta a hatlamát,az elmebetegeket a nép előtt végeztette ki lássák hogy minden "eretnek" elmeháborodott .

A normálisakt négy fal között csöndben nyírták ki.


"Aki – másik lemez, a gyerekeknek ártók- az pedig kiemelten a legnagyobb bűn. Jézus, aki mindenkinek megbocsátott, akik halálra kínozták őt annak is, ezeknek nem, ezekre, jobb ha követ kötnek a nyakukba és vízbe vetik. Ez is benne van az Evangéliumokban (amit olvasni kellene, mielőtt a kereszténységet leírná valaki)"


Kár hogy az egyház nem e szerint cselekszik.



„Az én hitem sokkal nagyobb mint a bármelyik istenhívőé: én a következő generációban ,hiszék és azért is élek ,hiszek abban ,hogy jobbá tehető a világ kemény munkával vas akarattal és makacssággal.”


"igen, ez pontosan (!) a marxista-leninista-sztálinista materialista, ateista, vallásellenes, emberellenes „átnevelés” sokat hangozatott, ideológiájának alapját képező jelszó."


Hogy ha dolgozom akkor nekem illetve az utódaimnak jobb lesz ,ez is az Ördögtől való.Szóval aki küzd egy jobb életét az már bűnös?


"Ennek az „nagyobb hitnek” az áldozatainak száma : nagyon sok."


A keresztesháborúknak ,a vallásháború(k)nak az áldozatainak száma ha nominálisan talán nem is arányaiban sokkal nagyobb pusztítást végzett.


"És még köztünk élnek, akik siratják őket, ezért még jobban éget, mint az emberek korábbi gaztettei:"


A materializmust még nem kell temetni talpon van az még.

A kommunizmust meg nem sírják sokan vissza mert olyan még nem volt.

A sztálinizmust sem siratja senki.

A szocializmust siratják jópáran.

azt hogy hogy valaki vallásellenes az emberellenes azt barokkos túlzás kijelenteni....Vallásos hóhéra is volt már elég a világnak a materialistából sem lesz több vagy kevesebb.

2011. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!