Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem Magyarország az...

Szerintem Magyarország az egyik legjobb hely a világon, csak egy fő probléma van, hogy nincs munka és minden más gond ebből származik. Valaki gondolja még így?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%

Na en vagyok az,aki mashol el....

Nem mondanam azt hogy a szemnek a legszebb orszag a vilagon,de az en szivemnek biztosan,mert ott szulettem,no"ttem fel,dolgoztam,szenvedtem....Azt a kulturat hoztam ide kulfoldre..Mert hiaba jon el otthonrol az ember,akar hol el,az-az ember fog maradni akinek szuletett,akinek neveltek!En pl.magyar etelt fo"zok,itthon magyarul beszelek a gyerekeimmel!Ket lanyom van.A kisebbik

itt USA-ban szuletett,bar meg csak tiz honapos en csak es kizarolag magyarul beszelek hozza',magyar dalokat enekelek,magyar meseket olvasok neki...Az idosebb lanyom mindket nyelvet anyanyelvi szinten beszeli,ir,olvas....

Es igen,en azert jottem el otthonrol,mert bar az en szakmamban lenne epp munka,csak sajnos nem fizetik meg!A segelyesek jot rohogtek rajtam mert havonta tobb penzbo"l eltek mint amennyiert en lelkiismeretesen mapi szinten,szinte allando jellegel tulorazva hazavittem!Es itt a bibi!Nem!Felre ne ertsetek,nem az a gondom hogy ok kapnak segelyt,hanem inkabb az,a dolgozo bere' nem ut meg azt a szintet,amennyit ok havi szinten osszeszednek!(plussz oviban,suliban ingyenes etkeztetes,ingyenes tankonyvek stb.stb...)Osszefoglalva!Ha a dolgozo' ember meg lenne becsulve anyagilag olyan mertekben hogy meg is tudna takaritani egy nagyobb osszeget,akkor lenne ertelme dolgozni!Valamint velemenyem szerint,sokkal kevesebb segelyes lenne...Es persze lenne ertelme otthon maradni!

2011. okt. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igazad van, előző, a "segílykézést" kellene Magyarországon lecsökkenteni, mert azért durva, hogy a semmittevésből egyesek jobban megélnek, mint én / és a többi dolgozó ember / becsületes munkából.
2011. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
88%

tegnapelőtt 17:47:

Felesleges Magyarországot az USA-hoz hasonlítani, hogy ott mit sulykolnak az emberekbe. Teljesen más történelem, más kultúra, más mentalitás, stb. Nemcsak Magyarországtól, hanem Európától is különbözik. Ilyen erővel akár a japán életszemléletet is felhozhattad volna példának.

Amúgy nekem inkább Európa, mint az USA. /Magánvélemény/

2011. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!