Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy még most is a...

Hogy lehet hogy még most is a Fidesz szavazók vannak többségben?

Figyelt kérdés
Ilyen hülyék lennének a magyarok? ÉBRESZTŐ!!!!!!! Amit az MSZP csinált az sem volt túl jó, de csak azért tűnt olyan borzasztónak mert a fityisz és a szélsőségek ,,lejárató hadjáratot" indítottak ellenük anno. Viszont amit most a fityisz csinál, az kritikán aluli. Szóval kérdem én: Tényleg ennyire alulinformáltak az emberek Magyarországon?
2011. okt. 17. 11:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
82%
nem közvéleménykutatásokról van szó, az időközi választásokat is 2/3-dal nyeri a fidesz
2011. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 Niburta ***** válasza:
18%
Próbáltam megelőzni, hogy valaki a közv.kutatásokkal kezdjen példálózni.
2011. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:

Jól van, fityiszes kutyák! Majd ha orbán nagyúr cserben hagy benneteket, vagy ha az ország csődbe megy, esetleg ha az életszínvonalunk az ukránok szintjén lesz, akkor remélem hogy mélyen fogtok kussolni. orbán épp most építi le az országot mind gazdaságilag, mind emberjogilag, és még sok egyéb szempontból.


A válasz megírásának időpontja: ma 12:42:

NEM vagyok fizetett provokátor! Az MSZP is szar csak a fidesz még szarabb!

2011. okt. 17. 13:00
 24/64 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy látom, hogy a Fidesz kormányzat alapvető iránya jó. Azzal egyet vagyok kénytelen érteni még akkor is, ha ez nem szolgálja közvetlenül az én napi jólétemet.

Azonban azt is látni kell, hogy ez a kormány már az első pillanattól egyszerre van külső, és belső gazdasági hatások miatt egyfajta "kényszerpályán", és emellett több olyan döntést is hoztak, ami döntés pillanatában valóban helyesnek tűnt, csak a "nemzetközi helyzet" változik akár napról napra. Dönteni azonban ilyen helyzetben is kell. Megúszni nem lehet.

A kormány mozgástere rendkívül kicsi, és megkockázttom, hogy még egyre szűkül is...


Más lapra trtozik, hogy eközben kommunikáció olyan, hogy úgy akarják a magabiztos kormányzat szükséges látszatát kelteni, hogy közben letagadják a csillagot az égről, miközben az egyébként anyagiktól kevésbé függő vállalások is döcögve haladnak...

2011. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
69%

Akkor valószínüleg azok közé tartozolakinek semmi nem jó.

A gazdasági lépéseket nem érted,mert nem értesz hozzá-A híreket részletesen nem nézed, gazdasági szaklapokat nem olvasol.

Neked az lenne a jó kormány aki biztosítja a 200 ezres fizetést a langyosvízben üldögéléshez és még a kaját is megrágja helyetted.

Na ezért kötném én a szavazást néhány intelligenciakérdés megválaszolásához. Ki lehetne zárni azt a réteget aki soha nem valami mellett szavaz,mindíg csak valami ellen

2011. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem meg azoknak kéne elgondolkodni kicsit, akik szerint mindenki, aki más véleményem van mint ők, azok buta emberek, akiket ki kéne zárni a szavazásból...

Ez lenne a demokrácia, kedves utolsó?

2011. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
53%

sajnos a demokráci anem tökéletes. Lehetne még tökéletesíteni.

Az egyik megoldás (amin most otthon is gondolkoznak) az angolszász megoldás (USA anglis), hogy csak az szavazhat és csak az számít aki jelentkezik a szavazati névjegyzékbe.

Másik megoldás (ezen is sok ország gondolkodik) hogy csak eg kérdőív kitöltése után lehet szavazni (ha azt jóloldottad meg) tehát csak az szavazhat akinek alapvető ismeretei megvannak....

2011. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
31%

A nagytöbbség még nem érzi hogy mekkora a baj, de nem is annyira tályékozott mint akik itt kommentelnek.

Nincs nyomás az ellenzék részéről,mert nem azt a mocskos politikát folytatja mint a fidesz az MSZP regnálása idején, az az nem örjöngenek a Tv ben minden nap hogy "népnyúzók"!


Persze lassan felébrednek az emberek "főleg ha sajog a bőrük" és megérteti velük az ellenzék ha el jön az ideje hogy mit is csinál a fidesz. Ez okos az ellenzéktől, hisz a fidesz a médiaterrorjával képes lenne mindenre ha

2011. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
38%
Ahányszor ezt a "jó irányba haladunk" dumát már hallottam, már vezető gazdasági nagyhatalom kellene legyünk.
2011. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
59%

Akkor pedig kedves magyarok, KI KELL SZÁLLNI A KAROSSZÉKEKBŐL, és tessenek FORRADALMAT csinálni...


Számítógépezésből, hőzöngésből, vagy "fütyihegyezésből" nem lesz semmilyen változás (sem jó, sem rossz).


Ha lenne elég "tökösség" bennünk magyarokban, akkor akár a parlamentet a Dunába betolhatnánk. Azután majd lenne valami.


Kérdés, hogy mi lenne, és az ami lenne, kinek, mennyivel lenne jobb mi helyzetnél...


Az eddigi forradalmak története alapján a tapasztalat az, hogy sok halott árán a szegény csórók kikaparják a gesztenyét, DE NEM ÁM MAGUKNAK, hanem valaki másnak...

2011. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!