Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy még most is a...

Hogy lehet hogy még most is a Fidesz szavazók vannak többségben?

Figyelt kérdés
Ilyen hülyék lennének a magyarok? ÉBRESZTŐ!!!!!!! Amit az MSZP csinált az sem volt túl jó, de csak azért tűnt olyan borzasztónak mert a fityisz és a szélsőségek ,,lejárató hadjáratot" indítottak ellenük anno. Viszont amit most a fityisz csinál, az kritikán aluli. Szóval kérdem én: Tényleg ennyire alulinformáltak az emberek Magyarországon?
2011. okt. 17. 11:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
66%
kérdező: szerintem itt csak az a gond, hogy te nem érted mit jelent a DEMOKRÁCIA fogalma
2011. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
70%

Azért kíváncsi lennék, hogy a kérdező melyik tündérrózsától várja a csodát... :)


Melyiklenne az a varázserejű formáció, amelyik minimum nyoc, de inkább húsz év elrontott politikáját mindösszesen másfél év alatt képes lenne korrigálni...


Vajon melyik párt lehet az?

2011. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:

Egyik sem! Viszont amit a fityisz csinál az csak még jobban ron a helyzeten, szóval inkább legyen a kevésbé kártékonyabb.


Jah és látom megint összefújta a fityisz-fanokat a golfáramlat...

2011. okt. 17. 12:38
 14/64 A kérdező kommentje:
*ront
2011. okt. 17. 12:39
 15/64 anonim ***** válasza:
58%

Bármennyire nem tetszik neked, a választó állampolgárok, akik elmentek szavazni és a fideszre voksoltak demokratikusan, mégis mi bajod velük?


Teljes mértékben tisztelem, hogy a szocik fizetett provokátora vagy itt a GYK-en.


Miért fáj neked ha én a fideszre szavaztam?

2011. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
70%
Antiember. A családban sem jó az ilyen és a munkahelyeken sem. Lehet, hogy egyszerűbb a saját gondolkodásodat megváltoztatni, mint a társadalomét.
2011. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
24%

Mert mindenki reménykedik valamiben...

Én is irtózom tőlük, és elkeserít, ami itt folyik. :(

De sajnos ez jobb most nem lesz, félek attól, ami jön.

Megpróbálok külföldre menni. :(

2011. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted csak ront a helyeten, sok ember szerint viszont nem (sőt sok nyugati szerint sem, sorban vezetik be a fidesz "szörnyű" intézkedéseit,pl.bankadó, sőt most a kínaiakhoz mennek pénzért. Még jó, hogy mi mentünk elsőnek és sokkal jobb feltételekkel tárgyalhattunk)

Ilyen a demokrácia. szerintem az előző 8 éven keresztül tették tönkre az országot, szerinted most. Ennyi.

2011. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
30%
Soha ne hidd el -fenntartások nélkül- a közvélemény kutatások eredményeit!
2011. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 Niburta ***** válasza:
39%

Nekem azon ismerőseim is a fejüket verik a falba, akik a Fideszre szavaztak. Szerintem nincsenek már olyan sokan akik elégedettek vele, csak azért tűnnek soknak, mert ők hallatják a hangjukat( a közvélemény-kutatások eredményeit hagyjuk.....Tudja mindenki mennyire hitelesek)A média is mindig az aktuális kormány alfelét simogatja. Kedveltem a Fideszt, de az piszkosul nem tetszik, hogy elfelejtik, hogy ők is ott voltak a parlamentben, amikor az MSZP halomra hibás gazdasági döntéseket hozott. Miért nem tettek ellene?! Miért csak azt hajtogatták, hogy "nem"? Építő javaslatuk nem volt csak a háborgás....

Miért nem lehet az ország javát nézni hovatartozástól függetlenül?! Egy biztos: én várom a csodát, hátha jön egy jobb párt hiteles politikusokkal.

Bocs a kifakadásért.

2011. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!