Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit érdemelnek a szemkilövetők?

Mit érdemelnek a szemkilövetők?

Figyelt kérdés

Íme egy link a 2006 rendőrterror rendőrjeiről:

[link]


2011. okt. 24. 08:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
51%

"Mi volt az a halaszthatatlan dolog amit neki ott el kellett gipszelt lábbal intézni? "


Mondjuk le akarta vetetni a gipszét, függetlenül a politikától...

2011. okt. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
88%

"legfeljebb másnap kiengedték volna azt,aki valóban ártatlan."


ja, pont arról voltak híresek, hogy elengedik az ártatlanokat...

2011. okt. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
39%

Gipszét levetetni, október 23-án 20.00 órakor :)


Ne szórakozz már!


Az a gond, hogy nehéz ilyenkor szétválasztani nyilván az ártatlant a csőcselék, romboló focihuligán sz@rtól. Megpróbálták, nem ment.

Mindenesetre a rendőrség nálam jól szerepelt, leszámítva 1-2 túlkapást. De ez még szerintem belefért.

1 szemmel a paraszt elmehet még lövésznek :)

2011. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
31%
Úgy látom, többen vannak itt, akiknek felfogási nehézségeik vannak, vagy szándékosan adják a hülyét. Őket arra kérem, nézzék meg a felvételt, melyen a szadista állatok az egyedül sétáló, érdemi védekezésre képtelen embert ütlegelik szórakozásból, vagy azt, amikor a földön fekvő ember veséjét rúgják, hogy kiéljék vadállati ösztöneiket. Ez nem rendteremtés - azonosítójel nélkül meg pláne nem -, ezt kellene végre felfogni!
2011. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 bumbi02 ***** válasza:
46%

http://www.youtube.com/watch?v=O0oFHXUQPPQ


0.21-0.25nél épp dolgozik a hazáért egy igazi hős...

1.11nél ismét a hazáért dolgoznak

a Ria Ria Hungária is inkább focimeccsekről származik... (biztos nem olyanok voltak a "tüntetök" közt akik meccseken is keltik a balhét..)


http://www.youtube.com/watch?v=Cqci73FA-gg&feature=related


sztem jól hallatszik hogy 2.10 körül a rendőrség felszólit mindenkit hogy hagyják el a területet..

és sztem jól látszik ahogy a hazaérdekében felgyújtanak egy kukát a "tüntetők"...



http://www.youtube.com/watch?v=fzkO46ZrogI&feature=related


ebben szintén látszik ahogy a békés tüntetők kővel dobálják a rendöröket..


ajánlom figyelembe a 3.02-nél lévő képkockát ahol szintén a haza érdekében felboritott és felgyújtott autók láthatóak.


http://www.youtube.com/watch?v=1MQummKUtZ0&feature=related


itt is a békés tömeg látható..


és egy érdekes tény:

A Magyar Televízió székházának 2006. szeptemberi ostromakor 206 rendőr szenvedett sérülést - volt, aki infarktust kapott -, az ősszel pedig összesen 399-en sérültek meg, s ők együttesen több mint négyezer napot töltöttek betegállományban.



A tüntetők közt egy embernek kilőtték a szemét, a rendőrök közt közel 400an megsebesültek..


Agyrázkódás, bokatörés, leszakadt ujj, vérző fejseb volt a leggyakoribb sérülés. A Rendészeti Biztonsági Szolgálat (REBISZ) egyik járőrvezetője úgy fogalmaz: „nem akartam elhinni, amikor nekünk jött a tömeg. A támadók pontosan tudták, hogy a pajzs alá kell célozni, oda dobták a köveket, a csatornafedeleket. Mi egy békés demonstrációra indultunk, nem volt rajtunk lábszárvédő. Minden kollégám megsérült”. Egyik társát viszont egy éles kővel vagy üvegcseréppel találták el, leszakadt ujját csak órák múlva tudták visszavarrni az Árpád kórházban. A BRFK központi gépkocsizó járőrszolgálatának egyik munkatársa testpáncélban, lábszárvédőben volt, mégsem úszta meg. Az eseményeknek csak egy részére emlékszik, mert elájult. Társai menekítették ki az arcvonalból.


A legsúlyosabb sérülést feltételezhetően az a törzszászlós szerezte, akinek lábát kétszer is úgy telibe találták a „békés tüntetők”, hogy öt hétig gipszben feküdt.


Az egyik randalírozó a mellette álló kollégája kezéből meg akarta szerezni a nagy könnygázszóró palackot.


Mivel ez nem sikerült, egy vasrúddal leverte a kioldószelepet. A kiszabaduló több liternyi gáz egyenesen a rendőr arcába zúdult.



Ezekre a rendőrökre ki gondol???? A rendőr nem szabad akaratából ment oda, a rendőrnek oda kellett menni. Aztán este 10kor végzett volna müszakkal, de "túlóráznia" kellett, aztán kórházban ébredt. Otthon a család meg várhatta őt...

A "tüntetők" ezzel szemben saját akaratukból mentek oda, többször felszólították őket hogy hagyják el a területet, rongáltak, dobálóztak mindennel. Ezek után csoda hogy kaptak gumilövedéket? Ha a mellettem lévő bajtársamnak szakítják le az ujját egy éles kővel, lehet hogy én se bokára lőttem volna a gumilövedékkel...



Nem büntethető, akinek a cselekménye a saját illetve mások személye, javai vagy a közérdek ellen intézett, illetve ezeket közvetlenül fenyegető támadás elhárításához szükséges. by BTK...


szerintem ez az egy paragrafus felment minden rendőrt minden hülye vád alól...

2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Utolsó!

Én készséggel elhiszek mindent, amit írsz. De mindez mentség arra a vadállati viselkedésre, amit láthattunk? Hogy turistákat, bárvendégeket, rokkantakat, járókelőket - akiknek közük sem volt semmihez - ütöttek-vertek, távol a balhék helyszíneitől? Hogy magatehetetlen embereket rugdostak azok, akiknek a rendet kellene biztosítani?

2011. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 bumbi02 ***** válasza:
20%
Most akkor hol volt rendőr terror? Mert egész idáig a helyszínen volt rendőrterror, de most akkor mégse a helyszínen hanem onnan távolabb?
2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!