Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit érdemelnek a szemkilövetők?

Mit érdemelnek a szemkilövetők?

Figyelt kérdés

Íme egy link a 2006 rendőrterror rendőrjeiről:

[link]


2011. okt. 24. 08:10
1 2 3 4 5
 31/47 asmosys ***** válasza:
75%

"Kérdező kommentje, ha politikai okokbol vezetnék be a halál bütetést a katasztrófális lenne."


Nagyon helyes lenne!Minden politikai oldal kétszer meggondolná mit tesz!


Remélem otthonra lelsz egy ilyen környezetben.

Ennél már csak abban bízom jobban, hogy ez egy rohadt messzi ország lesz.

2011. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 doboszoli ***** válasza:
63%

Vonatkoztassunk el a mindenkori hatalmon lévőktől.

Van egy kormány, van egy ország.

Adott egy csoport, akinek nem tetszik a kormány működése.

Az én olvasatomban:

1.Transzparensekkel, fotókkal, jelszavakkal felvonulva, akár a Parlament elé is,= BÉKÉS TÜNTETÉS,DEMONSTRÁCIÓ.

2.Vadállatok módjára rombolva, gyújtogatva,kockakövet, Molotov-koktélt dobálva, ostromolva a székházat,= RENDBONTÁS

A mindenkori rendőrség feladata a rend fenntartása, BÁRMILYEN ESZKÖZZEL.

Ez történt, semmi más, kár ragozni.

Aki pedig a korpa közé keveredik...

Ez történt

2011. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
36%
Kedves Doboszoli! Te most játszod a hülyét, vagy tényleg nem tudod, hogy ártatlan embereket (járókelőket, turistákat, időseket, vakokat stb.) vertek meg a magukból kivetkőzött egyenruhás állatok? Vajon akkor is ezt a primitív, gyűlölködő dumát nyomnád, ha valami közeli ismerősöd keveredett volna hasonlóan vétlenül "korpa" közé?
2011. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 doboszoli ***** válasza:
73%

Nem a "hülyét játszom", hanem elmondom a véleményemet, ami nem feltétlenül vág egybe a másokéval.

A "gyűlölködés" eleve nem áll meg, mert ha a mostani kormány (aki ugye, nem a szívem csücske) hasonló helyzetben hasonlóan járt volna el, ugyanez lenne a véleményem. Ezért írtam, hogy vonatkoztassunk el az aktuális hatalomtól.

A másik: elegendő idő állt rendelkezésre a terület elhagyására. Ám voltak "hősök", (akiket a történelem folyamán zömmel megégettek, kivégeztek, ezzel számolni kell), meg voltak kíváncsiskodók, akik a korpa közé keveredtek. Lehet, hogy bekerült a szórásba néhány úgymond "ártatlan" is, őket sajnálom, de hát a háború is követel polgári áldozatokat. Bár az idő haladtával, egyre több az "ártatlanul éppen arra sétáló".(kockakővel, mert ez a hobbyja...)

Nem tudom, abban a helyzetben, hogy lehetett volna megoldani a szelektálást. Te molotov-koktéllal sétálsz, gumibot, te zászlóval a kezedben őrjöngsz, neked cukorkát adok.

Még valami. Én beszéltem egy odavezényelt akkori bevetési alosztályos rendőrrel. Ennek az "egyenruhás vadállatnak"(mellesleg háromgyerekes családapa) a saját elmondása szerint halálfélelme volt, pedig előtte részt vett egykét Fradi meccs utáni rendcsinálásban, tehát nem először szagolt könnygázt.

2011. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 homo ludensz ***** válasza:
54%
Ha emlékeztek arra az epizódra amikor a tv. mutatott egy mankóval a járdaszigeten tébláboló középkorúnak tűnő embert akkor azon elgondolkozhattok hogy az mire számított? Mi volt az a halaszthatatlan dolog amit neki ott el kellett gipszelt lábbal intézni? Fogadok bárkivel hogy csak a balhé miatt indult el nehogy már otthonról nézze a tv.-böl. A tömegpszichózis hatással volt minden résztvevőre akár rendőr volt akár tüntető. Csak abban reménykedem hogy soha nem ismétlődik meg ez az abszurd helyzet mert mindenki keserű szájizzel gondol vissza rá.
2011. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 doboszoli ***** válasza:
67%
Valami ilyesmiről beszéltem.
2011. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, csak nem te is a "csürhe" között voltál, hogy a kommenteddel ennyire a rendőrség ellen vagy?

Te hogyan képzeled a rendcsinálást?

2011. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
75%
Mit szólnál akkor,ha az általatok annyira kívánt Horthy-csendőség lett volna ott! Azok nem lettek volna ilyen gyenge kezűek,mint a rendőrség. A csendőrök lóháton rontottak a tüntető tömegbe,nem törődve azzal,hogy ki kerül a lovak patái alá,ahogy azzal sem,hogy kit érnek el a kardlappal. Fél óra alatt megtisztították volna a teret,mindenki börtönbe vittek volna,legfeljebb másnap kiengedték volna azt,aki valóban ártatlan.
2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
17%
Morvai Krisztinát
2011. okt. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
42%

"Minden politikai oldal kétszer meggondolná mit tesz!"


akkor a te politikai oldaladat ki kényszeríthetné arra, hogy gondolja meg? :)


Viszont Orbánékat én is kivégezném, mert a mostani 1,5 év alatt legalább annyi kárt csináltak, mint GYF és bandája...

2011. okt. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!