Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar emberek mennyire...

A Magyar emberek mennyire raszisták?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk ha a GYK-t elnézem, akkor nagyon.
2011. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
64%
Ja és nem kell itt messzire menni példákért, itt van egyből Trianon, így lehet kisebbségeket kijátszani az anyaország ellen. Vagy ott volt az angol-búr háború. Az angolok addig szivárogtak be, míg többségbe nem kerültek, a többit pedig mindenki ismeri. Miért nem vagyunk képesek tanulni a történelemből?
2011. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
52%

Mudri, SZ1u,


Ti mi alapján neveztek egy embert rasszistának? Ha valaki szerint vannak olyan bűnycselekmények amelyeket tipikusan cigányok követnek el (cigánybűnözés), akkor ő rasszita? Vagy mitől az valaki?

2011. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
40%

Mudri és Sz1iu felfogása abban különbözik a tietekétől, hogy ő szerintük BŰNÖZÉS van.

Nem egy bizonyos csoportra leszűkíthető bűnözés.

Az igaz, hogy a Kádár-rendszerben is volt ilyen fogalom, de ez nem igazán mérvadó.

Csak ti ezt nem vagytok képesek megérteni. Szívetek joga.

(lehet lepontozni serényen :)

2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
20%
Előzőhöz nincs mit hozzáfűznöm, pont erről van szó.
2011. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
41%

Attól még rasszista vagy kedves gondolkozóó, hogy nem a bőrszínnel van bajod. Hanem a bőrszínt és a viselkedést kötöd össze és megbélyegzed őket (pl. cigánybűnözés). Én is tudom, mit csinálnak, de én legalább tudom, hogy ez nem annak köszönhető, hogy cigányok. Hanem annak, hogy szegények, gettókban élnek, ahol kialakulhatnak tipikus bűnözői szokások pl. a színesfémlopás. Az ilyen embereket vissza kell integrálni a társadalomba, nekem egyre kevesebb bajom van velük. Személyesen ismerek olyat, aki a putriból tört ki, most pedig kőművesként dolgozik.


A kérdésre válaszolva: Vannak, rasszisták és nemrasszisták. De nálunk van egy érdekes fajta is, akinek nincs semmi baja az afrikai/amerikai feketékkel (néha még rajong is értük), de a romákat minimum kidobná Magyarországról (de hova???).

2011. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 Sz1u ***** válasza:
9%

21:01 Gondolkozóó!


21:04-es megírta helyettem is a választ! Ment is a zöld pacsi neki!

2011. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk Afrikába. Ott úgyis sorstársakra találnak.
2011. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 Sz1u ***** válasza:
32%

21:01 Gondolkozóó!


A 21:34-es is a számból vette ki a szót (lehet, hogy ugyanaz a kommentelő, mint a 21:04-es). Ajánlom figyelmedbe! Neki is ment a zöld pacsi!

2011. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
4%
neked meg a piros, hehe...
2011. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!