Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar emberek mennyire...

A Magyar emberek mennyire raszisták?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 Sz1u ***** válasza:
17%

21:42


Ez is egy vélemény... :)

2011. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
43%
Cigányságot nem lehet integrálni ,minden erre való próbálkozás sikertelen volt ,még sokkal gazdagabb országokban is.Nem ide valók ,hanem valami ősközösségi társadalomba messze európától.Mindenhol a baj van velük, elenyésző azon cigányok száma akik be tudnak illeszkedni a társadalomba, cigány tudóst ,vagy aki a bazseváláson zenélgetésen kívül többet is tett az emberiség érdekében meg jobb ha nem is keresünk.Vérükben van az antiszociális viselkedés. Ez nem rasszizmus ez tény. Csak aki ezt kimondja azt a vaklibsik lerasszistázzák. Ha Szögi Lajos kicsit is rasszista lett volna továbbhajt a fenébe és még élne, de lehetne sorolni az eseteket, az öreg néni aki segítette a cigánygyerekeket akik aztán össze vissza verték hálából stb.
2011. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
77%

A magyar emberek úgy általában annyira nem.

Viszont van egy relatíve szűk rasszista réteg, akik marhára hangosan, ezért úgy tűnik, hogy nagyon sokan vannak. De szerintem úgy 10-15%-nál nem lehetnek többen. (Plusz még úgy 30-35% olyan, aki nem rasszista, csak előítéletes.)

Nagyon sokan meg szerintem még azzal sincsenek tisztában, mi az a rasszizmus.

2011. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
91%
Kb 80%-uk előítéletes, de inkább utóítéletes..Attól ,hogy már jártam olyan házba ahol a hidegvizű csapra volt a piros pötty rakva ,még mindig a kéket nyitom meg máshol, ha nem akarom leforrázni a kezem.
2011. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Arról a csoportról, amelyikben benne vagy, azt írsz amit akarsz, mert az ÖNKRITIKA. Ha mást szidsz, azzal megsérthetsz mást.
2011. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
56%
Gondolkozó, akkor ilyen alapon mondhatom azt, hogy jobbikos bűnözés? Mert a jobbikosok jelentős része bűnöző skinhead.
2011. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
56%
Mudri, olvasd el a 22:40-es kommentem. Ha még így se világos, akkor vagy direkt nem akarod megérteni, vagy pedig a szellemi szinted miatt nem itt kéne tengetned az időd.
2011. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
36%

Mi az, hogy "a jobbikosok jelentős része bűnöző skinhead"?

Szerinted ki a jobbikos? Aki tagja a Jobbik nevű pártnak vagy aki velük szimpatizál?

2011. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
36%

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.


Ne várj tőlük értelmes választ erre. Egyik szavukkal a másikat csapják le... Amit például mudri írt, az egyből előítéletesség és általánosítás, miközben nincs rá semmiféle konkrét adat, illetve nem észlelhető a jelenség sokak által. Ellentétben ugye a cigánybűnözéssel.


Mudri, valaki felhozta itt, hogy cigány származású vagy, te pedig nem tagadtad eddig. Hidd el, magamból kiindulva, leszámítva azt a néhány buta skinheadet, senkinek sincs azzal problémája, hogy te cigány vagy. Senkinek. Viszont ha te a cigányságon belül azt a réteget véded, akik 200 forintért késelnek, akik tönkreteszik a többi ember életét, akik piáért rablógyilkosságot követnek el, akkor te sem vagy jobb azoknál, ezt ne felejtsd el. A te helyedben én a lehető legjobban elhatárolnám magam attól a rétegtől, ezzel is bizonyítva, hogy nem az a réteg van többségben.

2011. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
47%

Na először is nem vagyok cigány, ezt már többször is kifejtettem. Ellenben leírtam, hogy magyar vagyok, szóval bukta.

Viszont érdekes módon amint kijelentettem, hogy a jobbikosok (jobbik szavazói, támogatói, és persze a politikusok is) nagy része (akik a magyar szigetre meg hasonlókra járnak) ugyan olyan bűnöző, mint akiket utálnak, hirtelen érdekes módon cigány, magyarellenes, áruló (moderátornak eddig nem jelentettem senkit) lettem.

Pedig semmi mást nem tettem, mint hogy a saját fegyveretekkel lőttem vissza rátok. Erre mondják, hogy savanyú a szőlő, meg visszanyalt a fagyi.

És persze rögtön előjött a tipikus jobbik mentalitás: aki bármi módon rosszat mond a jobbikra az rögtön a fent említett jelzőkkel van illetve.

2011. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!