Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar emberek mennyire...

A Magyar emberek mennyire raszisták?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
56%

"Mondj már egy egyetet, hogy gárdisták bántottak cigányokat! Csak egyet! "

Tipikus gárdista felvonulás vidéken: "Mocskos cigány mocskos cigány ki ne gyere a házadból, mert megölünk" felkiáltások. Ez mi, ha nem megfélemlítés? Azt nem mondtam sehol, hogy fizikailag bántottak valakit.

2011. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
6%
Nameg gyerekeket esznek reggelire, szüzekből frissen facsart vérrel öblítik le, és teliholdkor farkassá változnak. Ha gondolod, beajánlhatnak egy jó szakembernél, csak lehet, hogy benntart majd a klinikán.
2011. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
36%

Mudri Lav válasza:


"4. A vidéki uzsorások NEM jobbikosok, azoknak nagy része szintén cigány.

Na azért nem mind, én láttam már nem cigányt is."


Írta az általad idézett hozzászóló bárhol is, hogy mind az? Szerintem nem...


"Tipikus gárdista felvonulás vidéken: "Mocskos cigány mocskos cigány ki ne gyere a házadból, mert megölünk" felkiáltások. Ez mi, ha nem megfélemlítés?"


Van erre bármilyen bizonyítékod?

2011. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
50%
aha, cáfolni nem tudsz, csak mivel szerintem a jobbikosok egy jelentős része bűnöző, klinikai eset vagyok. Egyszerűen vegyétek észre, hogy ugyan azt csinálom veletek, mint ti a cigányokkal meg a zsidókkal, és ez így hirtelen valahogy szarul érzitek magatokat. Jó, nem minden jobbikos bűnöző, de azok a cigányok, akik normálisak, ugyan így éreznek mint most ti. Kis empátiát próbáltam belőletek kicsikarni.
2011. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
57%

Hát mudri, látszik az írásaidból, hogy fogalmad sincs kik azok a cigányok. Nem élsz köztük, nincsenek a szomszédodban, az utcádban, a buszon, stb.

Én egy faluban élek elég régóta ahhoz, hogy elmondhassam, hogy mióta ide betelepítették őket, azóta egyre több a probléma velük. Megnőtt a betörések, lopások száma főleg az idős, egyedülálló öregeknél. Nem közvetlenül az itteniek követik el, de az itteni cigányok adják le az infókat, hogy hol érdemes próbálkozni.

Ha jön a rendőrkocsi, az az esetek 99%-ában cigányok előtt áll meg. Vajon miért?

Hetente többször olyan büdös fekete füst száll fel az udvarukból, hogy el sem tudod képzelni.

Nyáron senki más nem hangoskodik egész nap annyit, mint ők. Van úgy, hogy éjjel kettőig is. Másnap aztán délig kuss van.

Senki mást nem etetnek ingyen ebéddel, mint őket. Ők kapják az élelmiszercsomagot INGYEN. Az önkormányzat INGYEN felszántja a telket nekik, INGYEN ad vetőmagot, mégis nyakig ér a gaz náluk, míg ha mi szántatjuk fel a sajátunkat, azért ezreket fizetünk.


Miért nem költözöl hozzájuk csak egy hétre? Akkor magyarázz majd róluk. Ha kell lakcím, adhatok párat.

2011. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
60%

Sonata 90

Láttam a TV-ben.

2011. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
60%
Nagyanyám közvetlen szomszédai cigányok ÉS nagyon rendes emberek. Borsodban. Na jóéjt.
2011. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
36%

"Láttam a TV-ben."


Ez aztán a bizonyíték...

2011. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként csak megjegyzem, hogy aki nem a bőrszínt utálja, hanem az etnikumot, az ugyan úgy rasszista."


ÉS ki mondta, hogy én utálom az etnikumot? KI? Egyszerűen nem hiszel el, hogy ennyit fogtál fel abból amit írtam, hogy még mindig képes vagy rasszistának tartani.De én szeretek játszani: Te meg akkor mondjuk xenofób vagy. Na, bizonyítsd be, hogy nem. De úgyse tudod, mivel én már eldöntöttem magamban, hogy aki olyanokat ír mint te, az szerintem xenofób. Így indulok neki a vitának, hajrá Mudri, bizonyítsd be, hogy nem vagy az, te mocskos xenofób.

2011. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Alig vártad, hogy kijelenthess valami arrogáns dolgot, ami KOLLEKTÍVAN lealacsonyít egy társadalmi csoportot, mi? Már második alkalommal egy témában. Még csak azzal a béna dumáddal sem takarózhatsz, hogy arra a csoportra, amelyiknek tagja vagy, azt mondhatsz, amit akarsz, mert az "önkritika"... Pontosan milyen különbségeket is tudsz felmutatni azokhoz képest, akiket állandóan ócsárolsz?
2011. nov. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!