Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar emberek mennyire...

A Magyar emberek mennyire raszisták?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
30%

Egy olyan fegyverrel lőttél vissza, amiben nincs töltény (rátok? kire? itt mindenki jobbikos, aki nem bólogat az ostobaságaidra?). Alá tudod támasztani valamivel, hogy a jobbikosok bűnözők, ráadásul a jelentős részük, ahogy állítod? Hát persze hogy nem, csak csinálod a fesztivált.


Nem azért mondunk neked ellent, mert jobbikosok vagyunk, hanem mert már megint köze nincs a valósághoz a szédelgésednek.

2011. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
53%

Hivatalos kimutatás erre nincs, de pl a skinheadek 90%-a biztos jobbikos, a vidéki uzsorások mind jobbikosok, a gárda csupa bűnözőkből áll, 2006-ban árpádsávosok gyújtogattak a belvárosban (Árpád sáv az esetek 90%-ban = jobbik), és minden nap látok az utcán olyanokat, akiken ott van valahol az árpádsáv, és ezek pont olyan emberek, akiket jobb elkerülni. Figyelembe véve a jobbik alacsony támogatását a társadalom egésze által (20-25% körüli a biztos szavazók közül, de a többieket is beszámítva ez csak 10-15%) összejön az, hogy a jobbik 80-90%-a agresszív, bűnöző hajlamú.

Szóval megkérlek rá, hogy a jövőben csak akkor használd a cigánybűnözést, ha nem sértődsz meg a jobbikbűnözés kifejezésen.

2011. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
56%
Látom besértődtél, mert érdemben nem tudsz válaszolni.
2011. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvastam el az eddigi válaszokat, csak leírom a véleményemet. Szerintem a magyar embernél vendégszeretőbb nincs. Eleve nem is sok az eredeti magyar nálunk, vannak svábok, szlovákok, románok, most már kínaiak is. Nincs velük probléma, be tudnak illeszkedni a magyarok közé. (Hallottál már olyat, hogy valakit diszkrimináltak, mert sváb?) A cigányokkal kapcsolatban meg azt tudom mondani, hogy maguknak csinálták. Én magam is tele vagyok negatív előítélettel, mert többször megfenyegettek, lopták már el a pénztárcámat, és látom, hogy mit művelnek. Az viszont tény, hogy aki rendes, és dolgozni akaró cigány, annak nagyon nehéz helyzete van. De ezért ne a magyarokat okolja, hanem a többi cigányt.
2011. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
40%

1. Nem vagy cigány, mégis cigány felhasználói neved van.

2. Fogalmad nincs, mi az a Gárda. Az árvíz elleni védekezéstől kezdve a különböző véradásokig sok helyen ott voltak, a magyar lakosság döntő többsége támogatja a jelenlétüket ugyanúgy, ahogy a Szebb Jövőért mozgalmat is.

3. A miniszterelnöki eskü letételekor a díszőrség mindig visz magával árpádsávos zászlót. Ez a zászló azóta rasszista, mióta gyurcsány annak nevezte. Azelőtt a kutyát se zavarta.

4. A vidéki uzsorások NEM jobbikosok, azoknak nagy része szintén cigány.

5. Cigánybűnözés mindig is volt, a jobbikbűnözés a te torzszüleményed.

6. Vajon melyiknek örülnének az emberek? Ha 10 cigány vagy 10 gárdista venné körbe az autóját?

7. Kezdesz ellentmondásokba keveredni.

2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
56%

"A gárda csupa bűnöző? Haha! Ha ez így van, miért nincsenek börtönben? A gárdába fel sem vesznek büntetett előéletűeket, ha rájuk keresel, ott van a felvételi szabályzatukban."

Ja kérem, ha a felvételi szabályzatukban úgy van, akkor az biztos igaz is.

Én azt aki úgy megy "rendet teremteni", hogy közben a cigányokat megfélemlíti, tulajdonképpen terrorizálja, azt bűnözőnek tekintem.

Ez egyébként új, hogy lány vagyok, szóval a jobbikosok már a lányokat is lenézik? (Egyébként férfi vagyok)

2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem vagy cigány, mégis cigány felhasználói neved van.

Horvát, és értelme is van, fordítsd le ha akarod.


2. Fogalmad nincs, mi az a Gárda. Az árvíz elleni védekezéstől kezdve a különböző véradásokig sok helyen ott voltak, a magyar lakosság döntő többsége támogatja a jelenlétüket ugyanúgy, ahogy a Szebb Jövőért mozgalmat is.

Látszatintézkedések, nagy ügy. És a lakosság jelentős része fél attól, hogy félkatonai szervezetek grasszálnak szabadon az országban.



3. A miniszterelnöki eskü letételekor a díszőrség mindig visz magával árpádsávos zászlót. Ez a zászló azóta rasszista, mióta gyurcsány annak nevezte. Azelőtt a kutyát se zavarta.

Az hagyományőrzés, ott az összes történelmi zászló ott van. A jobbikosok árpád sávja viszont nekem azt jelzi: vigyázz, mert ha nem értesz velünk egyet, akkor megverünk.


4. A vidéki uzsorások NEM jobbikosok, azoknak nagy része szintén cigány.

Na azért nem mind, én láttam már nem cigányt is.


5. Cigánybűnözés mindig is volt, a jobbikbűnözés a te torzszüleményed.

Ne tessék megsértődni, de ha ti megbélyegeztek egy csoportot, akkor ne csodálkozzatok, ha titeket is megbélyegeznek.


6. Vajon melyiknek örülnének az emberek? Ha 10 cigány vagy 10 gárdista venné körbe az autóját?

Én mindkettőtől összefosnám magam.


7. Kezdesz ellentmondásokba keveredni.

Szerintem meg nem.

2011. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
54%

Én azt aki úgy megy "rendet teremteni", hogy közben a cigányokat megfélemlíti, tulajdonképpen terrorizálja, azt bűnözőnek tekintem."


Felvonultak, illetve járőröztek. Ergo aki lopni akart, annak nem jött össze addig, amíg ők ott voltak.A bűnöző életmódot folytatók rettegtek csak, hogy elkapják őket. És nem azért mert cigány, hanem mert lopáson kapják. Ennek minden normális ember örülhet, hiszen a közbiztonság szintje drasztikusan emelkedik. Mondj már egy egyetet, hogy gárdisták bántottak cigányokat! Csak egyet!


Mivel nem tudsz mondani, és a gárda célja a közbiztonság helyreállítása, ezért a konklúzió az, hogy aki lopni akar, illetve vaj van a füle mögött, tehát van félnivalója, az félhet is. De ismétlem, aki törvénytiszelő, annak nincs oka félni.


Egyébként meg te vagy az Mudri, aki nem válaszolt az én érvelésemre (22:40)

2011. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
43%

4. A vidéki uzsorások NEM jobbikosok, azoknak nagy része szintén cigány.

Na azért nem mind, én láttam már nem cigányt is."


Tehát most beismerted, hogy először hazudtál amikor azt mondtad, hogy az uzsorások 90%-a jobbikos.

Sőt, azt is beismerted, hogy majdnem minden uzsorás bizony cigány, egy-két kivétellel.

Te is elismered, tehát, hogy az uzsorázást tipikusan cigányok követik el, ezért ezt is hozzá lehet cpsapni a cigánybűnözés tárgykörbe, nemde?

2011. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
56%

22:40 Mi volt benne a kérdés?

Egyébként csak megjegyzem, hogy aki nem a bőrszínt utálja, hanem az etnikumot, az ugyan úgy rasszista.

2011. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!