Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "nagy generáció", legkorrupt...

A "nagy generáció", legkorruptabb nemzetrontó korosztály (55-75 évesek)?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, kinek mi a véleménye?

2011. dec. 12. 03:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%

Igen egy nyugdíjasnak olcsóbb a rezsi. Kevesebbszer kell mosnia, kevesebbet kell főznie mint egy családanyának. Igen kevésbé kopik a ruhája, mint aki abban dolgozik is, nemcsak ücsörög. Igen ő ingyen utazik korlátlanul bárhová. Mi már nem tudjuk megfizetni sem a benzint, sem a jegyeket.

Igen neki már mindene megvan. Ha néha el is romlik, azt olcsóbb javíttatni, mint mindent a nulláról beszerezni.

Ja és neki nem kell albérletet fizetnie (vagy lakáshitelt). Nem kell tandíjat fizetnie, nem kell tankönyvet vennie. Kevesebb az autó kötelezőbiztosítása.


Még a szemüvegét is olcsóbban csináltathatja, a Praktikerben is ők kapnak aranyvasárnap kedvezményt. Nem azok a fiatalok, akik most építkeznének...


A cégek pontosan tudják, hogy ma Magyarországon pénze nem a fiataloknak vagy a középkorúaknak van, hanem igazán csak az öregeknek. Ezért mindenki nekik kínál további kedvezményt, rájuk hajt...

Ez rendben is lenne, éljenek is vele. De közben törődjenek a gyermekeikkel akik rettenetesen küszködnek.

2011. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
39%
de rohadtul elegem van már abból, hogy a 69%-os egész nap itt siránkozik, hogy neki mennyire sz@r...
2011. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
44%

"A cégek pontosan tudják, hogy ma Magyarországon pénze nem a fiataloknak vagy a középkorúaknak van, hanem igazán csak az öregeknek."


és még ráadásul ostoba is vagy...

inkább húzzál állást keresni, ne itt rinyálj egész nap b+!

2011. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%

Kíváncsi lennék, hogy mit szólnátok a hasonló ötletekhez 30-40-50 év múlva, amikor majd a ti gyerekeitek meg unokáitok fogják azt mondani, hogy öreg létetekre rajtuk élősködtök. Az életben az az egy igazságos dolog van, hogy az öregség előbb vagy utóbb mindenkit utolér. Remélem, ha eléritek a 60 éves kort majd ti is levonjátok a megfelelő következtetést, felkötitek magatokat és nem fogtok élősködni a saját gyerekeiteken! Mert ne gondolja azt senki, hogy akkor egy kicsivel is több belátás lesz bennük irányotokban. (akiket ti neveltek fel és a ti erkölcsi normáitokat adjátok át nekik)


Anyám és apám egész életében becsületesen dolgozott, munka után elmentek még másodállásba is, hogy normális életszínvonalat tudjanak maguknak is meg nekem is teremteni, hogy taníttathassanak. Apám, a sok munkának köszönhetően 64 éves korában meghalt, tehát a befizetett nyugdíjából egyetlen fillért sem tudott élvezni. Anyám nyugdíja most 71.000 Ft., krónikus beteg. Mit akartok még elvenni tőle????

2011. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem ez a generáció a legkorruptabb. Ha korrupciót akarsz nézz szét a maffia és a politika környékén. Ott találsz is.
2011. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
68%

ÁÁÁÁ... Úristen ennyi dögöljön meg a szomszéd tehene is hozzáállással rég találkoztam!

Ezúton gratulálok a keresztény erkölcsű dédapának, akinek a dédunokája kicsit selejtes lett. (remélem szegénynek ezt nem kellett megélnie, mert elsüllyedne szégyenében).

Kedves kérdező nem lehet, hogy csak az apáddal, és a nagynénéddel van bajod? És ezzel általánosítasz egy generációt? Egyébként mi történt nem adtak zsebpénzt, így 30 évesen nem tudtad megvenni az aktuális Barikád magazint?! :))

Apám/anyám végigmelózta az egész életét, erre valami baromállat kitalálja, hogy nemzetrontó generáció... Most őszintén... lefosom a bokám, szégyenemben...

2011. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Jezus! Hova hagytad sulyedni ezt a nepet!?
2011. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!

Először úgy gondoltam, mesélek keveset a nagy generációról, mert úgy tűnt, kevéssé ismered.

Sokadik olvasóként változott a véleményem. Nem hiszem, hogy bármit is képes lennék megértetni Veled, ezért nem pazarolom erre az időmet.


Ha azonban, felmutatsz néhány dolgot, ahol saját erődből tetted jobbá a környezetedet, saját elhatározásból adtál okos tanácsot ezt igénylőknek, egyáltalán, ha átlátod, mi az, hogy korfa, és arányos voltának mi a jelentősége Rád nézve, akkor szívesen cserélek eszmét Veled az élet kisebb és nagyobb dolgairól.

Most azonban hasznosabban szeretném tölteni életemet, mintsem - akár e bejegyzés hatására bekövetkező - szidalmaidat megismerjem.

2011. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
47%

"A 36 %-os egy minden témába mocskolódó troll, ne foglalkozzatok vele, én beugrottam neki..."


már ne is haragudj, de nem én akarom kiirtani az időseket...

kettők közül te vagy a troll, nem én.

2011. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
43%
Nem mondanám hogy rosszak de nem érdemes rájuk hallgatni? Mégis mit taníthatnának? Szervilitást? A totális rendszereknek való behódolást? Minden politikai párt kiszolgálását? Semmit sem értek el. Örüljenek hogy megöregedtek.
2011. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!