Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy az...

Mit szóltok hozzá, hogy az aktiv lakosság nagy része segélyekből él?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 14:39
1 2 3 4 5
 11/44 doboszoli ***** válasza:

A kedves válaszoló bizonyára a 28500 forint rendszeres szoc. segélyre gondol.

Vagy a 30 éves munkaviszony után folyósított 40-60 ezer forint rokkantsági ellátásra, ami mellé januártól, miután megszűnik a kedvezményes járulékfizetés lehetősége, nem tudsz keresni vállalkozóival, hivatalosan még 50-et, hogy emberi módon, alapszinten megélj.

Tényleg rengeteg. Gulágra minden munkanélkülit, és nyugdíjast!!

2011. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Én utána néztem. Meg fogsz lepődni. Ugye van az aktivkoru segély 28 ezer körül. átmeneti segély 9.5oo ft. lakásfenntartási, rendszeres, rendkivüli gyerektámogatás,gyógyszertám, közgyógy, közlekedési támogatás,ösztöndij- négyes felett, ovodáztatási segély,eü.szolg.jogosultság, stb. most ennyi jutott eszembe.
2011. dec. 25. 16:51
 13/44 anonim ***** válasza:
78%
És még sok minden másból is meg lehet élni amivel a segélyt kiegészítitek. Sőt, ha hiszitek ha nem rengeteg olyan embert ismerek aki segélyt sem vesz fel mégis jobban él mint a dolgozók többsége.
2011. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
33%
Magyarországon azt a szót, hogy munkavállalás örökre el kell felejteni. Vagy legalábbis mindaddig, míg ilyen kormányok vannak hatalmon, akik eleve olyan törvényeket hoznak, hogy a munkáltatónak mindent megengednek, a dolgozóktól pedig mindent megvonnak. A munkavállalás már a múlté, próbáljatok meg alkalmazkodni ehhez az új rendszerhez és más megélhetési forrás után nézni, mert munkából itt egész biztosan nem fogtok!
2011. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
92%

Érdekesek ezek a hozzászólások.


Két dolog: a munkából tényleg nem lehet megélni, nekem olyan nevetségesen keveset fizetnek, hogy gyakorlatilag azért dolgozok, hogy be tudjak járni a munkahelyemre, és marad mellé tíz-húsz ezer.


A másik: a férjem viszont dolgozik, és van két gyerek. Így négyünkre az össz jövedelem JÓVAL a minimum felett van, tehát ha én itthon maradok gazdálkodni, akkor nem kapunk egy kanyi vasat se, nemhogy százezret segélynek.


Az senkit nem érdekel, hogy jelenleg is alig tudunk megélni, élelmiszer helyett ipari hulladékot fogyasztunk, télen fázunk, és nem telik ruhára. (Mielőtt rákezd valaki: a net munkaeszköz.)


Akkor most hogy is van ez?

2011. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
szégyen és nem feltétlenül az aktív lakosság szégyene.
2011. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

tegnap 14:53


ezt eddig is tudtuk rólad, királyhekker.

De akkor így ne cigányozzál, mert NEKED nincs rá alapod.

2011. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

"Az egyik elmondta, hogy százezret összetud "kalapálni' a tanácstól."


1. ez több gyerek nélkül lehetetlen.

2. már nincsenek tanácsok, önkormánytatok vannak. vége van a szocializmusnak.

2011. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

"Én ugyan nem kapálok össze ennyit viszont mint már írtam itthon termelek"


iiigen, bizonyára mindenkinek van kertje és bizonyára csak a mezőgazdaságból kell élni...

2011. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

tegnap 18:00


Takarodj már innen, egyáltalán nem vagy vicces a hülye trollkodásoddal.

2011. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!