Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budai lakosoknak miért...

A budai lakosoknak miért kellene a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

Néhány hete volt választás a II. kerületben, ahol a Jobbik nem szerepelt túl fényesen. Ezután a kerületi lakosokat eléggé leszidták(finoman szólva) a vidéki jobbikosok.


Én XII. kerben élek, itt a kopogtatókat is alig tudták összeszedni annak idején.

Főleg a jobbikosokhoz szól a kérdésem:

Egy átlag zöldbudai(1-2-12. kerület) lakosnak miért érné meg a Jobbikra szavazni? Milyen helyspecifikus programja van? Mi az, amit a 2. és 12. kerületnek csak a Jobbik adhat meg, más párt pedig nem?

Ugyanis elég sokszor megkapom a neten, hogy egy újgazdag vagyok, de még senki nem tudott normális érveket felhozni a Jobbik mellett.


Elég gyakran olvasom a helyi Jobbik honlapját, de nem frissül, ráadásul olyan klisékből áll, mintha egy paródiaoldal lenne.


2011. dec. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
89%
ha én olyan jól élnék mint akik ott laknak, engem se érdekelne lehet semmi. Ott nincsenek olyan gondok, amivel a Jobbik kampányol.
2011. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nekik a Fideszre vagy MSZP-re kell szavazni, akármelyik van hatalmon a felső tízezer rosszul nem járhat.
2011. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
44%
A Jobbik pont azért nem kormányképes erő, mert a cigányozáson, zsidózáson, multik, bankok hazazavarásán kívül nincs más mondanivalója. A Jobbik, bármelyik jelenlegi pártnál kártékonyabb lenne, ha hatalomra jutna. De szerencsére, épeszű, iskolázott, tanult, értelmiségi ember nem szavaz a Jobbikra. A Jobbik a hőbörgők, munkanélküliek, és a "mindenért a másik a hibás" mentalitással rendelkezők szavaznak.
2011. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
41%
Mert különben a Jobbik rohamosztagosai elverik őket :C
2011. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
68%
Ha a Jobbikra a hőbörgők, munkanélküliek, és a "mindenért a másik a hibás" mentalitással rendelkezők szavaztak volna csak, akkor most náluk lenne a 2/3.
2011. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
47%
Eddig csődközeli állapot volt, ez igaz, de ha a Jobbik hatalomra kerülne, akkor csőd lenne! Ez tuti. Nem volt jó sem az MSZP, sem a mostani Fidesz, de még mindig jobbak ezek ketten, mint a Jobbik.
2011. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
47%
Amiért mindenki másnak. Hogy végre az ország azé legyen aki felépítette, létrehozta, a magyar emberekéd, családoké, a dolgozó népé. És hogy a nyakunkon élősködő nyugati tőkés rabigát végre lerázhassuk és egy új, szabad Magyarországon ébredhessünk!
2011. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
26%

"Amiért mindenki másnak. Hogy végre az ország azé legyen aki felépítette, létrehozta, a magyar emberekéd, családoké, a dolgozó népé. És hogy a nyakunkon élősködő nyugati tőkés rabigát végre lerázhassuk és egy új, szabad Magyarországon ébredhessünk!"


Mekkora kommunista maszlag! Ébresztő! Vége a szocializmusnak! Kapitalizmus van! Aki erős, az talpon marad, a többiek elbuknak!

2011. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
82%

"ha én olyan jól élnék mint akik ott laknak, engem se érdekelne lehet semmi. Ott nincsenek olyan gondok, amivel a Jobbik kampányol."


Én ezt megértem, de már csak azért is megérné nekik, hogy ne egy kizsákmányolt ideges emberekből álló országban éljenek ahol a közbiztonság csak romlik, mert a szegényebbek már éheznek. Más érzés lenne körülnézni egy békés, boldog fejlődő országban.

2011. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
43%

"A Jobbik pont azért nem kormányképes erő, mert a cigányozáson, zsidózáson, multik, bankok hazazavarásán kívül nincs más mondanivalója."


Igen, és mint hozzászólásodból is kiderül a jobbik gyűlölködő és mindenkit utál... :)

Nem kellene szedned valamit depresszió ellen? :)

2011. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!