Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budai lakosoknak miért...

A budai lakosoknak miért kellene a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

Néhány hete volt választás a II. kerületben, ahol a Jobbik nem szerepelt túl fényesen. Ezután a kerületi lakosokat eléggé leszidták(finoman szólva) a vidéki jobbikosok.


Én XII. kerben élek, itt a kopogtatókat is alig tudták összeszedni annak idején.

Főleg a jobbikosokhoz szól a kérdésem:

Egy átlag zöldbudai(1-2-12. kerület) lakosnak miért érné meg a Jobbikra szavazni? Milyen helyspecifikus programja van? Mi az, amit a 2. és 12. kerületnek csak a Jobbik adhat meg, más párt pedig nem?

Ugyanis elég sokszor megkapom a neten, hogy egy újgazdag vagyok, de még senki nem tudott normális érveket felhozni a Jobbik mellett.


Elég gyakran olvasom a helyi Jobbik honlapját, de nem frissül, ráadásul olyan klisékből áll, mintha egy paródiaoldal lenne.


2011. dec. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
57%

"Egyebkent pl az LMP-ben mindenkinek van felsofoku diplomaja, az MSZP-ben es minden partban joval tobb van aranyaban mint a jobbikban"


Ha már ezeknek a faxát szopod, biztosan jobban jártál, amikor ők voltak kormányon (tudom, hogy az LMP nem volt kormányon, még mielőtt valamelyik helyből okoskodó okoskodna itt).

De a nagy többségnek egyre rosszabb! Úgyhogy ne gyere nekem ilyen, meg olyan felsőfokú végzettséggel, amikor egyre jobban a csőd felé viszik az országot a drágalátos "okos" politikusaid!

A rendszerváltáskor azon vitáztak, hogy a Varsói Szerződés országai közül ki állt előrébb, a csehek, vagy mi. A te drágalátos vörös diplomás politikusaid 20 év alatt azzal a baromi nagy iskolázottságukkal idáig vitték, hogy ebből az országból nincs semmi. De csak nyugodtan nyald tovább a fosójukat. :)

2011. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
48%
A jobbik lehet megoldaná a cigány meg az ehhez hasonló gondokat.De a gazdaságot nem tenné rendbe az fix.Elkezdene keverni a multikkal meg a bankokkal , kiüldözne minden befektetőt meg vállalkozót és az ország Albánia szintjére süllyedne még ennél is mélyebbre.
2011. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
44%

"A te drágalátos vörös diplomás politikusaid 20 év alatt azzal a baromi nagy iskolázottságukkal idáig vitték, hogy ebből az országból nincs semmi."


Most képzeld el, mi lenne, ha a Parlamentben 386 darab Zagyva Gyula kaliberű vízvezeték szerelő ülne :)

2011. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
28%

tegnap 23:02


"Ha már ezeknek a faxát szopod"


Tudod ki? Aki otthon keveri nalatok a moslekot!


" biztosan jobban jártál, amikor ők voltak kormányon"


Amerikaban elek, itt szulettem szerinted nekem anyagilag joletben nem mindegy ki van ott hatalmon?


"De a nagy többségnek egyre rosszabb"


Van meg eszak-koreai sot kinai, irani, es kubai szint is...nem kell hozza mas mint elzavarni a multikat (ahogy a felsorolt orszagokban sincsenek) elzavarni az utalt bankaroakt (akiket senki se szeret de hat kihez fordulsz hitelert a szomszedhoz? Vagy esetleg ha a penzed akarod kamatoztatni a szomszednak adod oda?


" Úgyhogy ne gyere nekem ilyen, meg olyan felsőfokú végzettséggel"


Hat ja villanyszerelo gumimaci zagyula gyula meg a tobbis vasipari kukatanonc biztosan megoldjak az orszag tobb evtized alatt felhalmozott...


"A rendszerváltáskor azon vitáztak, hogy a Varsói Szerződés országai közül ki állt előrébb, a csehek, vagy mi"


Marmint katonaliag? Mert ha jol tudom a varsoi szerzodes katonai szovetseg volt...


"A te drágalátos vörös diplomás politikusaid 20 év alatt azzal a baromi nagy iskolázottságukkal idáig vitték, hogy ebből az országból nincs semmi"


Nem az en politikusaim es ha mar az LMP ellen keltel ki ennyire nezd meg milyen diplomaik vannak milyen szakmakban, gondolom fogalamad sincs arrol milyen diploma milyen vegzettseget jelol.


"De csak nyugodtan nyald tovább a fosójukat."


Ezt is megahgynam a moslokeveronek nalatok, gondolom eleg nagy szakertelmet szerzett ha mar ilyen gorenyt nevelt aki igy szolitja meg a masikat...

2011. dec. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
90%

"Tudod ki? Aki otthon keveri nalatok a moslekot!"

Biztosan azt sem tudod, hogyan kell, amerikai városi semmirekellő. :)


"Amerikaban elek, itt szulettem szerinted nekem anyagilag joletben nem mindegy ki van ott hatalmon?"

Akkor meg mit ugatsz itt bele a dolgokba? Ha ott születtél, ott élsz, hogy érthetnéd meg, mi folyik itt? Csak elméletileg ugathatsz, azt meg nagyon érted, úgy látom...


"Van meg eszak-koreai sot kinai, irani, es kubai szint is...nem kell hozza mas mint elzavarni a multikat (ahogy a felsorolt orszagokban sincsenek) elzavarni az utalt bankaroakt (akiket senki se szeret de hat kihez fordulsz hitelert a szomszedhoz? Vagy esetleg ha a penzed akarod kamatoztatni a szomszednak adod oda?"

Nem ezt írtam. Tanulj meg szöveget értelmezni, ami meg általános iskola... Meg ahhoz is ész kell, hogy helyesen írj? :)


"Hat ja villanyszerelo gumimaci zagyula gyula meg a tobbis vasipari kukatanonc biztosan megoldjak az orszag tobb evtized alatt felhalmozott..."

Na ezt sem írtam, de mint mondtam, szövegértés...


"Marmint katonaliag? Mert ha jol tudom a varsoi szerzodes katonai szovetseg volt... "

Tudod te jól, hogy a keletre gondolok, de amerikai "mindenbe belekötök" habitusúként még a szar sem úgy áll, ahogy te megszoktad... :)


"Nem az en politikusaim es ha mar az LMP ellen keltel ki ennyire nezd meg milyen diplomaik vannak milyen szakmakban, gondolom fogalamad sincs arrol milyen diploma milyen vegzettseget jelol."

Bármilyen diplomával ki tudják lopni a pénzt, ezért nem értettem, miért kardoskodsz itt, főleg hogy nem Magyarországon élsz.


"Ezt is megahgynam a moslokeveronek nalatok, gondolom eleg nagy szakertelmet szerzett ha mar ilyen gorenyt nevelt aki igy szolitja meg a masikat..."


Megint mondom: helyesírás. Ha már veszed a fáradtságot, hogy magyar fórumokra írogatsz, akkor tanuld meg a nyelvet rendesen, vagy maradj meg olvasói szinten.

Másrészt ha nem lennének moslékkeverők, akkor a hozzád hasonló városi seggarcok hamar éhen halnának. :)

2011. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
28%

ma 07:46



"Biztosan azt sem tudod, hogyan kell, amerikai városi semmirekellő. :) "


Miert is kellene tudni?


"Akkor meg mit ugatsz itt bele a dolgokba? Ha ott születtél, ott élsz, hogy érthetnéd meg, mi folyik itt? Csak elméletileg ugathatsz, azt meg nagyon érted, úgy látom..."



Ha jol tudom ez egy olyan oldal ahol kerdeseket tesznek fel amire barki valaszolhat vagy leirhatja mit gondol bizonyos dolgokrol, beleszolni meg azok szolnak bele akik elmennek es leadjak x idonkent a szavazataikat! Szerintem legyel boldog a sajat tanyasi vilagodban, hogy sokat lattal a vilagbol es sokat tapasztaltal...gondolom mindent tokeletesen tudsz!


"Nem ezt írtam. Tanulj meg szöveget értelmezni, ami meg általános iskola... Meg ahhoz is ész kell, hogy helyesen írj? :) "


Tok mindegy mit irtal a nagy tobbsegenek a szeretett jobbikod szerint ezert van rossz sorsa, de most magyarazd meg, hogy ilyet ok nem mondtak...a helyesirasm meg olyan amilyen hisz sose tanultam magyar nyelvtant bar 1-2 jobbikos politikusnal valszeg jobban megy az angolrol nem is beszelve :)


"Na ezt sem írtam, de mint mondtam, szövegértés..."


Marmint a diplomara uataltal, hogy szerinted nem fontos, bar igaz a jobbikos politikusoknak nincs szukseguk nyelvtudasra hisz sehol se allnak veluk szoba...


"Tudod te jól, hogy a keletre gondolok, de amerikai "mindenbe belekötök" habitusúként még a szar sem úgy áll, ahogy te megszoktad... :)"


Nem, nem tudtam hogy keletre gondolsz hisz egy olyan sokat tapasztalt ven roka mint Te hogyhogy nincs tisztaban egy varsoi szerzodes mire vinatkozik...Mester hat kicsit tobbet vartam egy jobbik fabntol :)


"Megint mondom: helyesírás. Ha már veszed a fáradtságot, hogy magyar fórumokra írogatsz, akkor tanuld meg a nyelvet rendesen, vagy maradj meg olvasói szinten.

Másrészt ha nem lennének moslékkeverők, akkor a hozzád hasonló városi seggarcok hamar éhen halnának. :)"


jaj ne felts Te minket varosiakat mi adjuk a tudast hogy ne kezzel keljen 200 eves lemaradassal dolgoznotok a foldon de meg energiat es szerszamot is adunk...

2011. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 mountain ***** válasza:

Hát,nem olvastam el az összes hozzá szólást,mert a 4-ik oldal táján már elegem lett abból,hogy tele van,a szegényeket lenéző,az egyszerű embert leköpni szándékozó nagy tudású egyetemet végzett űbermans egyedekkel.

Megkérdezném a tisztelt mérnök,meg közgazdász,meg az un piacképes diplomás emberkéket,hogy ugyan mondják már meg: Szerintük ki rakta össze azt a széket,amin a seggüket terpesztették az egyetemen,vagy most az irodájukban? A ceruzát,amivel írnak? A cipőjüket,amiben bemennek az irodájukba,vagy a papírt,amire dolgoznak? Megmondom én!! Az egyszerű munkások tisztelt nagy képernyős,túlfizetett uraim!

Nélkülük senkik volnátok! Úgy hogy egy kicsit több tiszteletet az alsóbb rétegek felé,akik lehet hogy nem végeztek főiskolát,meg egyetemet,mert nem tudták kifizetni a tandíjat,de lehet műveltségben azért ott vannak keményen.

Azt gondoljátok ti,hogy mindenki aki nem a köreitekbe tartozik csakis azért él, hogy rabszolga módjára kidolgozza a belit,azért hogy ti dőzsölhessetek,utazgathassatok,meg dugattyúzgassátok a luxus ribancot,aki elhitetti veletek,micsoda piszok sármosak vagytok? A dolgozó,munkás ember nélkül egy senkik lennétek!!!!!!!!!

2012. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 mustafa33 ***** válasza:
Mert a jobb parton élnek.
2012. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
55%
Azért kéne a budai lakosok a jobbikra szavazzanak, mert a jobbik oda telepitene néhány ezer romát, ha már annyira szeretik őket arra felé...
2012. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy már ne haragudj, azt hiszed buda=gazdagék=szdsz. Ezt az "egyenletet" több helyen meg lehet bontani, de koncentrálunk az utolsóra. Budának azon a részén ha jól tudom 90 óta mindig a jobboldal (mdf, aztán fidesz, a következő meg majd kiderül) nyert, és a MIÉP is arrafelé érte el valahai legszebb eredményeit. Sok volt komcsi él a Rózsadombon, de ettől még nem sikerült teljesen kiirtani az évszázados polgári világot onnan.
2012. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!