Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budai lakosoknak miért...

A budai lakosoknak miért kellene a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

Néhány hete volt választás a II. kerületben, ahol a Jobbik nem szerepelt túl fényesen. Ezután a kerületi lakosokat eléggé leszidták(finoman szólva) a vidéki jobbikosok.


Én XII. kerben élek, itt a kopogtatókat is alig tudták összeszedni annak idején.

Főleg a jobbikosokhoz szól a kérdésem:

Egy átlag zöldbudai(1-2-12. kerület) lakosnak miért érné meg a Jobbikra szavazni? Milyen helyspecifikus programja van? Mi az, amit a 2. és 12. kerületnek csak a Jobbik adhat meg, más párt pedig nem?

Ugyanis elég sokszor megkapom a neten, hogy egy újgazdag vagyok, de még senki nem tudott normális érveket felhozni a Jobbik mellett.


Elég gyakran olvasom a helyi Jobbik honlapját, de nem frissül, ráadásul olyan klisékből áll, mintha egy paródiaoldal lenne.


2011. dec. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
51%

"Mekkora kommunista maszlag! Ébresztő! Vége a szocializmusnak! Kapitalizmus van! Aki erős, az talpon marad, a többiek elbuknak!"


Kicsit olvass már utána ennek a témának, mert csak kiröhögteted magad. :)

2011. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
54%

"Eddig csődközeli állapot volt, ez igaz, de ha a Jobbik hatalomra kerülne, akkor csőd lenne! Ez tuti. Nem volt jó sem az MSZP, sem a mostani Fidesz, de még mindig jobbak ezek ketten, mint a Jobbik."



A te hazádban Kedves Válaszoló hány évig volt kormányon a Jobbik? Vagy mindezt a politológiai diplomád mondatja veled? :)

2011. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
38%

"Én ezt megértem, de már csak azért is megérné nekik, hogy ne egy kizsákmányolt ideges emberekből álló országban éljenek ahol a közbiztonság csak romlik, mert a szegényebbek már éheznek. Más érzés lenne körülnézni egy békés, boldog fejlődő országban."


Kizsákmányolt emberek? És ezt te el is hiszed? Minden lehetőség adott Magyarországon arra, hogy jól élj! Mert aztán ha a Jobbik miatt kitennének minket az EU-ból, és összevesznénk mindenkivel, akkor kinek adnák el a magyarok a termékeiket? Keletre? Oké, de akkor szokjatok hozzá a még keletebbi bérekhez is!

2011. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
11%

"Mekkora kommunista maszlag! Ébresztő! Vége a szocializmusnak! Kapitalizmus van! Aki erős, az talpon marad, a többiek elbuknak!"


A jövő útja a kommunizmus szívem, a ti napotok sajnos leáldozott. :)

2011. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
64%

"Én ezt megértem, de már csak azért is megérné nekik, hogy ne egy kizsákmányolt ideges emberekből álló országban éljenek ahol a közbiztonság csak romlik, mert a szegényebbek már éheznek. Más érzés lenne körülnézni egy békés, boldog fejlődő országban."


Ezt a nyálas dumát. Mintha csak egy Jehova tanúját vagy hitgyülist olvasnék :))

2011. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
72%

"Kizsákmányolt emberek? És ezt te el is hiszed?"


Mért? Van más amit még hihetnék? Vagy szerinted én nem ebben élek? Te a medvének is bemagyarázod, hogy a barlangban világos van?


"Minden lehetőség adott Magyarországon arra, hogy jól élj!"



Ebben mondjuk tökéletesen igazad, hiszen az az adott 28.500 Forintos önkormányzati minden lehetőség megteremti neked a mérhetetlen jólétet.



"Mert aztán ha a Jobbik miatt kitennének minket az EU-ból, és összevesznénk mindenkivel, akkor kinek adnák el a magyarok a termékeiket? Keletre?"



Nekem inkább tűnik úgy, hogy a Fidesz veszett már össze akivel csak lehetett. Egyébként ha keletre adnád el attól kevesebb lenne a jövedelmed? Ebben bizony nagyon tévedsz, ugyanis a nyugat és különösképp az Eu épp arra szakosodott, hogy minél olcsóbban szolgáld ki őket, termékkel is, munkaerővel is. Vagy szerinted ők egy jótékonysági intézmény?



"Oké, de akkor szokjatok hozzá a még keletebbi bérekhez is!"



Hozzászoktunk az elmúlt húsz évben. Most már kellene egy új kormány aki leszoktat minket róla.

2011. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
89%

"Minden lehetőség adott Magyarországon arra, hogy jól élj!"


Hát hogy a fenébe ne, a rekordméretű munkanélküliség és minimálbér felé tendáló átlagjövedelem is ezt mutatja, nem?

2011. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
66%

"Ezt a nyálas dumát. Mintha csak egy Jehova tanúját vagy hitgyülist olvasnék :))"


Nézd haver! Én csak itt válaszolgatok. Elolvasni egyikőtöknek sem kötelező.

2011. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
50%

"Egyébként ha keletre adnád el attól kevesebb lenne a jövedelmed? Ebben bizony nagyon tévedsz, ugyanis a nyugat és különösképp az Eu épp arra szakosodott, hogy minél olcsóbban szolgáld ki őket, termékkel is, munkaerővel is. Vagy szerinted ők egy jótékonysági intézmény? "


Ha keletre adod el, ott még annyit sem kapsz érte mint nyugaton! Így a cég aki termel, a dolgozóinak kevesebb bért tud adni. Vagy ha annyira oda vagy keletért, akkor költözz Ukrajnába! Majd meglátjuk, akkor mi lesz a véleményed. Az EU sem szent, de még mindig jobb a nyugathoz tartozni, mint a kelethez!

2011. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
98%

Meg felőlem arra szavaztok akire akartok, csak legalább próbáljátok már úgy csinálni, hogy másoknak is jó legyen. Szerintem az emberek többségének elege van mind a Fideszből, mind az MSZP-ből és szeretne, azthiszem nem túl nagy igény: MEGÉLNI.


Felőlem szavazhattok a Holdonjárók Pártjára is, ha az nekem is javulást hoz az életemben.

2011. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!