Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budai lakosoknak miért...

A budai lakosoknak miért kellene a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

Néhány hete volt választás a II. kerületben, ahol a Jobbik nem szerepelt túl fényesen. Ezután a kerületi lakosokat eléggé leszidták(finoman szólva) a vidéki jobbikosok.


Én XII. kerben élek, itt a kopogtatókat is alig tudták összeszedni annak idején.

Főleg a jobbikosokhoz szól a kérdésem:

Egy átlag zöldbudai(1-2-12. kerület) lakosnak miért érné meg a Jobbikra szavazni? Milyen helyspecifikus programja van? Mi az, amit a 2. és 12. kerületnek csak a Jobbik adhat meg, más párt pedig nem?

Ugyanis elég sokszor megkapom a neten, hogy egy újgazdag vagyok, de még senki nem tudott normális érveket felhozni a Jobbik mellett.


Elég gyakran olvasom a helyi Jobbik honlapját, de nem frissül, ráadásul olyan klisékből áll, mintha egy paródiaoldal lenne.


2011. dec. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

Mert egyedül a Jobbik képes megmenteni hazánkat az Eu-tól:


[link]

2012. ápr. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:

"Mekkora kommunista maszlag! Ébresztő! Vége a szocializmusnak! Kapitalizmus van! Aki erős, az talpon marad, a többiek elbuknak!"


Takarodj ki te mocskos kapitalista! Magyarországon nincs szükség a hozzád hasonlókra!

2012. ápr. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:

"Bizonyára a szoci szavazók cigányoznak, zsidóznak, tótoznak, oláhoznak, homároznak, komcsiznak meg libsiznek ész nélkül."


Jellemzően igen.

2012. ápr. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

"Nálunk heti szinten van a amerikai és német ügyfelekkel kapcsolattartás, ami az adott nyelven zajlik, mérnökök részvételével, ahol nekünk is beszélni kell."


Akkor te nem mérnök vagy, hanem a nyugat farkát szíjdosó hosztesz.

2012. ápr. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

"Amerikaban elek, itt szulettem szerinted nekem anyagilag joletben nem mindegy ki van ott hatalmon? "


Akkor minek pofázol bele, te korcs disszidens?

2012. ápr. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!