Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vélemény? Így tért ki Orbán a...

Vélemény? Így tért ki Orbán a felelősség kérdése elől.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 6. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
és utána úgy mosolyog mitn egy önelégült barom... vágnám be a pofáját. ekkora hülyét
2012. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 doboszoli ***** válasza:
100%

Mellébeszélésből kiváló.

Kiválóan megjátssza az idiótát.

Hagy vigyorogjon, amíg vigyoroghat!

2012. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk válaszolhatott volna egyenesen is elsőre hogy nem. Nem tudom miért kellett mellébeszélnie, ez nem rá vall. Mondjuk nem csodálom hogy már elege van a rengeteg támadásból ami éri nap mint nap, nem lehet egyszerű mosolyogva ezt csinálni.
2012. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

"Nem tudom miért kellett mellébeszélnie, ez nem rá vall."


Jah tényleg nem:D Ezt csak az ilyen kivételes egyedek nem veszik észre.

2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez olyan nehéz szegénynek, vissza is adhatja a staféta botot.
2012. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a figura az ország "örökös miniszterelnöke". Szegény hazám!
2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Nem tudom miért kellett mellébeszélnie, ez nem rá vall."


nem gondolod, hogy azt a nagy narancsködöt lassan el kellene tüntetni? Ez pont rá vall. A parlamentben tipikusan mellébeszél, ha érzékeny témát említenek. Azonkívül egyre rosszabb helyzetben vagyunk, persze a fidesz ezt nem érzékeli.

2012. jan. 6. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is mellébeszélt. De nem csak ő, az összes politikus, nem tudom mit kell ezen csodálkozni.
2012. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lehet valamit igaz módon csinálni. Akkor általában nem kell magyarázkodni.

Ha viszont olyan célt tűzünk ki, amit minél hosszabb időre és minél több ember előtt el akarunk titkolni, akkor minél több idő telik el, annál inkább szükséges bizonygatni a hamis célt. Ahogy egyre többen látják, főleg érzik a saját bőrükön, hogy a valódi cél nem az, amit mondtak, akkor egyre jobban kell magyarázni. Csakhogy a hamisat nem lehet megmagyarázni. És ebben az a szép, minél okosabb, ügyesebb valaki, annál nagyobb a bukása. Ugyanis az ügyes ember sokáig tud mellébeszélni, amit elhisznek. A rádöbbenés hirtelen és tömegesen szokott bekövetkezni. Akkor már csak a menekülés (vagy kis ideig a lövetés) marad.

2012. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sz1u ***** válasza:

14:37 Kolopele


"Mondjuk válaszolhatott volna egyenesen is elsőre hogy nem."


Ezért a mondatodért nagyot nőttél a szememben! Egy ilyen megrögzött Fidesz-szurkolónak is, mint Neked, becsületére válik, hogy egyáltalán válaszol erre a kiírt kérdésre. Ráadásul még egy kicsit talán bírálod is...


"Nem tudom miért kellett mellébeszélnie, ez nem rá vall."


Dehogynem! Mi az hogy? Nagyon is!!! :) :) :)


"nem lehet egyszerű mosolyogva ezt csinálni."


Hát én a gúnyos vigyort (mint mindig) nem nevezném mosolynak...



Kérdező!


Az is csoda, hogy egyáltalán mikrofon elé állt (nem pedig valamelyik pincsijét tolta oda). Be is jött a csőbe rendesen! Ja és hogy mi a véleményem? A trágárságszűrő úgysem engedné át! :) :) :)

2012. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!