Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szavaztatok a Jobbikra?

Gondolkozzmar kérdése:

Miért nem szavaztatok a Jobbikra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 01:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%

Mert birkák vagytok!!!

De ez mind1.

Mindenki tudja,hogy a Jobbik fogja nyerni a 2014-es választást.Ha nem akkor forradalom lesz és kész.Úgy kerül hatalomra.De majd ha már hatalmon lesz akkor majd mindenki belátja,hogy jó párt és nem arra hajt,hogy belenyúljon a zsebünkbe.Ha ezt akarná akkor ő is Viktorkával járna vacsorázni.Gondoljatok bele.Ha csak a pénze fájna a foga akkor azt csinálná mint a Zsidesz vagy a MSZP.

Ha nem akarna változást akkor nem küzdene így.

2012. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék kötekedni, de kicsit furcsa, hogy te nevezel minket birkának, aki úgy áll hozzá, hogy "ha nem választjátok meg őket, akkor is kikényszerítjük, mert csak, aztán majd akkor kötelezően bólogathattok, különben tarkólövés".
2012. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tomasko4 válasza:
95%

Kedves Jobbik szimpatizansok!


Ha tenyleg be akarjatok mocskolni Magyarorszag nevet a vilagban az elkovetkezendo 20-30 evre es tenyleg artani akartok Magyarorszagnak,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


Ha valoban azt akarjatok,hogy teljesen bedoljon az idegenforgalom,csodbe menjenek a szallodak stb.,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben,mert garantaltan minden kulfoldi turista kerulni fogja magyarorszagot.


Ha azt akarjatok,hogy a multik kivonuljanak es a munkanelkuliseg 40 szazalekra ugorjon,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


Ha azt akarjatok,hogy Magyarorszag onkent kivonja magat a civilizalt nemzetek kozul es Europa legszegenyebb es legelszigeteltebb,polgarhaborus viszonyok kozott fulladozo allama legyen es a vilag rajtunk rohogjon,szavazzatok a Jobbikra 2014-ben!


Szebb jovot!De a Jobbik nelkul!


Udv,Tamas.

P.S.Bocs az ekezetek hianyaert.

2012. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%

Leginkább azért, mert egy volt általános iskolai osztálytársamból, akivel együtt horgásztam évekig, Jobbikos önkormányzati képviselő lett. Ő az, aki azóta nem köszön nekem, hogy megismertem a feleségemet, akinek annyi a "hibája", hogy fekete (kenyai). Belementem ebbe a neoliberális fajkeveredésbe, feláldozom a fehéreket a globalizáció oltárán, lemondok a magyar hazámról és a többi baromság...

Én lemondok róla, akinek rokonait telepítették ki a Felvidékről, akinek rokonait vitték Szibériába, de ha akkor "első körben" nem fért bele, hát '56 után mehettek börtönbe.

Én pedig őket a mai napig vállalom, magyar emberként. Ez soha nem is volt kérdés. De az sem, hogy elveszem a lányt, akit kedvesnek és intelligensnek találtam ott és akkor az egyetemen. Illetve azóta is annak tartom és szeretem. A 4 hónapos lányunk is magyar, hisz én vagyok az apja, itt született, magyarnak neveljük. Mintha amúgy lenne "tiszta magyar", ebben az országban, a volt osztálytársamnak is német vezetékneve van. De ő tiszta magyar, csak én meg a lányom nem...

Nem szavazok rájuk, féltem a lányomat, féltem a feleségemet és ezt szó szerint kell érteni. Jönnek azzal, hogy ez nem a Jobbik, csak az ismerősöm épp rossz ember, vannak a pártban normális emberek is. Lehet... De a kurucinfón miért hirdetik magukat a Jobbikosok, az EP választásokkor, miért Vonáék kampányfilmjével nyitott az oldal? Mert kurucéknál a 'nigger' szóra a kereső elég hosszú listát ad ki...

(Amúgy sem szeretem, hogy magukat kurucnak nevezik, én tisztelettel gondolok Rákóczira, Bercsényire és Esze Tamásra, nagy emberek voltak. Ellenben a kurucinfós facebook-kommentelőkkel kitöltetnék egy kvízt a Rákóczi-szabadságharc történetéről. Meg önmagában az egész magyar történelemről.)


Amúgy ilyen apróságokat meg sem kérdeztem a képviselő úrtól, hogy a feleségem Magyarországon dolgozik, itt fizet adót (igaz most nem, mert GYES-en van), sőt mivel külföldi állampolgár a szülei elég kemény tandíjat fizettek, hogy itt végezhesse az egyetemet. Az hova is folyott be? Csak nem a magyar államkincstárba? Miközben a képviselő úr évekig úgy dolgozott, hogy nem volt bejelentve...

2012. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Dick Esmen ***** válasza:
Mert szar.
2012. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tomasko4 !!!!!

Bemocskolni az ország nevét?????

Ember mindenki rajtunk röhög!!!!

Ártani az országnak.Lehet ennél többet ártani ennek az országnak?


Tudod mit.Meny és szavazz Viktorkára vagy valami MSZP-s farokra.Érdekes,hogy nagyanyám aki élt a II. Világháborúban.(14 éves volt akkor) Ő mesélte,hogy mindenki boldog volt és szerették a vezetőinket.


És én inkább hiszek a nagyanyámnak aki ott volt mint egy liberális szar történelemkönyvnek.


De persze mi csak idióta rasszista barmok vagyunk.

Ja meg "NÁÁÁÁCIIIIIK"!!!!


Csak tudod a kommunizmus elbukott.A "demokrácia" elbukott.Akkor szerintem mi legyen? Ugorjunk a Dunába vagy folytassuk ez a narancsköztársaságot????

2012. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én nagyanyám nem élvezte, hogy a bombázások elől a pincében kellett bujkálniuk és volt, hogy 1 kiló kenyéren osztoztak 6-an egy hétig...de biztos ő volt a hülye, hogy nem tetszett neki...
2012. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Bemocskolni az ország nevét?????

Ember mindenki rajtunk röhög!!!!

Ártani az országnak.Lehet ennél többet ártani ennek az országnak?"


Igen, még ennél is jobban be lehet mocskolni. Egyébként nem a jobbikosok jönnek mindig azzal, hogy a Fidesz ellopja a programjukat. Nos akkor már látjuk, hogy mit hoz egy Jobbikéhoz hasonló program.

2012. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Látom TE is a TV-n keresztül foglalsz álláspontot a politikában.Nem csodálom,hogy anti magyar vagy.
2012. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na ez a baj a jobbikkal.

Aki nem jobbikos az anti magyar szerintetek.

2012. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!