Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen nehéz az élet? Miért ilyen alacsonyak a segélyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

"Fideszes szociáldárwinisták vagytok!



Én MSZP-s vagyok!"


remek. akkor te is bizonyítod, hogy az MSZP ugyanolyan kretének gyülekezete mit a Fidesz.

A munkát kell preferálni, nem a segélyeket.

Ezt sem a Fidesz, sem az MSZP nem tudja biztosítani, mint ahogy látjuk.

2012. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

"53%-kal gondolom te értelmes válaszokat adsz"

itt általában az a tendencia, hogy aki a politikai kategóriát sűrűn látogatja és magas a százalékja, az írj a legnagyobb ökörségeket.


Mindenesetre amit leírtál az olyan fokú primitivításról tanúskodik és annyira nem veszi figyelembe a jelenkori viszonyokat, hogy igen én az 53%-al sokkal értelmesebb vagyok nálad. Nézd meg a többi választ, nem csak én gondolom így.

2012. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

"Gondolom azért vagy ilyen ingerült mert nem jött meg a segély mi te antiszociális élősködő!

"


Gondolom azért hívsz élősködőnek, mert olyan jobboldali vagy, aki azt hiszi, hogy tényleg van mindenkinek munka :)


Én munkából élek és az állam egyáltalán nem kedvez nekem semmiben. De viszont látom, hogy tényleg nem mindenkinek jut munkahely. Amit ti primitívebb jobboldaliak, akiknek mindenki élősködő, aki nem keres 320-at, nem vagytok képesek felfogni.

2012. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Meg lehet élni, de csak szerényen.
2012. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%

Valamit veszettül félreértettél, én tanuló vagyok, jómódban élünk, ami nem abban nyilvánul meg hogy milliomosok vagyunk, csak egyszerűen jut pénz mindenre.

sokaknak még az is munkahely ha alkalmi munkákat vállalnak, esetleg elmennek gyárakba rabszolgának, munkahely tényleg van csak keresni kell! Szerinted majd a sült galamb az emberek szájába fog repülni? Hangsúlyozom, az alkalmi munka is munka, tehát nem értem mit lázadsz fel a kijelentésemen. Amúgy segélyeket azoknak kellene kapni, akik tényleg rászorulnak, minek legyen magasabb, ha úgy is a cigányok elherdálják?!

Ezen gondolkozz el kedves liberális.

2012. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

"Valamit veszettül félreértettél, én tanuló vagyok, jómódban élünk, ami nem abban nyilvánul meg hogy milliomosok vagyunk, csak egyszerűen jut pénz mindenre. "


Akkor igaza volt az előttem szólónak, hogy itt osztod az észt úgy, hogy nem dolgozol, nem magadat tartod el, továbbá anyuci-apuci megvesz mindent. Szóval inkább jobban jársz ha nem dobálózol ilyen hülyeségekkel, hogy mindenkinek jut munka.

2012. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező ha kommunista vagy akkor költözz Észak-Koreába a többi vörös kártevővel együtt és ott majd kommunizálhatsz!Az egész gazdaság rossz Magyarországon , véleményem szerint az egész alaptörvényt meg egyebet ki kellene vágni a szemetesbe és újat alkotni , olyat mint az USA-ban , Japánban , Dél-Koreában van nah ők tudják hogyan kell.Nem vagyok sem jobbikus , sem mszps , fideszes és semmi egyéb pártot nem támogatok Magyarországon.Egyedül a kapitalizmussal jutnánk előre , de nem azzal a fajtával ami most van itt ,mivel az egy korcsosított idióta culcizmus.
2012. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

"minek legyen magasabb, ha úgy is a cigányok elherdálják?! "


azt ugye tudod, hogy a cigányoknak kifizetett rengeteg segély eltörpül a nyugdíjak, államilag finanszírozott képzések, egyéb szociális juttatások, GYES/GYED stb. mellett?

2012. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

"Magyarországon miért ilyen nehéz az élet? Miért ilyen alacsonyak a segélyek?"


Azért lenne nehéz az élet, mert alacsonyak a segélyek? Nos... Lehet dolgozni is...

2012. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%

Amikor elolvastam a kérdést egy egyszerü mondás fogalmazódott meg benne a jó ... anyádat!

A segélyek túl magasak!Ezt a pénzt másra kellene forditani!

És igen a cigányok elherdálják szerintem is..

2012. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!