Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy tervben van az,...

Igaz, hogy tervben van az, hogy megszűnik a Budapesti tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen igaz! Most majd bringával kell járni az Orbánságból a Tarlóságba!

ISTENEM ADD HOGY CSŐD LEGYEN!

2012. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nincs tervben de befog csődölni ha nem találnak ki valamit a "nagyokosok" !Én nem bánom mert nem Budapesten lakom!
2012. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igen! már 5 éve tervezik, h megszüntetik! csak eddig lusták voltak rá.
2012. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, de ha mégis azt se bánnám, ugyan éppen BP-n lakok, de szerintem kifejezetten jót tenne az itteni ellustult embereknek egy kis testmozgás:)
2012. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Még jó hogy hogy az mszp ingyen bkv-t akart.

Na mindegy ha megszűnik menjetek bringával vagy amivel akartok én leszarom.

2012. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jó hogy egyesek rendesen átgondolják a történések következményeit... "Én nem pesten lakom, nekem mind1", meg "legalább nem lustulnak el az emberek" WOW. Pesten BKV nélkül mondom mi nincs:

1, Oktatás. Gondolom ezt nem kell ecsetelnem.

2, A dolgozó emberek igen nagy %-a ezzel jár be dolgozni. Namost, ha ez napokig nem megoldott, nincs pesten termelés, ergo az a gpd ki is esik. Pest vahol 30+%-ban adja az ország gpd-jét. Ez naponta kb. 10milliárd forintot jelent, adóbefizetés formájában. Mint tudjuk nem is olyan régen 300milliárdos rés milyen nagy fejtörést okozott az idei büdzsében. Namost, akkor ha nincs 10napig bkv az -100milliárd, instant. Hogy gazdálkodod ki, nagyokos? Ha csődöl a BKV, csődöl pest, csődöl az ország. Persze ezt nem fogják hagyni, ez egyértelmü.

2012. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
a kérdést én tettem fel, ugyan nagyon messze lakok a fővárostól(Debrecenben),és ha ez bekövetkezne csak alkalom adtán érintene, de azért ez megdöbbentő.
2012. jan. 11. 10:05
 18/22 anonim ***** válasza:
Alkalom adtán érintene, egy államcsőd? Huhh bazze, durva, énis debrecenben lakom, de azért azzal tisztában vagyok, hogy ha csődöl az ország, akkor azt énis beszopom, nem csak alkalom adtán, hanem úgy 24/7. De te tudod. Vagy neked van 2000tonna kajád, vized, beköltöztél vhova nagyerdőre azt levan szarva minden? Vagy hogy?? Nem értem !
2012. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
konkrétan a budapesti tömegközlekedésre gondoltam, és nem az esetleges következményekre.
2012. jan. 11. 17:42
 20/22 anonim ***** válasza:

1,7 millió ember él Bp-en, és még nyolcszázezer az agglomerációban. Ennyi ember használja a BKV-t napi szinten. Ez konkrétan az ország negyede. Ennyi embert nem lehet ellehetetleníteni, bármennyire is nem érdekli ez esetleg a vidéki lakosságot.

Nem kell egyébként tervbe venni a megszüntetést, finanszírozás hiányában leáll magától is.

2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!