Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett mostanában tele az...

Miért lett mostanában tele az oldal elitista balliberális kapitalista egyetemistákkal, akik szerint az élet értelme a megállás nélküli rohanás, a "versenyzés" és más emberek, valamint a hagyományok, szokások sárba tiprása?

Figyelt kérdés
Hol vannak a jobboldali Magyarok?
2012. jan. 28. 15:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az elitizmus inkább a jobb oldalra jellemző. Itt például folyton azt hallom a jobbosoktól, hogy a fizikai munka nem munka, azoknak kell kedvezni akik adóznak és munkahelyet teremtenek stb.... Ráadásul szerintem itt sokkal kevesebb a balliberális, mint azt a jobb oldaliak gondolják tekintettel arra, hogy aki a fidesz ellen nyilvánul meg a jobb oldaliak szemében mind bal liberális, mert ezt az ellenségképet plántálta beléjük a propaganda gépezet, és nincs mentális reprezentációjuk a többi ellenségtől, akik a jobb oldalt támadják. Tehát vannak jobb oldaliak, és balliberálisok mert így egyszerűbb a világ. A rohanásra és a versenyzésre nem tudom mit mondani, de mondj egy hagyományt amit te tisztelsz és nap mint nap követsz!
2012. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Az előző vagyok kifelejtettem, hogy csak azok dolgoznak adóznak és teremtenek munkahelyeket, akik legalább havi bruttó 600e forint jövedelemmel rendelkeznek, mert ugye minimálbéresek nincsenek azok csalnak, a többi meg azért keres kevesebbet mert nem akar dolgozni és ha tanultak volna...
2012. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%

00:20


Te szerintem összekeverted a dolgokat. A "balliberális" szót nem a fideszesek, hanem a jobbikosok szokták használni. Náluk nemhogy a fizikai munkának van becsülete, hanem csakis annak.

2012. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

Te szerintem összekeverted a dolgokat. A "balliberális" szót nem a fideszesek, hanem a jobbikosok szokták használni. Náluk nemhogy a fizikai munkának van becsülete, hanem csakis annak.


A balliberális szót egyébként a fidesz is és a jobbik is szokta használni, tegyük hozzá a fidesz sokkal előbb kezdte alkalmazni ezt a kifejezést.

2012. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%

1. Kijózanodtak a vizsgaidőszak után :-)

2. Havat lapátolnak.

2012. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 szuperpocok ***** válasza:
36%

Az átlag magyar emberrel az a baj, hogy még mindig pártokban gondolkodik.

A bal oldal már rég nem képviseli azokat az értékeket amikrők pofáznak:esélyegyenlőség,szolidaritás stb.

Csupán bebújnak e mögé, mert tudják, hogy így mindenki jófiúként tekint rájuk.

Nincs baloldal meg jobboldal...nemzeti és nemzetellenes oldal van. A jobb oldalon még valamennyire próbálnak olyan döntéseket hozni amelyek még a nemzet érdekeit szolgálják. Például a bankadó...jöttek is a fröcskölődések Brüsszelből, hogy itt Viktatúra van meg stb. A bal oldal meg maga a megtestesült szent, de csak azért mert ők jó kisfiők voltak és vették fel az uzsorahiteleket, örök adósságspirálba hajtva az országot.

Szánalmas birkanép a magyar. Meg kellene hallgatni az olyanokat mint Drábik János,Bogár László vagy Róna Péter.

Nem pedig X-faktort meg Barátok köztöt nézni...


Amúgy ha figyelembe veszem azokat az értékeket amelyeket támogatok, akkor én bal oldali vagyok. De nincsen az az isten, hogy én ebben az országban bal oldali pártra szavazzak...

2012. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%

Drábikot vagy Róna Pétert hallgatva (najó, olvasva) az az érzésem, hogy vak vezet világtalant. Nem értem, hogy alapból hülyék vagy pénzért játsszák a hülyét (szerintem Drábik az 1., Róna a 2. kategória - de ebben nem vagyok biztos).


A kérdésre válaszolva: vannak köztünk magukat jobboldalinak gondoló magyarok szép számmal (többségük valójában baloldali és még a vizitdíjat is leszavazta).

2012. dec. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Pedig Róna legalább letett vmit az asztalra. Egy nagy bankot vezetett, illetve vmelyik afrikai országot fellendítette. Ráadásul van neki néhány jól menő vállalkozása.

Ezzel szemben Drábik abból él, hogy mindenféle könyveket ad ki illuminátusokról, Bilderberg-csoportról stb...

2012. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Mit jelent hogy elitista? o.O
2014. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

A média agymosása, hülyére nevelése az oka. Mutatnak egy nagytőkés burzsuj szrházit akinek a segge lyukán is pénz potyog, kijelentik hogy mindenki annyit ér, amennyije van, és azt sulykolják, hogy pénzzel mindent el lehet érni. A sok hibbant ostoba birka meg totálisan elhiszi ezt a sok maszlagot.


"Franco bámulatos példakép, csupán 350 000 ember halálát okozta. :S Ezért megérte!"


Az általatok bálványozott Sztálin bátyó meg a sleppje pedig százmillió ember halálát okozták.

Ahhh, ez máris sokkal jobb! Akkor már inkább 350 ezer.


Drábikkal és a társaival semmi baj nincs - persze a csököttagyú idióta, aki Maunikasón meg az éjjelnappalbudapesten szocializálódott, az egy kukkot nem ért belőle. De meg sem próbálja, inkább a könnyebb utat választja, és marad reménytelenül ostoba. A tudatlanság ugye áldás. Gondolkozni azt minek? Megteszi más helyette...

Az ilyenektől egy gondolatolvasó is csak feleárat kérne el.

2017. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!