Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nácizzák a Jobbikot...

Azok akik nácizzák a Jobbikot és a Gárdát, mégis mi alapján teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ártottak nektek valamit?

Vagy ha valaki bemondja a tv-ben, az már nektek elég? Akkor ti már egyből el is hiszitek? Miért ilyen a magyar nép? :-/

Bár csak tudnátok milyen az igazi "náci kor", azt hiszem nem irkálnátok ilyet.


2012. febr. 5. 23:45
 91/131 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy te se."

Na mire nem válaszoltam?

2012. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/131 anonim ***** válasza:
100%

Számítottam rá....


Volner meg Gaudi csak a jó kis pozitúra miatt vannak ott a neonácik és a gazdasági analfabéták nélkül nem tudnának 5%-ot összetarhálni.

Így kénytelenek kicsit szalonképesebben a nemzeti gazdaságot szajkózni ,pedig nem hisznek benne különösebben.

De a kis jobbiknyikok hivatkozhatnak rá hogy milyen okos emberek is vannak ott.

de ha neveket kell mondani akkor én is mondanék egyet:Zagyva .....

2012. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/131 anonim ***** válasza:
*Z kárpát Dániel Gaudi helyett....
2012. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 anonim ***** válasza:
Volner és Z Kárpáti éppen elmagyarázzák, hogy miért beszélsz hülyeséget,erre jössz itt Zagyvával.
2012. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 anonim ***** válasza:
csak kár hogy nem igaz....
2012. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/131 Sz1u ***** válasza:

18:44 Kérdező


"Mit szóljak ettől a 10 sor tömör semmitől?"


Abban a kis tízsoros semmiben benne van minden, csak Te nem akarod látni: Szálasit éltető Gárda kapitány, ill. a jobbikos képviselő Zagyva. A kiírt kérdésedben is ez a három varázsszó van: Gárda, Jobbik, náci. Neked ez semmi? Jahhh, hogy Szálasi milyen faszagyerek volt? Covenant már megválaszolta kellőképpen kimerítően.


"Kik kezében is van az Atv.hu? Na ugye..."


Nem mindegy, hogy kinek a kezében van, ha tényt ír le? Attól még ez a gyökérség megtörtént! Tessék, további oldalak (a szád íze szerint):


[link]

[link]

[link]


Ezek az oldalak már megfelelnek?


"Ha már itt tartunk, te mit szólsz ehhez:"


Majd, ha megválaszoltál a kérdésemre (nem terelve, hanem) érdemben, akkor továbbléphetünk.


"Szálasira is csak ráragasztották a náci jelzőt, mint ahogy most a Jobbikra, és a Gárdára próbálják."


Vajh, miért?


"Alapvető dolgokkal nem vagytok tisztába, például hogy mik voltak Szálasi tervei, csak a tudatlanság beszél belőletek."


Gondolom, Te tudod... ...és ha tudod, akkor honnan tudod (tán nem a médiából)?


"A Jobbikról sincs fogalmatok, csak azt szajkózzátok amit a média nevelt belétek."


Qrvára nem a média nevelte belém. Bár azt nem tagadom, hogy nézek hírműsorokat, pontosabban inkább vitaműsorokat.


"Azzal a kommenteddel amibe azt írtad hogy "Mondták a híradóban", elástad magad nálam! :) Te kis agymosott rabszolga."


Mikor mondtam én ilyet?

2012. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 anonim ***** válasza:
Szenvedélyes vita, szenvedélyes vita.
2012. febr. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/131 anonim ***** válasza:
Gyöngyösi Márton miatt.
2012. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:

"Jahhh, hogy Szálasi milyen faszagyerek volt?"


Az is volt, csak ti nagy okos antinácik átestetek egy ilyen hitler és szálasi milen gonosz ember volt agymosáson, pedig csak ki kéne nyitni a szemet, a nácizmis nem feltétlenül negatív dolog.

És nem vagyok náci, csak tudok gondolkodni, átlátok a dolgokon, veletek ellentátben (tisztelet a kivételnek)

2012. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 Sz1u ***** válasza:
64%

16:45


"Az is volt"


Nos, ezzel az igen erős érvvel meg is győztél.


"csak ti nagy okos antinácik"


Igen, én antináci vagyok! Ezekszerint Te pedig náci?


"átestetek egy ilyen hitler és szálasi milen gonosz ember volt agymosáson, pedig csak ki kéne nyitni a szemet, a nácizmis nem feltétlenül negatív dolog"


Oké! Én átestem egy "agymosáson". Te honnan szerezted az információid, hogy milyen jó dolog is a nácizmus?


"És nem vagyok náci"


Vicces...


"csak tudok gondolkodni"


Írni viszont nem!


"átlátok a dolgokon, veletek ellentátben (tisztelet a kivételnek)"


Szintén vicces...

Tudod, min látsz Te át? Ha írsz egy falra egy "Á" betűt és kijelented, hogy "Á"tlátsz a falon! Na akkor!

2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!