Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik nácizzák a Jobbikot...

Azok akik nácizzák a Jobbikot és a Gárdát, mégis mi alapján teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ártottak nektek valamit?

Vagy ha valaki bemondja a tv-ben, az már nektek elég? Akkor ti már egyből el is hiszitek? Miért ilyen a magyar nép? :-/

Bár csak tudnátok milyen az igazi "náci kor", azt hiszem nem irkálnátok ilyet.


2012. febr. 5. 23:45
 121/131 A kérdező kommentje:

"Már megint olyannal dobálózol, ami mögött semmi valóságtartalom nincs. Ha szerinted mégis van, kérlek bizonyítsd állításod helyességét"


Vicces ezt pont tőled hallani! :D:D:D:D:D:D

2012. febr. 10. 07:05
 122/131 anonim ***** válasza:
83%

"Vicces ezt pont tőled hallani! :D:D:D:D:D:D"

Megint elolvastál, de tényeket nem kapok tőled...

Egyébként meg miért is? Ugyanis én mindenre válaszolok. Ha mégsem, írd ki mégegyszer, hogy mire nem válaszoltam, lehet, hogy elsiklottam fölötte, azért elnézést kérek.

2012. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/131 A kérdező kommentje:

"Már megint olyannal dobálózol,

ami mögött semmi

valóságtartalom nincs. Ha

szerinted mégis van, kérlek

bizonyítsd állításod helyességét.

Vagy az ha egy állításra

bizonyítékot kérek, az már a

zsidó média agymosásának

tudhatunk be? Ilyen alapon az

összes matektanár agymosott.

Kérdező, még mindig nem adtad

meg mi bizonyítja Szálasi

ártatlanságát. Bár szerintem te

magad sem tudod, csak most az

a trendi, hogy mindennek az

ellenkezője az igaz, mint amit az

iskolában tanultunk."


600 betű, 0 érv. Ennyit rólad.

2012. febr. 10. 11:45
 124/131 anonim ***** válasza:
83%

De mire kérsz érvet? Mert valahogy ezt nem sikerült kiszednem belőled.

Én legalább megmondtam, hogy mire várok választ.

2012. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/131 A kérdező kommentje:

Még a saját böszmeségidre sem emlékszel? :D Tessék, bemásolom neked:



"Aha, egyrészt ezt már egyszer leirtad, ha mindenképp akarod, majd holnap megkapod a cáfolatot. Másrészt nem erre vonatkozott a kérdésem, a konkrét kérdésemre váladzolj!"


Másnap:


"Egyszerűen bebizonyosodott az, hogy a saját állításaidat képtelen vagy megvédeni. Hülye vagy, és az is maradsz. Ennyi."


Harmadnap:


"Már megint olyannal dobálózol, ami mögött semmi valóságtartalom nincs. Ha szerinted mégis van, kérlek bizonyítsd állításod helyességét.


Vagy az ha egy állításra bizonyítékot kérek, az már a zsidó média agymosásának tudhatunk be? Ilyen alapon az összes matektanár agymosott.


Kérdező, még mindig nem adtad meg mi bizonyítja Szálasi ártatlanságát. Bár szerintem te magad sem tudod, csak most az a trendi, hogy mindennek az ellenkezője az igaz, mint amit az iskolában tanultunk."


Utána:


"Egyébként meg miért is? Ugyanis én mindenre válaszolok. Ha mégsem, írd ki mégegyszer, hogy mire nem válaszoltam, lehet, hogy elsiklottam fölötte, azért elnézést kérek."


Most:


"De mire kérsz érvet? Mert valahogy ezt nem sikerült kiszednem belőled.

Én legalább megmondtam, hogy mire várok választ."

2012. febr. 10. 15:30
 126/131 anonim ***** válasza:
83%
De még mindig nem tudom, mire kérsz érvet. Azért nem érvelek, mert nem tudom, mit akarsz. Írj le egy kérdést szépen, és válaszolok (ahogy én is leírtam egy kérdést, amire persze nem válaszoltál).
2012. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/131 A kérdező kommentje:

""Amikor azzal érvelsz, hogy menőbb tanulatlannak lenni, mint iskolázottnak, azzal konkrétan szerinted mit lehet kezdeni? Erre a szintre egy normális ember nem tud, és nem is akar lesüllyedni. "


Nem azzal érvelek hogy "menő dolog tudatlannak lenni", csupán annyival hogy már óvodás korod óta (nem csak az iskolában) az "ők" ideológia világnézetét nevelik beléd. De általános iskolában kezdődik az igazi agymosás, főleg a történelem órákon ahol elhazudják a történelmünk. Ilyen matek, számtech, meg hasonló tantárgyakat nem soroltam ide, csupán azokat amik közre játszanak hogy milyenné szocializálódsz. Igen, az általános, valamint a középfokú képzés fontos, mert ott csak egy pár hazugságot rejtenek el. (Bár a szakosított középiskolákat nem sorolnám ide, mert ott meg pl. kereskedelmen azt tanítják hogy kell átvágnod, és marketing útján befolyásolnod illetve megvezetni a lehetséges vásárlókat.) De viszont a felsőoktatásnál, már egy adott szakra koncentrálsz, aminek mindenfajta elemét átveszed és próbálod alkalmazni gyakorlatban. Csak ezzel az a baj, hogy ők szablyák meg a tantervet, ők osztják be hogy (mivel mossák az agyad) mit tanulj!


Mondok egy példát hogy jobban megértsd:


Ha a második világháborúban a németek győztek volna, akkor most a zsidók lennének a szélsőségek, és a náci eszméket valló emberek az "átlagemberek". Úgy tanulnád a történelmet az iskolában ahogy a nácik megszabják, a saját világnézetük szerint. Valószínűleg úgy írnák meg a történelem könyveket, hogy a zsidókat állítanák be rossznak, és magukat jónak. (Ahogy most a zsidók csinálják csak épp fordítva).

Így lehet könnyen rabszolgákat kiképezni, ha már kisgyermek kor óta hülyeségekkel tömöd a fejét, és a saját beteg világodat manipulálod belé, hogy ha felnő akkor úgy gondolkodjon és cselekedjen ahogy te akarod. A felsőoktatásban, a közgazdászokat a "nagytőkék" a saját világnézetük alapján tanítják be. (Jelen esetben pl. Gyarmati kizsákmányolásnak vagyunk alanyai, és a közgazdászok ezt észre sem veszik, mert azt nevelték beléjük hogy ez a normális; hitelekből élni, és kamatrabszolgasában tengődni.



Érted már?


Mindenki agymosás alatt van, csak az a kérdés hogy mennyire súlyosan."



Ezt írtam még, te erre benyögöd hogy hülyeség, de azt nem tudod megmondani hogy miért.

2012. febr. 10. 18:04
 128/131 anonim ***** válasza:
80%

megint csak teljesen egyet tudok érteni a kérdezővel.


"Kérdező, még mindig nem adtad meg mi bizonyítja Szálasi ártatlanságát. "

erre én csak ennyit tudok idézni:

"Az ártatlanság vélelme (bűnösség vélelmének tilalma) alapján senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg (A Magyar Köztársaság Alkotmánya)."

2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/131 anonim ***** válasza:
83%

"Az ártatlanság vélelme (bűnösség vélelmének tilalma) alapján senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg"


Jogerősen ítélte el a bíróság, kötél általi halálra. Jogosan.

2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/131 anonim ***** válasza:
100%

"csupán annyival hogy már óvodás korod óta (nem csak az iskolában) az "ők" ideológia világnézetét nevelik beléd"

Ennyi erővel az ember évezredek óta agymosáson megy keresztül már születésétől fogva. Ugyanis mindig az adott környezet ideológiai világnézetét nevelik beléd. Ez egy teljesen természetes és normális dolog.


"történelem órákon ahol elhazudják a történelmünk"

Az én történelem tanárunk sohasem hazudta el a történelmünket. Mindig úgy tanított, hogy mondta mellé a bizonyítékokat, forrásokat stb. és ha kétes volt a forrás eredete, azt mindig hozzátette. Még ilyen "összeesküvés"-elméleteket is elmondta, és hozzátette, hogy ez lehetett így is, de jelenleg ez vagy az kevésbé valószínű. Mi alapján gondolod, hogy elhazudják a történelmünket? Mire gondolsz konkrétan, melyik részére?


"Ilyen matek, számtech, meg hasonló tantárgyakat nem soroltam ide, csupán azokat amik közre játszanak hogy milyenné szocializálódsz. "

Hát én nem a történelemtanulástól szocializálódtam olyanná, amilyen, hanem a matektól. Tudniillik nagyon megtetszett az a tiszta gondolkodás, amit a matematika adott (pl. semmit nem szabad elfogadni megfelelő bizonyítékok nélkül)


"tanítják hogy kell átvágnod, és marketing útján befolyásolnod illetve megvezetni a lehetséges vásárlókat"

Ezek olyan dolgok, amikre az ember magától is rájön, nem kell ehhez oktatás. Marketing-trükkökkel az emberek már a rómaiaknál is éltek, ez a világ teljesen normális velejárója.


"De viszont a felsőoktatásnál, már egy adott szakra koncentrálsz, aminek mindenfajta elemét átveszed és próbálod alkalmazni gyakorlatban. Csak ezzel az a baj, hogy ők szablyák meg a tantervet, ők osztják be hogy (mivel mossák az agyad) mit tanulj!"

Ez így van. De mi is baj ezzel? Elég nehéz lenne hidat építeni úgy, hogy nem tanulod meg egyetemen azt amit kell, és nem próbálod meg gyakorlatba átültetni. Egyébként meg kik azok az ők? Akik az adott szakmában vannak 50 éve? Hú, hogy ez mekkora katasztrófa. Olyan agymmosottnak érzem magam, mert tanultuk anno a vasbetont...


"Valószínűleg úgy írnák meg a történelem könyveket, hogy a zsidókat állítanák be rossznak, és magukat jónak. "

Csakhogy akkor azok a könyvek hazudnának. Soha senki nem állította be sem a németeket, sem a zsidókat jónak vagy rossznak. Ellenben vannak jó németek és rossz németek, meg vannak jó zsidók és rossz zsidók, ennyi. És ezt tanuljuk történelemből ma is. A rossz németek azok, akik egyetértettek azzal, hogy munkatáborba zárják és kivégezzék a zsidókat, ez evidens. Aki ilyet csinál az rossz ember. A jó németek anno ezekről nagyrészt nem is tudtak, vagy nem voltak olyan pozícióban, hogy bármit is tehessenek ellene. Ugyanúgy vannak rossz zsidók is, csak az a gond, hogy TI jellemzően minden zsidót rossznak állítotok be. Felháborodtok azon, hogy megemlékeznek a holokausztról, de miért is? Ez nekik egy szomorú dolog, joguk van emlékezni rá. Mint ahogy neked is jogod van 56-ról megemlékezni.


"Így lehet könnyen rabszolgákat kiképezni, ha már kisgyermek kor óta hülyeségekkel tömöd a fejét, és a saját beteg világodat manipulálod belé, hogy ha felnő akkor úgy gondolkodjon és cselekedjen ahogy te akarod. "

Jó, ha ez a "beteg világ" neked nem tetszik, akkor tessék visszamenni a középkorba, egy életen át gürcölni a mezőn, és 40 évesen meghalhatsz. Nem is olyan rossz így már ez a világ, nem?


"A felsőoktatásban, a közgazdászokat a "nagytőkék" a saját világnézetük alapján tanítják be. "

Tanultál közgazdaságot egyetemen, mert látom, hogy nem. Nekünk rögtön ezzel kezdte a közgáz tanárunk: a közgazdaságtanban nincsenek alapigazságok, csak vélemények, és ezt minden közgazdász tudja. Azt is elmondta, hogy vannak rendszerek, amik eleinte működőképesnek tűnnek, aztán elbuknak. Úgyhogy a közgazdászoknak megtanítják az összes eddigi rendszert, a klasszikusoktól a modernig, mert tudják, hogy a mai sem tökéletes, de legalább ismerik hogy mi nem működött eddig, és így képesek legyenek új rendszert felállítani. Úgyhogy a közgazdászok agyát sem mossák, nem nyert.


"Jelen esetben pl. Gyarmati kizsákmányolásnak vagyunk alanyai, és a közgazdászok ezt észre sem veszik, mert azt nevelték beléjük hogy ez a normális; hitelekből élni, és kamatrabszolgasában tengődni. "

Ezt már egyszer kifejtettem. Arra sem reagáltál.

2012. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!