Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha Magyarországon...

Mi lenne ha Magyarországon lenne újra államosítás kilábalnánk az állam adósságból? Pl: elvenné a felső 100 mindenét

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 20:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
A felső száz és a TE összes vagyonod. Na, hogy tetszik?
2012. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Tudod vannak akik megdolgoztak a jómódért.Igen én nem vagyok milliomos de jóval az átlag magyar életszínvonal felett élek és nem kevés idő , energia és pénzbe került mire a vállalkozásomat nyeregbe tettem rendesen.Nagyon nem örülnék neki ha az állam pofátlan módom lenyúlná azt amit eddig felépítettem.


De még sokan így gondolják szerintem.Tény hogy akadnak olyan emberek akiknek kétes múltú a vagyonuk de a többségnek nem az!

2012. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ilyet az EU-n belül nem lehet megcsinálni (de még azon kívül sem nagyon), mert úgy alávágnak az országnak, hogy csak úgy nyekkenünk.
2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Elárulom, ez a kormány NEM a felső 100 mindenét venné el, hanem az alsó 9 millióval fizettetné amit csak lehet...
2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%

"Tudod vannak akik megdolgoztak a jómódért.Igen én nem vagyok milliomos de jóval az átlag magyar életszínvonal felett élek és nem kevés idő , energia és pénzbe került mire a vállalkozásomat nyeregbe tettem rendesen.Nagyon nem örülnék neki ha az állam pofátlan módom lenyúlná azt amit eddig felépítettem."


És mi lenne, ha államosítanák a vállalkozásodat, de téged neveznének ki igazgatónak. Magyarul ugyanazt a posztot töltenéd be mint eddig, csak fizetést kapnál érte. Nagyobbat mint a munkás, de nem annyira nagyot, hogy az pofátlan lenne. Így te is jól élnél, és még sokan mások is. Ez nem elfogadható?

2012. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Egy államadósságot S O H A nem lehet kifizetni!!!
2012. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ha az összes gazdagtól mindenüket elvennénk,akkor sem lenne elég az államadósság kifizetésére!

Mindegyik felháborodna,mert minden gazdag tisztességesen megdolgozott a vagyonáért.

A kapcsolatok kihasználása, a törvények közötti kiskapuzás,számla nem adása stb. nem tisztességtelen.

2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsó , tulajdonos nem lehet akárki de igazgató igen.A tulajdonos aki alapítja , megálmodja.Az igazgató az ő alkalmazottja.Voltam alkalmazott és sokkal jobban érzem magam így hogy önmagam főnöke vagyok.A szabadidőm kevesebb mint alkalmazottként volt.
2012. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Bankok működése nagyon meghatározza Magyarország és a világon még sok ország jelen helyzetét, sorsát.


Egyszer láttam itt egy videót és lényegében tényleg így működnek a bankok. Hozzá tenném hogy az EU, IMF is a globális pénztőke egyik gyarmatosító intézménye, ami jelenleg Magyarországot precízen célba vette.

http://www.youtube.com/watch?v=CvhD9rwaSqE

http://www.youtube.com/watch?v=T1O3FV7uLU4&feature=related


A balliberális média ezeket a TV-ben soha nem fogja bemutatni, számos közgazdász sem beszél ezekről ugyanis nem erre tanították őket az iskolában, hanem a rendszer fenntartására, megkeseredett kifejezéssel: ezekről kussolni kell!

2012. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mivel az országot a felső 10 ezer irányítja, elég abszurd lenne.
2012. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!