Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti el tudtok képzelni egy...

Ti el tudtok képzelni egy magasan fejlett, nyugat-európai színvonalú Magyarországot?

Figyelt kérdés
Számomra ez utópia.
2012. febr. 15. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%
Au 1500-as évek óta a nyugatnak a közelébe sem vagyunk (akkor valamennyire megközelítettük), így nem igazán tartom reálisnak, hogy bármikor is olyan színvonalon lennénk mint a nyugat. Kivéve ha valami nagyon balul ütne ott ki.
2012. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Sz1u ***** válasza:
53%
Igen, el tudom képzelni! Vagyis, hogy a leghőbb vágyam! Igaz, Orbán-féle vonallal még csak esélyünk sincs...
2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Amíg a "szarul keresek, ezért szarul dolgozok, ezért szarul keresek" csapdából nem épnek ki az emberek, addig semmi esélyt nem látok a változásra-
2012. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
62%

Értelmetlen nyugat európához hasonlítani Magyarországot több oknál fogva is.

Először is a fekvésünk miatt az múltban és a közel múltban is szinte átjáróvá vált hazánk kelet és nyugat között

miközben itt felejtették magukat és kilopták a szemünket is és sajnos a mindenkori uralkodó réteg mindig benyíalt a saját érdekei szerint az épp aktuális elnyomonak.


Nyugat európa? Gazdagabb, fejlettebb-- úgyan már miből is? Azt k.r.a életbe abból gazdagodtak meg, hogy jó helyen fekszik az ország és hamarabb itt éltek mint mi magyarok de addig is és utána is végig rabolták a világot millió számra leölve az ottani lakósságot vagy épp nyomorulttá téve. Utálom és undorodom minden bitang külföldi ivadéktól is lehet az vörös vagy épp kék vagy é sárga iszapos fejű --mocskos rabló brigantik


azt mondja a holland kertész szépen müködik Afrikában a kertészete miből is-- hogy az afrikai népek havonta ha becsületesen túlóráznak még a 100 dollárt is megkereshetik


Most a nagy hidegben EU ban 600 ember fagyott meg és jó ha tudod 3 millió a koldus munkanélküli otthontalan kint az nagy és hire EU ban


Azt gondoljátok kint demokrácia van? Egy frászt egy mocskos tőkés kapitalista rendszer -- fiam disszidált még felsőfoku végzettséggel kanadába ment ott befogatták csak lobogtatnia kellett egy bibliát.


Munkát egy húsgyárba kapott ahol a hentesek akik feldolgozták a marhát ird és mond havi 1000 dollárt keresnek ha otthont szeretne és házat vagy lakást vesz akkor a részlet és a házra a biztosítás ebből a pénzből elvitte a 700 dollárt Hogy boldoguljon a hátát kiadta albérletbe ő maga beköltözött a saját garázsába.


Mivel a végzettségére ott nem volt szükség beiratkozott az orvosi egyetemre amiből 1év 30-30 ezer dollár volt.


Nálunk viszont csak akkor lehet jobb az élet ha olyan buldog fogja vezetni aki most, olyan pénzügyminiszter mint matolcsy aki még a nadrágszíjat is leveszi rólad és helyette madzaggal kötheted, ha kisepernék a vörös iszapos hipózott fejű kommunista maradványokat a parlamentből, elkoboznák az összelopott csalt vagyonukat és számüznék őket kínába ahol ha valaki az állam vagyonát elherdálja hozzányúl bizony még halál büntetés van érte érvényben! Ha kitakarítanánk az t a sok EZO hittérítőt a süket dumásokat a magukat sztárokká emelő hiú bandát és mind azokat akik elfelejtették hogy valaha magyar őseink volta.


Elkoboznám a több mint 2000 hazai milliárdosnak a vagyonát és munkahelyek teremtésére fordítanánk azt az összeget. Kötelezővé tenni a munkát aki pedig nem dolgozna kőfejtőbe leláncoltatnám hogy megtanuljon becsülettel megdolgozni a napi betevőért--oda száműzném a könnyű elítélteket és visszaállítanám a halál büntetést Minden halált okozó erőszaktevőt és pedofilt erre ítélnék.

Csak két vallás maradna a református és a zsidó-- a többit haza toloncolnám keletre nyugatra amerikásba és a jó fenébe, ott hintsék a babonaságokat

Na akkor talán ismét rend lenne és talán igaz magyar lenne ismét a népünk

2012. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%

"Elkoboznám a több mint 2000 hazai milliárdosnak a vagyonát és munkahelyek teremtésére fordítanánk azt az összeget. "


Hö? Szerinted ők mi a fenét csinálnak azzal a pénzzel? Nézegetik? Naná, biztos a kamrában tornyokat építenek ahelyett, hogy befektetnék, egészen biztos. Te is csak az emberi kapzsiság példája vagy mint mindenki más, engem is beleértve.

2012. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%
2562 január elseje környékén ha elmaradnak a szokásos áremelések
2012. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
20%
A nyugat egyáltalán nem fejlett, egy folytában egymást ölték az ott élők(családtagjaikat főképp). Az Angolok elvették parasztjaiktól a földeket! Ez a "fejlett nyugat", csak már sokan nem tudják! Én sokkal jobban szeretem a keletet, mi is itt élünk.
2012. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha Nyugat Európa kellő mértékkel hanyatlik a jövőben, akkor még magasabb szinvonalra is kerülhetünk.
2012. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Életmód, életvitel kérdése. A mi generációnk (32 vagyok) már igyekszik magas színvonalon élni. Szerintem egyáltalán nem utópia."


Ezen most jót mosolyogtam. A jó helyre születetteknek biztos nem utópia. Egy "kis" támogatás a szülők részéről, külföldi tapasztalatszerzés, így persze könnyű. Igyekezet is kell persze, de az sokszor nem elég, főleg ebben az országban a szűkös lehetőségek miatt. Szóval igazán megoszthatnád a titkot.

2012. ápr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

89-ben még el tudtam

most már nem igazán

2012. ápr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!