Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyugat Európában Magyarországo...

Nyugat Európában Magyarországot Balkánnak tartják?

Figyelt kérdés
De kíváncsi lennék a többi külföldi országra is és szeretném, ha leírnátok a tapasztalatotokat !
2011. jún. 10. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Magyarországnak semmi köze a Balkánhoz. Nem tudom miért divat ma ennyire lehúzni az országot.
2011. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Földrajzilag semmi köze tényleg hozzá, de sajnos az emberek mentalitása, az utak minősége elég balkáni.
2011. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj, hogy sajnos a Balkánra sem hasonlítunk eléggé, mert ott igaz, hogy szarok az életkörülmények, de az embereknek általában vidám a mentalitásuk és jól tudnak szórakozni. Mi sajnos mindkét világból a legrosszabbat vettük át: Olyanok az életkörülmények, mint a Balkánon, de mellette meg olyan mértékű a kesergés, szomorúság, mint Nyugat-Európában.
2011. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
kelet-európai országnak tartják.én éltem angliában ill. most németországban élek, vannak skandináv ismerőseim mind kelet-európai országnak tartanak minket.
2011. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, én is éltem Németországban és valóban lemaradottnak, rossz minőségű utakkal, és rossz életszinvonallal rendelkező országnak tartank minket! Ez van. Valahol igaz is mostanában! :(
2011. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi undorító féreg jár ide. Komolyan lepontoztatok azért mert leírtam hogy Magyarország nem a Balkán?
2011. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, lepontoztalak, nem a kérdésre válaszoltál!:/

bocs.

2011. jún. 14. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!