Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Családtudományi...

A Magyar Családtudományi Társaságnak mi a lényege? ÉS mit gondoltok azoktól amiket kitaláltak? (szex, élettársi kapcsolat, melegek)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 29. 12:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
55%
Ha családtudományi társaság a neve, akkor tudósok (pszichológusok, pszichiáterek, talán teológusok) kéne hogy alkossák, nem? De valami azt súgja hogy értelmes és hozzáértő ember nem a szexnél meg a melegeknél próbál nekiesni a családi problémáknak. Ez csak azt bizonyítja hogy halvány lila gőzük sincs arról hogy hogyan néz ki ma Magyarországon egy család. Arról van hogy hogyan szeretnék hogy kinézzen a család: mint a reklámokban. Én a "tudomány" szót elvenném minden olyan szervezettől amely nem végez tudományos munkát, vagy csak áltudományos dolgokkal próbálkozik. Szégyen hogy e mögé még hivatalos szervek is odaállnak.
2012. febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
49%

# 8/10 Veled értek egyet! Az abrtosz nagyon sok társadalmi problémának a gyökere. Szexelni felelőtlenül, esemény utáni tabletta szedése, mert a mostani fiatalok nem akarnak gyereket csak a szexet!


Önző lett a mai világunk!

2012. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
63%
helyesbítés: abortusz
2012. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
43%

Engem speciel kiátkoznának a világból.

- ateista vagyok;

- egyszer voltam nős, elváltam;

- élettársam van;

- 2 gyerekem van, nincsenek megkeresztelve;

- asszonyt dugom, amikor jólesik;

2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
31%

"mostani fiatalok nem akarnak gyereket csak a szexet"


És ezzel mégis mi a probléma?

2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
58%
ma 14:48 A liberalizmus elhozta az egoizmust és az önzőséget. Ebben igazad van 12-es.
2012. febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Azon elmélkedem, vajon hová tűnt innen az előző válaszom?


A kérdésre adott válasz volt...

Nem volt trágár...

Nem volt gyűlöletkeltő...

Nem sértette senki becsületét, faját, hovatartozását...

Nem reklámozott semmit...

Nem volt OFF...


A moderátorok meg UGYE(???) csak akkor törlik ki, ha valamelyik ilyen feltételnek nem felel meg...


Akkor viszont hová is tűnhetett???

2012. febr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%

Enyém is eltünt.


Viszont a véleményem továbbra is az, hogy a mértéktelen szex a "normális" családok kialakulását gátolja. Ezért fogyatkozunk ennyire.

2012. febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%
Egy nagy pofon a sz*rnak. A médiából már vagy 70 éve ömlik a szex, csak hozzánk később ért el a roham a Vasfüggöny miatt. Ha ez elindul a 20as, 30-as, 40-es években, még talán lett volna eredménye globálisan, de így röhej az egész.
2012. febr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
59%

„Erős túlzás, hogy csak a keresztények akarnák megtéríteni a világot. Én a szexuális életem befolyásolásának tartom azt is, hogy fogadjam el a melegházasságot. És ugyanúgy, sőt időnként sokkal arrogánsabb módon próbálják velem ezt a természetellenes magatartást elfogadtatni. Beleszólva a magánéletembe, a véleményembe, a gondolkodásomba.”


Nem értem ezt a gondolatmenetet...mi köze van a szexuális életednek a melegházasságok kérdéséhez? Mutasd már meg nekem, hogy a tér melyik részén az idő melyik pontjában fog ez a két momentum találkozni. Az pedig, hogy természetellenes magatartás, megint nem tudom értelmezni. A homoszexualitás ezek szerint szerinted az emberek találmánya? Ki kell ábrándítsalak, mert az állatvilágban is előfordul, többször is, mint gondolnád. Éspedig, mindegy mennyire akarják egyesek, nem lehet megkerülni azt a tényt, hogy az ember is állat, tehát itt válik teljesen értelmezhetetlenné az, hogy a homoszexualitás természetellenes.


„Egyáltalán nem tartom bigottnak. Csak arra világít rá, hogy nem jó, ha mindenki mindenkivel lefekszik. Már pedig a mostani tinik ezt csinálják.”


És ezt valóban azzal lehetne csak orvosolni, hogy átesünk a ló túloldalára? Vegyük erkölcstelennek az óvszer használatát példának okáért, és hagyjuk figyelmen kívül a szülők azon jogát, hogy eldönthessék, alapítanak-e családot? Mert körülbelül ez történne, és ez számomra nem „családtudomány”, hanem teljesen tudománytalan ideológiai nevelés...


„mert a mostani fiatalok nem akarnak gyereket csak a szexet”


Ööööö esetleg nézz körbe országunkban, és mindjárt megérted miért nem. Lehetetlen itt az élet, még jó, hogy a fiatalok nem akarnak gyereket vállalni. Nem értem miért őket kéne hibáztatni, hogy így gondolkodnak, mikor a fiatalok tehetnek a legkevesebbet a kialakult helyzetről. Persze lehet vagdalkozni olyan közkedvelt jelszavakkal, hogy „liberális agymosás” meg „nagy nyugati média” de az igazság annyi hogy a függöny mögé kell látni... Én se akarok családot alapítani Magyarországon, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy le kéne mondanom a szexről, mert (kapaszkodj meg) biológiailag úgy vagyok felépítve (mint minden más élőlény a Földön), hogy AKARJAM a szexet.

2012. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!