Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Családtudományi...

A Magyar Családtudományi Társaságnak mi a lényege? ÉS mit gondoltok azoktól amiket kitaláltak? (szex, élettársi kapcsolat, melegek)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 29. 12:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
64%

Tanár vagyok, 32 éves, középiskolában tanítok. Amikor én voltam tini, akkor is voltak olyanok közöttünk, akik felelőtlenül mindenkivel összefeküdtek, de nem volt annyi, mint most, és akkor jobban kinézték őket magfuk közül a fiatalok, mint most!

A szülők is túl hosszú pórázra engedik a gyerekeket, és a gyerekek egymást is beleviszik a hülyeségbe.


Az, pedig nem normális, ha v.kinek 18 éves koráig volt már 2-3 abortusza - feleségem nővér, és sok fehér lány ül a rendelő előtt minden héten, ötnél több ebből a tizenéves! -, és a homoszexualitás sem normális; hiába akarják ezt mindenáron elfogadtatni. Elsősorban a szülők tehetnének azért, hogy a gyerekek ne kerüljenek már tiniként durva helyzetekbe.

2012. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
@14:54: És miért nem normális dolog a homoszexualitás?
2012. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Olyanok, mint a rossz operációs rendszer. Nem funcionálnak.
2012. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
*funkcionálnak
2012. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
42%

Ebben egyetértek veled.


A homoszexualitás természetellenes és emberiségellenes!!!!

2012. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Shai-Hulud ***** válasza:
Na és? Garantáltan nem öröklődik! :-DD
2012. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
De attól még nem esik más "megítélés" alá.
2012. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!