Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Családtudományi...

A Magyar Családtudományi Társaságnak mi a lényege? ÉS mit gondoltok azoktól amiket kitaláltak? (szex, élettársi kapcsolat, melegek)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 29. 12:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
71%
A liberalizmus egyik fő célja a szexuális forradalom, amit felhasznál az emberek hülyítésére. A szabadság zászlaja alatt szexfüggőkké teszik az embereket.
2012. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
48%
Na ja, anno a magyar nép is meg lett szennyezve a liberalizmussal hogy annyi népdal szól a szexről. Azért a szexet nem kell mindjárt a liberalizmusra fogni, parasztbácsi napi munka után hazament az volt az első dolga hogy az asszonyt az ágynak nyomta és ment a menet. Csak akkor még nem volt óvszer meg egyéb fain találmányok. Megértem hogy eggyesek nincsennek olyan helyzetben hogy kiélvezhessék a szexualitást kedvük szerint, de azért saját kissebbségi érzetük miatt nem kell rögtön azt a gonosz liberalizmust okolni. A család és a gyerekvállalás nagyon is jól összeeggyeztethető, ha akarja az ember, számos példa van rá. Csak az emberek szeretnek mindenki előtt prűdek maradni és nem beszélni a lényeges dolgokról, vagy mondjuk a gyereküket kellően kioktatni hogy hol és mikor szabad és mikor nem szabad.
2012. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

"A szabadság zászlaja alatt szexfüggőkké teszik az embereket."


Bizonyám! És ráadásul akaratuk ellenére! Micsoda gazemberség! Pedig az emberek alapvetően utálják a szexet, mint minden rendes növény. De ezek a fránya liberálisok csak felvonják a szabadság zászlaját, és ott helyben alatta szexre kényszerítik szegény embereket.


Szeretnéd, mi? :-D

2012. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

"mostani fiatalok nem akarnak gyereket csak a szexet"


Tehát amíg nem akar gyereket nem is szexeljen? Gratulálok. Megkérdezel egy pszichológust, azt fogja mondani, hogy egy kapcsolatba beletartozik a szex. Ki az a felelőtlen aki biztos anyagi háttér nélkül gyereket akar?

2012. febr. 29. 18:36
 25/37 anonim ***** válasza:
48%

"A TE szexuális életedének???

Mi köze a TE szexuális életednek ahhoz, hogy Gizi és Jolán szeretik egymást, avagy hogy Józsi és Gábor jól megvannak egymással? "


Kb annyi, mint a tiédnek ahhoz, hogy valaki azt találja kijelenteni, hogy káros a házasság előtti szex. Nekem nem lenne bajom Józsival és Gáborral, ha nem a csapból is az a mantra szólna, hogy márpedig ez így van természetesen.

2012. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Na ez már sok. A liberalizmust hibáztatni a szex miatt. EZ kész. Nem lehet az, hogy alapból benne van minden élőlény ösztönében. Nem véletlen, hogy a szex örömet okoz. Így maradd fenn a faj. De azért ne várjuk el az emberektől, hogy ha már szexelnek akkor a semmire gyereket akarjanak.
2012. febr. 29. 18:40
 27/37 Shai-Hulud ***** válasza:
32%

"Kb annyi, mint a tiédnek ahhoz, hogy valaki azt találja kijelenteni, hogy káros a házasság előtti szex. "

Ez megnyugtató, mert szerintem egyáltalán nem káros.

Akkor ebben meg is állapodtunk...

2012. febr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%
A mértéktelen szex igenis káros! Főleg a fiatalok körében, ahol az alkalmi partnert egy alkalommal kihasználják szex céljából.
2012. febr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
41%

Azért nem hiszem, hogy a tinik annyira csak az alkalmi szexet keresik. Legalábbis nem mindegyik. Kirívó esetek régen is voltak.

Az a baj ezzel a Társasággal, hogy vallási alapon működik, és jelenleg már nem igaz a mondás az Ószövetségből:

"sokasodjatok", meg hogy "magvadat a földre ne vesd". Mert ugye, amikor ezek elhangzottak, akkor még csak Ádám volt meg Éva. Ha ők védekeztek volna, és mondjuk 30 évesen vállaltak volna egy gyermeket, nem lennénk itt. Most viszont túlnépesedés van. Ezt a vallásnak is tudomásul kéne venni, mert bizony vannak olyan bigottan vallásos nemzetek, ahol a vallás tanításai miatt szülnek annyi gyereket, aztán meg mind éhen hal. Ezt akarná az Isten? Nem hiszem.

A magyar viszonyokra visszatérve pedig nem a fiatalok hatalmas szexuális étvágyát kéne felelőssé tenni, mert csökken a népesség, hanem a körülményeket.

2 pici gyerekem van, és most küzdök azzal, hogy nem tudok visszamenni dolgozni, mert nem tudom hova tenni a gyereket. Bezárt a bölcsi, ahova vittem volna. Máshova nem veszik fel. Akarnék én még gyermeket, persze, de csupán a férjem fizetéséből hogyan?! Hát, akkor marad az, hogy mi is erkölcstelenül és csupán az élvezet kedvéért szexelünk. Bár úgy nézem, hogy a 2 gyerekkel lassan már én is túlteljesítettem.

2012. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
79%

14.28-nak


Inkább egymillió abortusz,mint egymillió nem kívánt,véletlenül becsúszott,tiniszülőkkel megálldott,ellátatlan,nélkülöző,rosszultáplált,segély napján jóllakott,iskolázatlan,utcán nevelkedő gyermek.

2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!