Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hány millióan lesznek a...

Most hány millióan lesznek a fideszes rendezvényen?

Figyelt kérdés

Március 15-én újabb békemenet indul a Kossuth térre, ahol Orbán beszél. Még Lengyelországból is több ezer résztvevőre számítanak. Orbán nagyon büszke arra, hogy az ő rendezvényeiken rengetegen vannak, ezekhez képest a balos megmozdulások szerinte csak klub összejövetelek.


[link]



2012. márc. 6. 17:30
1 2 3
 11/24 nem dávid ***** válasza:
44%
Amennyien pénzt kapnak.
2012. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Pedro nagyon ráérzett erre a kérdésre!
2012. márc. 6. 18:49
 13/24 Problem2 ***** válasza:
49%

Nem hinném ,hogy millióan lesznek ,de az biztos ,hogy sokan lesznek.

Amúgy meg már nagyon unom ezt a dumát ,hogy "az emberek féltik a munkahelyüket ,ezért mennek ki".Tipikus idióta magyarázat arra ,hogy miért vannak sokan egy fideszes rendezvényen.

Irigy vagy rájuk?Irigy vagy ,mert a te pártod 5 ezer embert is alig tud megmozgatni?

2012. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok irigy, csak nem értem a jelenséget. Én bárkivel beszélek 3 mondatnál többet, mindenki mondja, hogy rühelli a FIDESZ-t. És nem valami különleges burokban élek, mindenféle átlagos emberrel beszélek. Máskor az ilyen benyomások alapján jól meg tudtam ítélni a közhangulatot, és ezt a választási eredmények is utólag visszaigazolták. Most meg a közvélemény-kutatások szerint toronymagasan vezet a FIDESZ, és ha kell, 5 percen belül több 100 ezer emberrel ki tud állni. Ez hogy van?
2012. márc. 6. 19:06
 15/24 anonim ***** válasza:
2 év múlva a választásokon kiderül.
2012. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy Bayer ennyire elzárkózik és elhatárolódik Vona nyílt levelétől.

A kérdésre válaszolva: több százezren lesznek szerintem.

2012. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Mennék én is, de a faluból és a környékről nem szerveznek busz járatot, pénzem meg erre nincs. Akik azt írják, hogy fizetnek is érte, azokat arra kérem, hogy itt írják le, hol lehet jelentkezni (kaját nem adnak?).
2012. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokan lesznek, az tuti, a Fidesz még mindig szupersztár sokak szemében.

Pedro válasza tetszett.

2012. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%

Sokan lesznek, mint eddig is, akár ellenzékben volt a Fidesz akár kormányon.

De hogy ezeket a fizetős sztorikat ki találja ki???

Vagyis elég egyértelmű, csak tényleg szánalmas.

Ennyire fáj nektek, hogy ilyen támogatottsága van a kormánynak?

2012. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%
Fizetnek érte? Mennyit? Hol kell jelentkezni? Megyek! - - - Ekkora ökörséget! - - - Hogyan tudnak egyesek ilyen ostobaságot kitalálni?
2012. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!