Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hány millióan lesznek a...

Most hány millióan lesznek a fideszes rendezvényen?

Figyelt kérdés

Március 15-én újabb békemenet indul a Kossuth térre, ahol Orbán beszél. Még Lengyelországból is több ezer résztvevőre számítanak. Orbán nagyon büszke arra, hogy az ő rendezvényeiken rengetegen vannak, ezekhez képest a balos megmozdulások szerinte csak klub összejövetelek.


[link]



2012. márc. 6. 17:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
41%
én pl. nem pénzért megyek, nem is érdekel a pénz, csak támogatom a fideszt, mert szerintem a lehető legjobb úton halad az ország és nem vagyok olyan gyáva, hogy ne mutassam meg
2012. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Te ezek szerint olyan tarsasagban mozogsz, ahol nem szeretik a fideszt en meg pont ott, ahol szeretik. Felreertes ne essen nem vagyok parttag, de meg tuz kozelben sem, megis az en ismerettsegi korom es rokonaim nagy resze fidesz parti es kint is lesz rendezvenyen. Es senki nem fizet erte. Ez csak egy sima hangulatkelto duma. Azok veszik be, akiknek igazolja a ferde vilagkepet.

2012. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hajrá Fidesz! Remélem sokan lesznek!
2012. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha azok, akik nem csípik a jelenlegi kormányt, nem rosszmájúskodnának. Ekkora baromságot, hogy a munkahelyen megkövetelik meg fizetnek érte, úristen..
2012. szept. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!