Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak felháborodva a...

Miért vannak felháborodva a munkanélküli diplomások, ha azt a választ kapják, h nem büfészakra kellett volna menni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szocpedesekre, bölcsészekre stb.
2012. márc. 11. 12:56
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
37%

Ki mondta ,hogy nincs szükség bölcsészekre!

Igenis nagy szükség van rájuk!

Kicsitől nagyjáig ,fiataltól vénig ,igenis szükség van összesen ,legalább 418 bölcsészre .A 10 millió lakoshoz viszonyítva.

Csak aza baj ,hogy kicsit többen vannak.

:)

2012. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
18%

"Gondolom, te is csak kívülről láttál egyetemet."


Gondolom te is csak kívülről láttál dolgozó embereket, te fenenagy bölcsész.

2012. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
88%

Akik felháborodnak valószínű azért, mert ők a "büfészakot" is úgy végezték el, hogy tanultak, készültek, odatették magukat. És erre jön egy ilyen tapló, mint te, és beleröhög a képükbe, hogy meg érdemled, minek oda mentél?

Mondjuk mert azt szerette? Lehet nem is azzal akart elhelyezkedni később, de a diplomája miatt mégis felveszik valahova. Én is bölcsész szakot végeztem, és jó eredménnyel, és kikérem magamnak, hogy azt mondják, csak lógattam a lábamat. Engem pl. az info nem érdekel, az infósokat meg mondjuk a töri, vagy a filozófia. Én úgy érzem sokkal okosabb lettem, ezért is megérte. De te, bár nem tudom milyen szakot végeztél, úgy látszik nem. Na az ilyenekre férne rá néhány filozófiatörténet vagy neveléstan óra. Lehet nagyobb tisztelettel szólna azokról akik munkát fektettek a diplomájukba.

Nyugodj meg, a lébecolós, melegedős nem fog felháborodni, hanem csak kiröhög. Neki az élet csupa nevetés. De én láttam már infós, jogász, közgazdász lébecolóst is.


Aki meg az OKJ-s szakmákat lenézi, hát annak is gratulálok, kíváncsi lennék mit szól ahhoz, hogy mondjuk egy hidegburkoló, egy kőműves, egy villanyszerelő többet keres mint ő (mert ti nem büfészakosok forintban méritek a tudást és az elismerést) , vagy mondjuk egy szakács, akiből konyhafőnök lett, vagy aki külföldön dolgozik.

2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan, gratulálok a történelem- és filozófiaszakos hallgatóknak, amiért olyan húdekeményen tanultak, de mégis miből élnek most? Amikor elkezdtek főiskolára járni, milyen terveik voltak azzal kapcsolatosan, hogy miből fognak megélni a lediplomázás után?
2012. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Nem ez a lenyeg kedves utolso nem erted?

Hanem, h nekik ez tetszett meg ok ott voltak etikan(en is voltam) nevelesizen viszont tenyleg nem.

Mindegy, a lenyeg, h nekik ez tetszett meg kemenyen tanultak!

Az, h elhelyezkedni nem lehet vele sehol az nem lenyeg.

Nem baj, ha megnyerem az otost befizetlek titeket koltsegteritesesen neprajzkutatonak, csak h legyen meg egy fa.sza szakmatok;)

2012. márc. 11. 19:27
 16/47 anonim ***** válasza:
80%
Mi közöd van hozzá, hogy miből élünk? Én se kérdezem meg tőled, meg minden közgazdásztól, hogy te miből élsz?
2012. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te meg ezen ne problémázzál, hogy sehol sem lehet vele elhelyezkedni. Azért sem mert nem igaz, meg azért sem mert neked ettől nem lesz rosszabb, se jobb. Bízd az aggódást azokra, akikre ez tartozik.
2012. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
22%
Igazából szerintem eléggé pontosan meg lehet nézni az országban, hogy egy adott szakmából mekkora hiány/többlet van, szimplán ez alapján kéne minden évben belőni a keretszámokat és máris nem lenne probléma
2012. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
16%
Gondoltam csak rákérdezek, ha már egyszer azon a véleményen vagy, hogy sokkal okosabb lettél. Olyan ciki volna, ha egy nem olyan okos tartana el, mert mondjuk munkanélküli lennél, vagy valami.
2012. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nincsenek neked önértékelési zavaraid? Ennyire futja, hogy itt vered a nyálad GYK-n, provokálsz, és marha nagyra vagy magaddal? Ettől érzed magad sikeresnek? Elég sz.r életed lehet.
2012. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!