Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak felháborodva a...

Miért vannak felháborodva a munkanélküli diplomások, ha azt a választ kapják, h nem büfészakra kellett volna menni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szocpedesekre, bölcsészekre stb.
2012. márc. 11. 12:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

"azért a közös vonás meg van köztetek: a mélységes lenézése (gyűlölete?) egy bizonyos embercsoportnak."



A kommunisták mélységes lenézésében (gyűlöletében?) semmi kivetnivalót nem találok.

2012. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
59%

""Gondolom, te is csak kívülről láttál egyetemet."


Én láttam belülről is. Tudod mi kétkezi munkások építettük!

2012. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
23%

ha diplomával nem tudsz elhelyezkedni, lényegében NINCS diplomád!

a bulifőiskolákat meg be kellene zárni!

számomra a felsőfokú oktatási intézmény az EGYETEM!Pl.:BME! Más nincs!

2012. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Én meg angol szakon végeztem bölcsészen, megcsináltam egy szakfordítóit, majd szinkron tolmács lettem....


a büfészakommal 12 ezres az óra bérem....

2013. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Azért mentem bölcsészkarra, mert gimnazistaként írtam egy adott cégnek, hogy ha nem is konkrétan náluk, de olyan vállalatnál szeretnék ebben meg ebben a munkakörben elhelyezkedni, amivel ők is foglalkoznak, akkor hová menjek. Erre visszaírtak, tök rendesek voltak, komolyan vettek, pedig mondtam, hogy nem jelenleg keresek állást, mert akkor még csak gimnazista voltam. Elmentem arra a szakra, amit mondtak. Azon kívül utánanéztem, melyik egyetemen van kifejezetten olyan specializáció, ami pláne ezt az adott munkakört tanítja. Mellette pedig 3 nyelvet beszélek.
2015. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ja, és még nem végeztem, de azt gondolom, ez elég határozott elképzelés. És hiába megyek építészmérnöknek. Meghalsz, ha bemész a házba, amit terveztem. Ez kinek jó?
2015. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

"Én láttam belülről is. Tudod mi kétkezi munkások építettük!"


Szóval te már az 17. században is éltél? Vagy te Mária Terézia parancsára az áthelyezésben vettél részt?

2015. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!