Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy elvették Schmitt doktori címét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

majdnem egy egész művet lemásolni és bedobni a tanárok elé az pofátlanság legfelsőbb határa.ha valaki átlag ember ilyet tenne kivágnák a suliból mint macskát sz@rni.de egy olimpikonnal persze h elnézőbbek az egyetemen.......

én örülök h többé nem használja azt a bizonyos két kezdőbetűt a neve előtt

2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Épp itt volt már az ideje.
2012. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Dick Esmen ***** válasza:
91%
Bőven megérett már rá az idő.
2012. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Elvették SP doktori címét, de lemondani tuti nem fog, és Orbán sem fogja felszólítani, hogy mondjon le! Ahhoz SP túlságosan is tökéletes kis aláírógépe Orbánnak, szóval ezek után is minden Fideszes baromságot alá fog írni, így sokkal nem tartunk előbbre, csak annyival, hogy a köztársasági elnökünknek már nincs doktori címe!
2012. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Panda Péter ***** válasza:
100%

# 14:

nehogy azt hidd, hogy OV ne találna akár száz ugyanilyan aláíró gépet "köztársasági" elnöknek. az, hogy marad-e a posztján, mindössze attól függ, hogy a Vezér melyik verziót tartja kevésbé károsnak a saját karrierjére: lemondatni vagy a posztján tartani SP-t. nyilvánvalóan mindkét lehetőség nagy presztízsveszteséget fog okozni mind Vikinek, mind az országnak, már csak az a kérdés, hogy melyik mellett dönt. hosszú távon gondolkodva szerintem nem fog maradni SP, ez a botrány már túl nagy. bár legalább addig sem foglalkozik senki az ügynökkérdéssel, vagy az új házszabályzattal...

2012. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem örülök neki. Rendes, derék magyar ember. Gyülekeznek a felhők az ország felett. A liberálisok és a kommunisták (magyarul az árulók) most megragadhatják az alkalmat és megerősödhetnek a sok idióta miatt.
2012. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Panda Péter ***** válasza:
100%

"Rendes, derék magyar ember"

akinek volt pofája beadni több mint 90%-ban másolt doktori disszertációt, és ebben a tudatban köztisztviselői beosztást vállalni. ha ilyen egy rendes, derék magyar ember, akkor én nem akarok itt élni.

2012. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Panda Peter megkezdett minden valaszolo lepontozasaba...hahaha:)

a kis huncut bertollnok, de azert remelem tul teszi magat a trauman h kedvence milyen egy erkolcstelen , gerinctelen senki!

2012. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Panda Péter ***** válasza:
100%
mindössze egy választ pontoztam, az "SP, mint értékes ember" jeligével versenyzőt, amire reagáltam is.
2012. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Rendes, derék magyar ember. Gyülekeznek a felhők az ország felett."


Ezen behaltam. EZt te se gondolod komolyan?

2012. márc. 29. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!