Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy elvették Schmitt doktori címét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 19:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve diplomáztam és a 60 oldalas disszertációban figyelmetlenségből elfelejtettem egy idézetet idézetnek jelölni. Amint elküldtem a konzulensemnek, küldte is vissza, hogy jó ez, de azt az egy mondatot javítsam, mert nagy baj lesz.


Szóval nálam ezt is azonnal kiszúrták. Ha teszem azt másoltam volna mindent, akkor szerintem javasolták volna, hogy ne erőltessem az államvizsgát...

2012. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Felvetődik bennem a gondolat, hogy ezeken a magyar egyetemeken, talán több mint húsz éve ez az általános gyakorlat, hogy a diploma munkák, disszertációk úgy készülnek, hogy az előre kinyomtatott törzsanyaghoz a jelöltnek csak az első és az utolsó oldalt kell saját magának becsatolni.

Ki tudja, hány ilyen doktori cím és diploma van forgalomban, hiszen korábban a közszolgálati hírműsorokban is lehetett arról hallani, hogy bármilyen iskolai végzettség vagy hivatalos okirat (jogosítvány, személyi igazolvány, útlevél, diploma) bárkinek megvásárolható akár az Ecseri piacon vagy a szegedi nagybani piacon is. Nem csoda, hiszen bőven van hamis bankjegy is forgalomban.

Sajnos ezek a dolgok minden magyart minősítenek a világ szemében, politikai hovatartozástól függetlenül.

Az árulókról pedig jusson mindenkinek eszébe a kiközösített, megvetett Geréb, A Pál utcai Fiúk c. könyvből.

2012. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!