Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordonra nemlehet...

Bajnai Gordonra nemlehet szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%

1. A MOL-t nem kellett volna eladni bagóért és akkor nem kellett volna visszavásárolni sem, stratégiai üzletág ráadásul nyereséges volt.Az átadáskor (áprilisban) az az évre tervezett büdzsé nagy részét már elköltötte vagy félre csoportosította a Bajnai kormány.Az IMF hitelt is a Gyurcsány kormány szar gazdaság politikája miatt kellett felvenni ahol Bajnai gazdasági miniszter, tehát felelős volt.És mielőtt írnád tudom hogy most is a szar gazdaság politika miatt kell felvennünk.


2. De attól még szegény gazdák felkötötték magukat és Bajnai csak annyit mondót hogy nem értettünk hozzá.Most ha te szüleiddel történik ez megvigasztalt volna?


Egyébként nem erős a mezőny de még mindig a Bajnai a legszimpatikusabb a baloldal miniszterelnökei közül és ez nem az ő érdeme hanem a többi szégyene.

2012. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Abban egyetértek hogy az MSZP költekezése miatt kerültünk abba a sza.ba ami miatt fel kellett venni a hitelt. Bár a költekezés 2000-ben kezdődött mert a fidesz is termelte a hiányt csak a gazdasági növekedés elfedte. Aztán meg az mszp nem kormányzott csak lenyúlt és így ért minket a válság.

Bár az is igaz hogy 2000-től az egész világ költekezett mert azt hitték hogy itt az aranykor. Most meg senki nem akarja meghúzni a nadrágszíjat. Vagy ha igen akkor a kisemberek nadrágszíját...


2. Én teljes és alapos felülvizsgálatot csinálnék a közszereplők között. Bár az összefonódások miatt ez is felemás lenne hisz az aktuális kormány a jelenlegi rendszerben olyan eredményt tud kihozni amilyet akar hisz a kormány ültet mindenkit pozicióba...

Az ügynöklista meg a fenének nem akar már kiderülni. Sajnos felelősségre vonást itt se remélek de legalább az emberek tisztábban látnának!


Nagyon gáz a rendszer és a politikusaink...

2012. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Na ebben teljesen egyetértek.De az elején még annyira nem volt feltűnő a sok költekezés.Persze ettől függetlenül a nyereséges állami cégeket hatalmas hiba volt eladni.Jól éltünk mi is kb. 2004-ben kezdet érződni hogy valami nincs rendben.Azóta folyamatos romlást érzékelek minden téren, a tököm tele van a sorozatos megszorítássokkal és még mindig nincs vége mert biztos hatalmas ára lesz a következő IMF hitelnek is.Én a fideszesre szavaztam mindig mert szerintem az első ciklusuk alatt éltünk legjobban, de ez a mostani kormányzás kiábrándító komolyan mondóm elkeserítő ami ebben az országban megy.Amit írsz elszámoltatás teljesen jogos, már a gondolattól rosszul vagyok hogy valaki olyan lehet képviselő aki valaha besúgó volt.Ezt a rendszerváltáskor az Antal kormánynak lekellet volna zárni, az ilyen Biszku féle gyilkosokat bezárni örökre, a vezetőkkel együtt.Az ügynökök és besúgok és azok akik jól megéltek a semmiből azokat pedig eltiltani a közügyektől örökre.Ne legyen már képviselő egy köztársaságban aki előtte az volt egy diktatúrában.De ez nem történt meg a mai napig a fidesz 2/3-ot kapott simán lezárhatná örökre csak gondolóm ők is tele vannak a régi rendszer maradványaival.Ez a mai napig mérgezi a közéletet sajnos.Abban is igazad van hogy át kéne világítani az összes politikust de ez egyiküknek se az érdeke.
2012. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Valaki0702 ***** válasza:
93%
Ha lehet majd remélem nem az MSZP színeiben jelenik meg hanem egy új pártban mert még egyszer MSZP az nem kell.
2012. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
2012. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
A linkeddel együtt bújjál el !
2012. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.

# 15/16 Időpont ma 18:04

Szerintem a válasz hasznos.


Hát ez kur.rva nagy.

2012. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"A MOL-t nem kellett volna eladni bagóért és akkor nem kellett volna visszavásárolni sem, stratégiai üzletág ráadásul nyereséges volt"


Ezzel a MOL üggyel a legnyobb gond /azon kívül, hogy nem kellett volna eladni/:


- Bajnaiék vissza akarták vásárolni a részvényeket;

- IMF hitel felhasználásához a parlament jóváhagyása kellett volna;

- nem volt meg a többségük, Viktor is bőszen ellenezte;

- ugyanazt a hitelt kormányon már nem ellenezte elkölteni;

- 80 milliárddal többe került az akció, az árfolyamváltozások miatt.


Hurrá Viktor!

2012. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Bajnai Gordonon még a Fidesz sem talált fogást. Remélem, hogy indul és megnyeri. Sajnálom amúgy, mert a Fidesz után nehéz lesz újra helyre tenni az országot.
2012. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
a libás ne induljon sehol.maradjon otthon-.-
2012. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!