Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország vezetői mit...

Magyarország vezetői mit akarnak pontosan elérni a magas üzemanyag árral és élelmiszer árakkal?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy megnőtt a rablások betörések száma meg hasonló a dolgok ez miatt.

Egyre több család lesz földönfutó.

És közben a munkahelyek száma csak csökken Magyarországon.


2012. ápr. 4. 12:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
30%
Ez így van. A fröcsögők általában semmit nem látnak át, csak kántálják amit az ellenzék meg a ballib média sugall nekik. Utána sem néznek, számolnak semminek, de már lázadoznak is. És persze nekik van igazuk, ők mindent jobban tudnak.
2012. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van de akkor miért látom hogy más Országba sokkal boldogabbak az emberek?

És nem nélkülöznek annyian ha ottis drágaság van?

És miért menekülnek innen az emberek külföldre?

(Persze csak az menekül aki megteheti azt is)

2012. ápr. 4. 14:59
 13/39 anonim ***** válasza:

"És miért menekülnek innen az emberek külföldre? "


Nyugat Európába nem csak a magyarok mennek. Fullon van Lengyel, Szlovák, Litván, Román, Török, Arab, stb, stb vendégmunkásokkal, de nekem itt Londonban még Francia, és Német munkatársam is van. Na őket én sem értem miért jobb nekik itt, de a többi volt keleti blokk országaiban sem jobb a helyzet mint otthon, csak mi mindent a németekhez, meg osztrákokhoz hasonlítunk.

2012. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Sz1u ***** válasza:
94%

Miért ne fröcsöghetnének a ballib emberek (és a ballib média) a magas üzemanyagárak miatt?

Orbán miért fröcsögött ellenzékben, hogy az akkori kormány fizesse vissza az embereknek a magas üzemanyagár miatti extra jövedelmet? Miért???

Neki szabad fröcsögnie, nekünk "ballibeknek" pedig nem? Akkor az üzemanyag több, mint száz forinttal volt olcsóbb és mégis fröcsögött Zsebnapcsi. Az akkori extra bevétel most extra-extra bevétel, nemde? Kormányra kerülése után miért nem csökkentette azonnal a jövedéki adót? Tudom, most jön majd a duma: "az emútnyócév...". Kár, hogy abban vastagon benne volt őkegyelme is!

Kis idő múlva mi történt? Az extra-extra bevétel is kevés Viktornak, még meg is fejelte a (gázolaj) jövedéki adóját + ÁFA-val. Hurrá!


Sajnos nem veszitek észre, hogy a szája és a segge már régen helyet cserélt!

2012. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%

"Neki szabad fröcsögnie, nekünk "ballibeknek" pedig nem? "


Nektek "ballibeknek" még politizálni sem volna szabad azok után amit össze hazudoztatok, loptatok, csaltatok. A ti képviselőitekkel, állami cégvezetőitekkel van tele a börtön.

2012. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Sz1u ***** válasza:
100%

19:10 Digo


"Nektek "ballibeknek" még politizálni sem volna szabad azok után amit össze hazudoztatok, loptatok, csaltatok."


Nos Viktor első kormányzása alatt végig hazudott, lopott, csalt (nem tudom miket írtál még), majd ellenzékben 8 évig hazudott, most immár 2 éve hazudik, lop, csal, stb...


Tényleg nem értem, hogy nem látjátok!


"A ti képviselőitekkel, állami cégvezetőitekkel van tele a börtön."


A múltkor még a cigányokkal volt tele. De nyugi, jön még kutyára teherautó. Fog még Viktor (és bagázsa) vinnyogni!

2012. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Sz1u

Ha visszaszavaznak titeket (bár ez a veszély hál Isten nem fenyeget) akkor meg mi fogunk vinnyogni, meg sírni.

Ott kezdődik hogy 89' ben fel kellett volna oszlatni az MSZMP-hez köthető utódokat, a volt döntéshozókat meg még a parlament környékéről is kitiltani. De lassan kikopnak, elég sokat kellett rá várni.

2012. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Sz1u ***** válasza:

19:59 Digo


"Ha visszaszavaznak titeket (bár ez a veszély hál Isten nem fenyeget) akkor meg mi fogunk vinnyogni, meg sírni."


Pontosan ez volt 2022-2010 között!


"Ott kezdődik hogy 89' ben fel kellett volna oszlatni az MSZMP-hez köthető utódokat, a volt döntéshozókat meg még a parlament környékéről is kitiltani."


De ne felejtsd el, hogy Viktor is KISZ-titkár volt (persze -mondjuk- apuci is párttag volt). Nem csak ám egy sima mezei KISZ-es (mint pl. én). KISZ-esnek ugyanis kötelező volt lenni a középiskolában (lágalábbis nálunk), de KISZ-titkárnak nem! Tehát vagy meggyőződésből, vagy pedig a húsosfazékhoz vezető egyenes út miatt (tehát érdekből) volt funkcionárius. Így mindenféleképp ő is a kommunizmus utódjának nevezhető!


Vagy mindenki, vagy senkit!

2012. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Sz1u ***** válasza:

ehhh... javítás:


Pontosan ez volt 2022-2010 között! ===> Pontosan ez volt 2002-2010 között! (értsd jól!) :)

2012. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Sz1u


Nem érdekel OV, olvass vissza melyik válaszomból szürted azt ki hogy én odavagyok érte. De ha választani kell akkor bárki csak ne a bal oldal, akik eladták az országot, és helyrehozhatatlan károkat okoztak. És "elmúltnyolcévezés", vagy sem szégyen amit azalatt tettek.

2012. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!