Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország vezetői mit...

Magyarország vezetői mit akarnak pontosan elérni a magas üzemanyag árral és élelmiszer árakkal?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy megnőtt a rablások betörések száma meg hasonló a dolgok ez miatt.

Egyre több család lesz földönfutó.

És közben a munkahelyek száma csak csökken Magyarországon.


2012. ápr. 4. 12:52
1 2 3 4
 31/39 Valaki0702 ***** válasza:
38%
12 éves vagyok de szerintem jóval többet tudok mint a Kolopele által csak "fröcsögőknek" nevezet emberek. Az ÁFA itt már nem szorozz a benzin ellőbb vagy utóbb elfogy mint ahogyan az kőolaj is és ezt mi mind meg fogjuk érni először majd drágul a benzin majd a kőolaj és egy idő után meg szűnnek a benzin kutak mert nem lesz mit árusítanijuk de nehogy azt higgyétek, hogy megáll a világ mert az autók, villamosok, metrók, autóbuszok ellőtt is volt élet és képzeljétek el az emberek tudtak közlekedni pedig még egy kib*szott biciklijűk sem volt.
2012. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Azért nem semmi vagy, 12 évesen itt politizálsz ahelyett hogy inkább tanulnál meg játszanál. Én 50 elmúltam, 5 gyerekem van, kicsit többet megértem már mint te. Élvezd a gyerekkor szépségeit inkább, a nagybetűs élet még odébb van.
2012. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Valaki0702 ***** válasza:
He elvagyok én itt még mindig jobb mint ha azt csinálnám mint sokan, hogy hajnali 1-ig WOWOZAK meg CABALOZAK ez nem az én világom tanulni meg szoktam emellett is.
2012. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 Sz1u ***** válasza:

13:19 Digo


"GYF-éknek volt elég idejük bizonyítani a "rátermettségüket"."


Ismét elmondom a hasonlatomat, amit már egy párszor leírtam: Az autóvezetésnél hiába nálad van a kormány, ha valaki (esetünkben Orbán és Vona) rendszeresen rángatja a kezedet, húzogatja a kéziféket, vagy a sebváltót nyeszteti. Meggyőződésem, ha ezek nem lettek volna (főleg Orbán részéről - mivel nem tudta elviselni, hogy elvesztette a játékát) nem itt tartanánk (a jó értelemben!).


"Egyébként meg szerintem a mindenkori kormánynak alig van mozgástere a korábban felvett hitelek miatt,amikor jobban ment akkor is felvett hitelekből finanszírozták a kiesett bevételeket, csak a sok birka egyet néz: Legyen olcsóbb a benzin, magas a munkanélküli segély, meg legyen virsli máj.1-én. Az már tök mindegy ha valakinek (a következő kormánynak) ki kell fizetnie a számlát, akkor majd jól utálni fogják őket a megszorítások miatt, és ismét nyert ügyünk van 4 év múlva, megint megtömhetjük a zsebünket!

Kb ez megy itthon."


Egyetértek. Ha számít valamit, akkor zöld kezet nyomtam... :)

2012. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Felőlem nyugodtan, mondjuk holnap már nincs iskola. Csak tudod túl fiatal vagy még ahhoz hogy mindent megérts, de ha ezt te szereted arra vigyázz hogy olyasmikre válaszolj amiben biztos vagy, mert így hogy a korodat elárultad nehezen vesznek majd komoly vitapartnernek. Ez nem rosszindulat részemről, csak tudod én a hasonló korú gyerekemet nem engedem hogy politizálással töltse, ahhoz még nagyon fiatal. Mondjuk nem is érdekli, neki csak az számít ami körülötte van a családban. Más meg nem fontos egyenlőre.
2012. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Valaki0702 ***** válasza:
Komoly vita partner akkor leszek ha a 20-ba be juttok ami a 40. helyemmel elég nehéz lesz jelenleg de nem baj. :)
2012. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy az a lényeg, én a 31. vagyok, mégis sokszor a középpontban forgok.......................
2012. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Sz1u ***** válasza:

21:22 Valaki0702


"Komoly vita partner akkor leszek ha a 20-ba be juttok ami a 40. helyemmel elég nehéz lesz jelenleg de nem baj."


1821-ből a 40-ik vagy. 12 évesen és (főleg) a "Magyar politika" rovatban ez nagyon is szép teljesítmény! Minden tiszteletem, hogy ennyi idősen (ill. fiatalon) érdekel a közélet, a jövőd. Ezerszer inkább (mint Te is írtad a: a WoW, a LoL...stb)...bár ez a politika rovat is tud függőséget okozni... :) :) :)


50/F

2012. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Valaki0702 ***** válasza:
Köszi :)
2012. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!