Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország vezetői mit...

Magyarország vezetői mit akarnak pontosan elérni a magas üzemanyag árral és élelmiszer árakkal?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy megnőtt a rablások betörések száma meg hasonló a dolgok ez miatt.

Egyre több család lesz földönfutó.

És közben a munkahelyek száma csak csökken Magyarországon.


2012. ápr. 4. 12:52
1 2 3 4
 21/39 Sz1u ***** válasza:

21:45 Digo


"Nem érdekel OV, olvass vissza melyik válaszomból szürted azt ki hogy én odavagyok érte."


Mivel én Viktor fröcsögéséről beszéltem kezdettől fogva és Te eleddig nem határolódtál el tőle. Ebből gondoltam.


"De ha választani kell akkor bárki csak ne a bal oldal, akik eladták az országot, és helyrehozhatatlan károkat okoztak."


Az Antall-féle MDF nem volt baloldalinak nevezhető. Az 1998-as Fidesz-FGKP szintén nem. A 2010-es Fidesz meg pláne nem. Az igazi pusztítások (ill. kiárusítások, és a mezőgazdaság szétverése) ekkor történtek, ill. történnek.


"És "elmúltnyolcévezés", vagy sem szégyen amit azalatt tettek."


Mint már mondtam, az "elmúlt nyolcévben" vastagon benne van Viktor, de Vona is rendesen kivette a részét (lásd uszítás, randalírozás)! Maradt még valaki, akinek hiszel?

2012. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Sz1u, mi történt veled? Nagyon bedurvultál.
2012. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy idáig nem vettem észre hogy ennyire mszp közeli lettél volna.
2012. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

"más Országba sokkal boldogabbak az emberek? "


Romániára, Bulgáriára, Szlotákiára vagy Ukrajnára gondolsz éppen?

2012. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Sz1u ***** válasza:

22:18 Kolopele


"Sz1u, mi történt veled? Nagyon bedurvultál."


Lehet egy kicsit elragadtattam magam... De felbosszantott, hogy a ballibeket vádolják fröcsögéssel, mikor Orbán egy tollvonással csökkenthetné az üzemanyag árát (min. 10%-kal). De tudom, hogy sokba került az egykulcsos adó... így nem lehet.


22:20 Kolopele


"Még annyi hogy idáig nem vettem észre hogy ennyire mszp közeli lettél volna."


Magamat elsősorban antiorbánistának vallom! Nálam iszonyatosan leszerepeltek 1998-2002 között. De nem tagadom a DK-MSzP-Milla 4K!-közeliségemet sem! Hogy melyikre fogok szavazni 2014-ben még nem tudom. Amiben viszont biztos vagyok az az, hogy a Fideszre és a Jobbikra biztos, hogy nem!

2012. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nos, a jobbikra én sem. A többit meg úgyis tudod. Lehet, hogy valamelyes csökkenthetné a benzin árát, de nem fogja, és azt is tudod gondolom hogy miért. Én a helyében azt csinálnám hogy a cigarettára és az italra vetnék ki sokkal magasabb jövedéki adót, a benzinét meg csökkenteném. De mivel a magyar ember erre a 3 dologra költ a legtöbbet a szükséges dolgok mellett (ebből kettőre sajnos), ezért marad minden egyenlőre úgy ahogy van. Nehogy azt hidd, hogy bármelyik másik párt jobb lenne. Még rosszabb lenne mindenkinek.
2012. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Sz1u


Ne haragudj, de te mondod hogy nem látják a Fidesz szimpatizánsok a valóságot, meg hazugságokról beszélsz, közben nem tudod hogy a Gyurcsányra, vagy Mszp-re szavazz-e? Na ők aztán valóban a LEGhitelesebbek. Te csak azt nézed hogy kik uszítanak legjobban OV ellen, a többi nem számít.

2012. ápr. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

24: bocs, de a mi lejünkhöz képest is gyengült a forint! És ez nagyon durva...

Amúgy, igen, most azt mondom, Románia helyzete stabilabb mint MO-é.

2012. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Sz1u ***** válasza:

02:30 Digo


Szemszögemből nézve is tökéletes választ adtál, ha megfordítod a hozzászólásodban a Fidesz-t a DK-MSzP szavakkal, ill. Orbánt a Fletó névvel.


Akkor most patt helyzet van? Gondolom órákon keresztül tudnánk sorolni az érveinket...


Csak légyszi azt ne mondd végül, hogy Vona a megoldás! :)

2012. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Csak légyszi azt ne mondd végül, hogy Vona a megoldás! :)"


Nem mondom, de a GYF-éknek volt elég idejük bizonyítani a "rátermettségüket".

Egyébként meg szerintem a mindenkori kormánynak alig van mozgástere a korábban felvett hitelek miatt,amikor jobban ment akkor is felvett hitelekből finanszírozták a kiesett bevételeket, csak a sok birka egyet néz: Legyen olcsóbb a benzin, magas a munkanélküli segély, meg legyen virsli máj.1-én. Az már tök mindegy ha valakinek (a következő kormánynak) ki kell fizetnie a számlát, akkor majd jól utálni fogják őket a megszorítások miatt, és ismét nyert ügyünk van 4 év múlva, megint megtömhetjük a zsebünket!

Kb ez megy itthon.

2012. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!